Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
chalupczok 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 55
Dołączył/a: 10 Lis 2013
Posty: 29
Miasto: Wolsztyn

Wysłany: 2013-11-11, 19:53   

Zgadzam się z Ximenem. Mi rower bliższy niż bieganie, ale bardzo poważnie myślę o tym by zacząć tuptać. Uważam, że to nie jest tak, że powiesz sobie - od jutra biegam i już. Trzeba się zastanowić ile czasu można poświęcić na bieganie, zaopatrzyć się w sprzęcicho (buty i gacie hehe), ustalić plan czyli dowiedzieć się po ile biegać, kiedy, itp...bieganie, staje się bardzo ale to bardzo modne. Nie wiem z czego to wynika, bo raczej nie z endomondów i innych navimów, chociaż rejestrowanie swoich wyczynów, poprawianie ich na oczacvh innych może nakręcać. W miasteczku w którym mieszkam (15 tyś.) od trzech lat odbywa się cykliczna impreza biegowa (10 km) a dziś odbyła się pierwsza edycja biegu niepodległościowego na 11 km w terenie. Jak czytam o takich Janach Morawcach, to powiem szczerze...chcę biegać i będę każdego zachęcał.
______________________________________________________
Miss Świata Balonów
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

panhajlajf 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 30 Mar 2013
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-11-17, 15:29   

Bieganie z jednej strony to fajna rzecz, ale z drugiej jeśli już jakiś sport uprawiamy bardziej zawzięcie niż weekendowo, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy bieganie coś w ogóle nam da, poza dodatkowym zajeżdżaniem organizmu ?
Na przykład w dyscyplinach opartych głównie o wysiłek beztlenowy, nie opłaca się czasem męczyć dodatkowym bieganiem (chyba że odpowiednio dobrane interwały).
______________________________________________________
www.hajlajfstajl.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-04-27, 19:03   

Bieganie dla mody? Po co? Nie rozumiem takiego postępowania. Biega się po to by czuć się lepiej, by schudnąć, by nabrać większej kondycji. Bieganie bo tak jest modnie jest co najmniej głupie.
Biegam z przerwami (przez kontuzje), ale biegam, bo lubię.
 
  podziel si� tym postem na:
UD 
Blogger.Klub


Wiek: 47
Dołączył/a: 16 Kwi 2014
Posty: 19

Wysłany: 2014-04-29, 00:25   

panhajlajf napisał/a:

Bieganie z jednej strony to fajna rzecz, ale z drugiej jeśli już jakiś sport uprawiamy bardziej zawzięcie niż weekendowo, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy bieganie coś w ogóle nam da, poza dodatkowym zajeżdżaniem organizmu ?
Na przykład w dyscyplinach opartych głównie o wysiłek beztlenowy, nie opłaca się czasem męczyć dodatkowym bieganiem (chyba że odpowiednio dobrane interwały).


Wszystko zależy od tego, jaki sport się uprawia. Jeśli np. koszykówkę to faktycznie dodatkowe bieganie może nie być potrzebne (przy założeniu, że uprawia się ją bardziej zawzięcie niż weekendowo, oczywiście). Ale już przy takim strzelaniu precyzyjnym warto się poruszać:)

A co do "mody na bieganie"... jak już napisano powyżej, to zdrowa moda, na pewno lepsza niż rodzinne chodzenie na zakupy do supermarketu w weekend. Nawet jeśli tylko 10% z tych tysięcy "biegaczy" zostanie wciągniętych na dłużej to dobrze. Głównie dla naszych dzieci, które będą miały mniej tłustych i schorowanych emerytów do utrzymania w niedalekiej przyszłości...
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-05-07, 21:38   

UD napisał/a:

A co do mody na bieganie... jak już napisano powyżej, to zdrowa moda, na pewno lepsza niż rodzinne chodzenie na zakupy do supermarketu w weekend. Nawet jeśli tylko 10% z tych tysięcy biegaczy zostanie wciągniętych na dłużej to dobrze. Głównie dla naszych dzieci, które będą miały mniej tłustych i schorowanych emerytów do utrzymania w niedalekiej przyszłości...


tutaj się absolutnie zgadzam, ja osobiście biegam od ponad miesiąca. Już w gimnazjum biegałam, kiedy jeszcze to było wręcz krępujące biegać po osiedlu czy lesie. Teraz do tego wróciłam, ale nie dlatego że za tym podążają ludzie, tylko dla siebie ;) Zwłaszcza że jest to jeden z najlepszych treningów aerobowych i cardio, więc szansa na spalenie tłuszczu wzrasta. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
malamirabelka 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 22

Wysłany: 2014-06-24, 13:31   

Ja biegam od 3 lat. Miewałam krótsze i dłuższe przerwy, ale biegam cały czas. Czy to moda? na pewno. chociaż ja nie biegam na siłe. Jak mi się nie chce, to wybieram inną dyscyplinę sportu.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-06-24, 14:50   

A czy taka moda nie jest motywująca? ;)
Kilka lat temu chciałam zacząć biegać, nawet kilka razy ruszyłam tyłek z miejsca, ale nie ukrywam, że trochę się wstydziłam, bo to było takie "inne". Po prostu nikt tego nie robił, pomijając osoby, które mocno siedziały w tym temacie. A teraz? A teraz każdy biega, nikt się nie wstydzi i jest git. Zwłaszcza, że to "zdrowa moda" :) Lepsze bieganie niż "uzależnienie" małolatów od palenia fajek, zaraz po wyjściu z podstawówki ;)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
spec_johny 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 22 Lut 2014
Posty: 161
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-06-26, 22:41   

Ja biegam dla czystej przyjemności, pasji oraz zdrowia.
Od x lat w moim życiu był obecny wysiłek fizyczny (pływanie, bieganie, taniec, lekkoatletyka, rower) tak więć nie ulegam żadnej modzie.

Po prostu lubię o siebie dbać, a kondycyjnie muszę się przygotować do przyszłej służby jak i biegów :)

Polecam każdemu ;)
______________________________________________________
http://specjalsi.wordpress.com/
http://analogss.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
skatezuza 
Blogger.Klub

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 32
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-07-26, 14:14   

Moze i moda wiadomo. Fakt jest faktem, zamiast na faje lepiej isc dotlenic mozg i popieścić mięśnie :D
Nawet moja mama zaczela biegac... :D
 
  podziel si� tym postem na:
flapi 

Dołączył/a: 05 Sie 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-08-05, 17:53   

Jak już nie raz mówiłem znajomym, bieganie to nie tylko zrzucanie zbędnych kg i poprawianie kondycji, to także hartowanie charakteru i nauka dążenia do celu. Lubię czasem pobiegać nawet ostatnio zrobiłem Półmaraton Świętokrzyski. A w tą niedziele organizuje ze znajomymi wspolne bieganie na wsi hehe;d
 
  podziel si� tym postem na:
Abakercja 
Blogger.Klub

Imię: Ania
Dołączyła: 04 Wrz 2014
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-09-04, 11:17   

też uległam modzie na bieganie i strasznie mnie wciągnęło. zapisuję się na wszystkie biegi w okolicy :P
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-04, 16:59   

Ja przestałem biegać jakiś czas temu, bo ostatnio próbuję zbudować trochę masy ;)
ale swoje zdążyłem wybiegać :P
______________________________________________________
www.alechanted.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz