Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
sauer1996 
Youtuber


Wiek: 27
Dołączył/a: 14 Kwi 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-04-26, 17:21   

Działam na youtube i na facebooku, zarówno kanał jak i strona są poświęcone tematyce skojarzonej z historią. Bloga założyłem w celu zebrania wszystkich moich publikacji z tej dziedziny w jednym miejscu, żeby nie wprowadzać bałaganu na stronie i rozgraniczyć wszystko w miarę sensownie. Próbowałem pisać na sadisticu, ale tamtejsza administracja stwarza więcej problemów niż trojan w systemie, dlatego blog ostatecznie wydał mi się najlepszym pomysłem. :ok:
______________________________________________________
,Stu­diowa­nie his­to­rii przy­goto­wuje raczej do ro­zumienia te­raźniej­szości, niż do ucieka­nia od niej w za­mie­rzchłą przeszłość. " ~/Elizabeth Kostova
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ejkarola 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-05-07, 21:44   

1. Bo lubię pisać.
2. Bo chciałam stworzyć jakieś własne małe miejsce, "markę"
3. Bo przeczytałam"Blogera" i stwierdziłam, że też tak chcę :)
______________________________________________________
ejkarola.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-05-07, 22:00   

Mój pierwszy blog założyłam jeszcze w podstawówce, bo tak była wtedy moda. ;) Przechodziłam dłuuugo transformację - od blogów gdzie najważniejsze były "komcie", przez blogi graficzne, dzięki czemu umiem korzystać całkiem dobrze z Photoshopa, co teraz mi się przydaje na moim kierunku ( organizacja reklamy ), aż w końcu blog typu pamiętnik, który prowadzę do dzisiaj o pięciu lat. ;) Teraz jest on czystą przyjemnością i miłą odskocznią + nie mówiąc o tym, że dzięki blogowi poznaję mnóstwo wspaniałych osób, dzięki jednemu z moich pierwszych blogów zdobyłam dwie przyjaciółki, z którymi kontakt mam do dzisiaj, od prawie 8 lat ♡
 
  podziel si� tym postem na:
kuma 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 30

Wysłany: 2014-05-10, 15:57   

Z kilku powodów:
- chcę zachować kontakt z językiem polskim (mieszkam w dość egzotycznym kraju),
- nie lubię się powtarzać w prywatnych mailach do bliskich, więc gdy jestem pytana o to, co u mnie słychać, odsyłam do bloga, a w wiadomości dopisuję coś specjalnie dla danej osoby,
- aktualny kraj zamieszkania zaskoczył mnie pod wieloma względami, więc uznałam, że dobrze będzie rzucić trochę więcej światła na pewne kwestie, aby zaoszczędzić szoku innym nowym emigrantom.
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-05-20, 21:02   

Bo bardzo lubię pisać, bo w sieci mogę kompletnie obnażyć swoje myśli, porządkując je tym samym, bo dzięki temu, że mam blog, mam szansę (wirtualnie, kto wie, może kiedyś w realu) nawiązać kontakt z wieloma fantastycznymi ludźmi. Każdy chyba chce być twórcą, każdy ma trochę przerośnięte ego i lubi pisać o sobie, fajnie mieć w sieci swój kawałek :)
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
K@mil 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył/a: 19 Maj 2014
Posty: 51
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-05-29, 10:24   

Chciałem i nadal oczywiście chcę przybliżyć ludziskom tematykę whisky i wszystkiego co się z nią wiąże. Powiedzieć o tym, że nie tylko z colą, że rodzajów whisky jest kilka tysięcy, że jest to niekończąca się i fascynująca podróż po smakach i aromatach. Poza tym będzie to taka moja mini encyklopedia whisky, których już posmakowałem - opisy każdej spróbowanej butelki ;)
______________________________________________________
lubiewhisky.pl - wszystko o whisky!
 
  podziel si� tym postem na:
littleBOY 
WordPress.Klub


Imię: Paweł
Wiek: 26
Dołączył/a: 19 Kwi 2014
Posty: 11
Miasto: Kielce

Wysłany: 2014-06-20, 09:54   

Zacząłem prowadzić bloga, ponieważ chciałem uciszyć potrzebę pisania dla innych. Lubię pisać i sprawia mi to dużą frajdę, więc pomyślałem "Dlaczego nie?". Poza tym każdy z nas ma potrzebę wygadania się. :)
______________________________________________________
www.olszacki.com
 
  podziel si� tym postem na:
Boss 
WordPress.Klub


Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 09 Cze 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-06-20, 14:31   

Właściwie chciałem pisać książki - ale dziś nie mają wzięcia. Wydawnictwa nie chcą wydawać nie sprawdzonych autorów. Wiele alternatyw nie pozostało. A więc blog. Zacząłem od kolarskiego, w planach drugi, zupełnie z innej bajki.
 
  podziel si� tym postem na:
Pabiart 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 30

Wysłany: 2014-06-21, 11:33   

Ja zacząłem pisać bloga w wakacje, gdy trochę się nudziłem i postanowiłem rysować. Następnie założyłem o tym bloga, a pasja rysowania trwa do dzisiaj. :)
Kocham rysować i pokazywać swoje rysunki na blogu. :)
______________________________________________________
http://pabiart.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga o rysowaniu! :)
 
  podziel si� tym postem na:
malamirabelka 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 22

Wysłany: 2014-06-24, 13:13   

Miałam 10 lat, dopiero dostałam internet i wkręciłam się w niego mocno. fora, czaty, serwisy... i blogi. Bardzo mi się to podobało, więc pisałam :) pomagało mi to wyładować swoje emocje i poczuć się lepiej.
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-07-08, 11:52   

Właściwie to zaczynam dopiero tworzyć bloga ;) . Ale zaczęłam to robić z pasji do gotowania - po pierwsze chcę mieć miejsce, gdzie będą moje ulubione przepisy ze zdjęciami, komentarzami do nich a z drugiej strony chce się tym podzielić z innymi ludźmi.
 
  podziel si� tym postem na:
Fazwell 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Wiek: 29
Dołączył/a: 06 Lip 2014
Posty: 27
Miasto: Lublin-Ibiza

Wysłany: 2014-07-08, 13:16   

Przyznam szczerze że na samym początku planowałem mieć włąsną stronę ale problem pijawił się gdy przyszło do jej tworzenia - słaba znajomości webmasterki , języków , a dostawcy w sieci którzy oferują strony internetowe za darmo nie mają zbyt dobrych ( jak dla mnie ) ofert :) nudneszablony dużo ograniczeń , reklamy itp :) wiec postanowiłem tymczasowo stronę zastąpić blogiem ( postawiłem na Bloggera ponieważ dla mnie ma wystarczająco funkcji które mnie zadowalają :D ) i muszę przyznać że jest git :D Udało mi sie połączyć pare funkcji typowych na stronkach a zarazem nadal jest to blog :D Przy okazji się doszkalam z Webmasterstwa , ucze sie praktycznie - staram się dużo grzebać w edycji szablonu , wtajemniczać sie w zasady działania :) Uczę się w ten sposób na błędach i cieszę z sukcesów :D Pozdrawiam :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz