Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
nieuczesana 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-11-05, 01:02   

ja mam i włosy i paznokcie genetycznie słabe. Jednak, co tyczy się paznokci nawet na najbardziej cienkie i łamliwe są doskonałe sposoby - mianowicie kapsułki KAPIWIT A+E. Ale nie łykac ich (bo te witaminy rozpuszczalne są w tłuszczu, więc to i tak nic nie daje). Dobrym sposobem jest nakłucie takiej kapsułki i wtarcie tego oleju w płytkę paznokcia oraz w skórki. miesiąc i paznokcie są zdrowie, twarde i piękne! i się nie łamią! ponad to odżywki do paznokci, dostosowane indywidualnie do potrzeb paznokcie.
Ja osobiście używam Eveline S.O.S dla kruchych i łamliwych paznokci. Prawdziwa rewelacja! Jak chyba wszystkie odżywki eveline.
______________________________________________________
www.w-amoku.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-11-12, 11:33   

Jeśli chodzi o sztuczne paznokcie to nie lubię, nie podobają mi się, nigdy nie miałam i prędko mieć nie zamierzam, no ale będę się musiała nauczyć robić ze względu na szkołę do jakiej uczęszczam (technik usług kosmetycznych).
Teraz mam krótkie, niestety bo mi się połamały, ale ogólnie lubię długie paznokcie. Maluję, bo jak mam niepomalowane to mnie bolą :D staram się unikać nudy na paznokciach :)
 
  podziel si� tym postem na:
karcia334 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lut 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-06-20, 15:17   

mi8mo iz moje paznokcie sa z natury słabe to nigdy nie zrobiłabym sobie tipsów .choc sa brzydkie bo często zawijają sie to nadal naturalne ,w sztucznych czułabym sie jakoś tak żle
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-06-30, 18:35   

Ja osobiście miałam kiedyś tipsy, ale to miała być pewnego rodzaju kuracja dla mnie - od małego obgryzałam, więc to była ostatnia opcja XD Tak czy siak nawet je udało mi się urwać i jeszcze bardziej pogorszyć stan płytki, ale to nie zmienia faktu, że sama się oduczyłam obgryzać ponad rok temu. ;)
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2014-07-03, 19:36   

Raz w życiu dałam sobie zrobić sztuczne paznokcie - przyszłam do domu i może minęły 4 godziny jak się ich pozbywałam pilniczkiem (podnosiłam je pilniczkiem i usuwałam). Masakra, nic nie umiałam w nich zrobić już nie mówiąc o ubraniu/rozebraniu się. Powiedziałam sobie wtedy, ze never...W średniej miałam takie długie paznokcie, że nauczyciele myśleli, że to tipsy a to były moje własne. Teraz no cóż w jednej pracy musiałam mieć krótkie, teraz w innej znów zapuszczam i maluje. Słabe nie są ale rosną strasznie długo...
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-07-03, 19:38   

ja obgryzam :D i pewnie nigdy się z tego nie wyleczę.
 
  podziel si� tym postem na:
Nee_naa 
Blogger.Klub


Imię: Nina
Dołączyła: 06 Lip 2014
Posty: 10

Wysłany: 2014-08-07, 15:39   

Hej:)
Osobiście uwielbiam mieć naturalne, długie paznokcie, jeśli już uda się zapuścić bo różnie to z nimi bywa :oczami: co mogę polecić na poprawę kondycji paznokci, oprócz typowych odżywek? OLEJOWANIE PAZNOKCI, dziewczyny wygooglajcie sobie, jest o tym cały wątek na wizażu, takie vademecum olejowania paznokci, a efekty znakomite.
Pozdrawiam
______________________________________________________
Mój blog o Indiach
http://sapno-main-india-hai.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
lifestylebymaya 
Blogger.Klub

Dołączyła: 11 Sie 2014
Posty: 3

Wysłany: 2014-08-12, 08:01   

Ja mam długie paznokcie, nie pomagam im niczym tylko staram się, żeby zawsze były spiłowane do tej samej długości :)
 
  podziel si� tym postem na:
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-08-13, 09:37   

Moje paznokcie są łamliwe i kruche, natomiast o dziwo włosy lśniące i bez większych problemów, a rosną jak szalone. Wracając do paznokci. właśnie wczoraj opublikowałam u siebie na blogu wpis dotyczący paznokcie. Może kogoś zainteresuje. Jest tam między innymi napisane o sztucznych paznokciach i tego jak ograniczały podstawowe czynności, a także napisane o manicure hybrydowym, który może być niezłą alternatywą do sztucznych paznokci. Z resztą poczytajcie jeśli chcecie.
PS. Kiedyś zdarzało mi się obgryzać pazurki, ale teraz kiedy robię sobie ten manicure hybrydowy to aż szkoda go niszczyć haha
http://totolijo.pl/idealn...hybrydowy-zrob/

[ Dodano: 2014-08-13, 10:38 ]

Nee_naa napisał/a:

Hej:)
Osobiście uwielbiam mieć naturalne, długie paznokcie, jeśli już uda się zapuścić bo różnie to z nimi bywa :oczami: co mogę polecić na poprawę kondycji paznokci, oprócz typowych odżywek? OLEJOWANIE PAZNOKCI, dziewczyny wygooglajcie sobie, jest o tym cały wątek na wizażu, takie vademecum olejowania paznokci, a efekty znakomite.
Pozdrawiam

Zatem muszę kiedyś spróbować ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2014-08-29, 17:48   

Moje paznokcie jeszcze do wczoraj były długie, dzisiaj są już średniej wielkości. Poza tym dość szybko mi rosną. Nie stosuje żadnych odżywek, po prostu zdrowo się odżywiam.
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
Ili 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 11

Wysłany: 2015-01-14, 19:28   

Lubię mieć długie paznokcie i umalowane :) Najczęściej na czerwono :) Ogólnie mam mocne paznokcie więc mogę śmiało mieć długie pazurki ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Sovillian 


Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 16

Wysłany: 2015-01-15, 12:57   

Zazdroszczę wam tych paznokci ;) Ja odkąd pamiętam obgryzam i jakoś się nie mogę przestać chociaż tak bardzo próbuje. Ale wolę moje krótkie niż sztuczne.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz