Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 23:18
Autor Wiadomość
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany:    [opinia] Proszę o opinię mojego bloga networkerka

Zauważyłam na forum, że pomogliście niejednokrotnie bloggerom. Więc i ja zwracam się do Was o pomoc :)
Chciałabym zmienić coś w wyglądzie bloga, niestety sama do końca nie mam pomysłu jakie konkretnie mogłabym wprowadzić zmiany.
Generalnie zastanawiam się jak blog jest odbierany przez innych ludzi.

www.networkerka.blogspot.com

Proszę o wszelkie opinie i komentarze, a szczególnie te szczere. Dotyczące wyglądu, treści i wszystkiego innego co tylko nasunie Wam się na myśl :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-04-27, 23:45   

Nie boisz się, że jak blog będzie o wszystkim, to się skończy na niczym?

Ogólnie taki miszmasz. Poszukaj sobie ciekawszego szablonu niż systemowy (skoro nie potrafisz go sobie przerobić odpowiednio). Tutaj kuleje sporo, min. czcionka menu i kolor odnośników a także obrazek w nagłówku.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-04-27, 23:49   

Htsz napisał/a:

Nie boisz się, że jak blog będzie o wszystkim, to się skończy na niczym?

Ogólnie taki miszmasz. Poszukaj sobie ciekawszego szablonu niż systemowy (skoro nie potrafisz go sobie przerobić odpowiednio). Tutaj kuleje sporo, min. czcionka menu i kolor odnośników a także obrazek w nagłówku.


Rozważam ograniczenie się do jednej tematyki, no może góra dwóch. Polecasz jakieś strony z szablonami? Co byś zrobił z czcionką?
Obrazek w nagłówku to jeden z większych problemów. Niby błahy a nie wiem czy go zastąpić, a on pierwszy rzuca się w oczy przy otwieraniu strony.
 
  podziel si� tym postem na:
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-04-28, 09:09   

Ja zaczęłabym od menu. Skróć nazwy podstron. Ja naprawdę wiedziałabym bez tych mikroopisów, co znajduje się w danym miejscu. W ogóle to postawiłabym na kategorie, a nie strony statyczne i zredukowałabym ich ilość. Np. zamiast ciało, twarz, włosy dałabym pielęgnacja ciała i git.

Co do nagłówka. Chyba lepsze byłoby logo i nazwa bloga. Stworzyć lub zlecić jakąś charakterystyczną grafikę? I od razu węższą. Naprawdę nie musi zajmować tyle miejsca, żeby być rozpoznawalne.

Tło bloga zmieniłabym na jakiś delikatny wzorek lub zostawiłabym całkiem gładkie. Ja korzystam z laptopa, a co za tym idzie, mam nieco mniejszą rozdzielczość. Tło bloga to u mnie dwa małe paseczki i nie widzę potrzeby, żeby to było zdjęcie.

Na bocznej szpalcie masz bałagan. Nie wiem po co ci tyle gadżetów. Zredukuj je do minimum. Zamiast np. wielkiego obrazka ask, dodaj kilka ikonek społecznościowym w jakimś ciekawym miejscu.

I bądź bardziej zdecydowana, jeśli chodzi o fonty. Aktualnie masz bałagan, każdy element w innym kroju i kolorze. Spróbuj to zmienić.

To chyba tyle, jeśli chodzi o mnie. Mam nadzieję, że pomogłam.
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-04-29, 19:48   

Najważniejsze co rzuca się w oczy to:

- zupełnie nieczytelna czcionka w kategoriach
- najbardziej standardowy szablon blogspotowy, przez co wyglądem się nie wyróżnia

Odnośnie treści to nic generalnie nie wpada w oko, bo wygląda to jak kolejny blog kosmetyczno-lifestylowy, także na Twoim miejscu skupiłabym się nad czymś co może Cię wyróżnić.
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-04-29, 21:05   

dziękuję za Wasz opinie! To naprawdę cenne dla mnie rady :) postaram się je jak najlepiej wykorzystać. A o rezultatach na pewno poinformuję :)

Gdyby ktoś jeszcze chciałby mi powiedzieć, co jest do poprawy w blogu proszę o rady :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz