Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
filmoolandia 
Blogger.Klub


Imię: Beata
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 18
Miasto: woj. śląskie

Wysłany: 2014-06-12, 13:09   

Nie ma ideałów. Nie ma ludzi idealnych. Jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełniać błędy. Dla mnie, fajny facet to taki, na którym można polegać i który ma jakieś zainteresowania.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-06-12, 17:44   

filmoolandia napisał/a:

i który ma jakieś zainteresowania.
"jakieś"? np. chodzi się bić po meczach :=D?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
karlowe 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 15 Sie 2013
Posty: 27
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-06-17, 12:42   

dla mnie idealny facet to taki przystojny w sposób nieoczywisty i z ciekawą osobowością koniecznie z wadami :)
 
  podziel si� tym postem na:
Abakercja 
Blogger.Klub

Imię: Ania
Dołączyła: 04 Wrz 2014
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-09-04, 11:26   

idealny? mogłabym pisać i pisać i wymieniać kolejne zalety i tak w nieskończoność, a cały czas nie byłoby to wystarczające. nie czytałam innych wypowiedzi i nie wiem, czy się nie powtarzam, ale facet idealny to taki, którego kocham. i fajnie gdyby on również kochał mnie. i zrobił sobie tatuaż, chociaż wyraźnie mu mówiłam, że wolałabym nie. i pomimo tego tatuażu wciąż jest tak samo idealny, bo go kocham. i to że znowu nie pozmywał chociaż obiecał też nic w tej kwestii nie zmienia.
 
  podziel si� tym postem na:
Tendies 

Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłany: 2014-09-11, 20:41   

I tu was zaskoczę bo ideał istnieje :D Lecz każdy ma jego własną indywidualną definicję. Nie istnieje tylko coś takiego jak ideał ogólny :)
 
  podziel si� tym postem na:
Karolina Krysztofiak 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 11

Wysłany: 2014-09-12, 20:59   

Hmm....ideał? Kiedyś ideał miałam w głowie teraz wydaje mi się, że nie mam takiego:)
 
  podziel si� tym postem na:
larossa 
Blogger.Klub

Imię: Karolina
Wiek: 33
Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 21

Wysłany: 2014-11-17, 23:15   

Powtórzę za poprzedniczkami, że ideału nie ma ;) I myślę, że chyba żadna z nas tak naprawdę nie chciałaby być z "panem idealnym".
Nie wiem jak mają inne dziewczyny, ale mnie facet musi czymś przyciągnąć, tak, że pragnę go poznać bliżej.
Jaki jest mój? Taki, jak zawsze wierzyłam, że powinien być, czyli:
szarmancki, ale czuły
pewny siebie, ale nie zarozumiały
spokojny, na tyle żeby wprowadzić równowagę, w związku z tym, że ja jestem raczej wybuchową osobą
nie dający się sprowokować, ale w razie problemów byłby pierwszy aby mnie obronić :)
mający swoją pasję, która go porywa,
umie słuchać, jest pomocny,
inteligentny, choć czasem zagubiony i potrzebujący motywacji :)
szczery.
Innymi słowy facet idealny to taki, który inspiruje swoją kobietę i przy którym kobieta może się rozwijać, a jednoczeście jest obecny i jest dla niej oparciem. I vice versa, to samo dotyczy "idealnej kobiety" :) Moim zdaniem :)
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2014-11-30, 22:52   

Ja napiszę odwrotnie.
Dla mnie facet "idealny" przede wszystkim nie powinien zachowywać się tak jakby wszystko wiedział lepiej od kobiety. Nie powinien też uważać, że kuchnia to tylko i wyłącznie królestwo kobiety, a miotła, mop itp, to tylko jej sprzęt ;)
Ooo i jeszcze absolutnie nie powinien krzyczeć, a jak ma jakiś problem z kobietą to powinien z nią szczerze porozmawiać, a nie milczeniem czy niemiłymi odzywkami wprowadzać nieprzyjemną atmosferę w związku.

No a resztę to w sumie już napisały poprzedniczki ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Ili 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 11

Wysłany: 2015-01-14, 15:49   

Wysoki, dobrze zbudowany, z poczuciem humoru, interesujący się sportem i przede wszystkim mający to coś co mnie do niego przyciągnie. Oczywiście to cechy zewnętrzne. O wnętrzu pisać nie będę bo tego za dużo.
 
  podziel si� tym postem na:
paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-01-14, 16:12   

Każdy ma jakieś kanony idealnego partnera, więc skończmy zaczynać wypowiedzi od tego, że wcale ich nie mamy, po czym w kolejnych linijkach wymieniamy oczekiwania wobec potencjalnego partnera.
Ja osobiście nie jestem wymagająca. Mam dosłownie trzy cechy, które niestety są obowiązkowe u potencjalnego faceta. Przerabiałam związki, gdzie tych cech brakowało i niestety to nie dla mnie.
1. Pracowitość. Nie musi być bogaty. Musi po prostu pracować. Może pracować nawet za minimalną krajową, ale nie może być leserem, który kombinowaniem próbuje prześlizgać się przez życie.
2. Musi posiadać pasję. Obojętnie jaką. Może zbierać znaczki, biegać, chodzić na siłownię, zbierać kapsle, cokolwiek. Ludzie bez pasji są jak dla mnie bardzo dziwni, a poza tym nie wyobrażam sobie, żeby jedynym zajęciem mojego faceta było oglądanie tv lub odświeżanie FB.
3. Musi być szczupły lub o wysportowanej sylwetce. I tutaj już precyzuje, żeby zaraz nie poleciały w moją stronę gromy, żem pustak :) Sama jestem bardzo drobnej budowy ciała (niska i szczupła), więc po prostu i źle wyglądam przy otyłym facecie i źle się przy nim czuję.
Reszta bez znaczenia. Pracując nad związkiem to prawie zawsze można stworzyć fajną parę :)
 
  podziel si� tym postem na:
szauszau 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Lut 2015
Posty: 12

Wysłany: 2015-02-20, 18:57   

Musi wyglądać i zachowywać się jak Ian Somerhalder ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Ruda Niemaruda 
Blogger.Klub


Imię: Katarzyna
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Mar 2015
Posty: 19
Miasto: Dublin

Wysłany: 2015-04-07, 00:25   

Przestałam wierzyć w ideały. Są poprostu ludzie którzy będą bardziej i mniej nam pasować. Szczęście jest wtedy, gdy uda Ci się na dłuższą metę trafić na kogoś, kto naprawdę Ci pasuje i z kim bycie jest dla Ciebie czystą przyjemnością.
______________________________________________________
Myślę więc jestem, jestem więc piszę. Chcesz wiedzieć o czym?
Zajrzyj tu - http://ruda-niemaruda.blogspot.ie/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz