Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2014-02-13, 06:47
Autor Wiadomość
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 7 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany:    AdSense wasza opinia

Nie znalazłam ogólnego tematu odnośnie AdSense.
Jaka jest wasza opinia reklam Google?

Ja zauważyłam że im więcej mam klików tym mniejszą mam stawkę. Chociaż średnia nie jest taka zła.

I mam problem z wyświetlanymi reklamami. Chciałam aby wyświetlały się tylko te o odchudzaniu bo pasują do tematyki mojego bloga, i najwięcej kliknięć miałam w nie. Zablokowałam prawie wszystkie kategorie i ale to w ogóle nic nie dało. Musze każdą reklamę usunąć ręcznie.. najlepiej co parę dni.

Dzisiaj wchodzę na bloga i widzę reklamę: :/




w ogóle jest do nich jakiś adres e-mail ? Bo nigdzie nie znalazłam
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 18:43   

No właśnie... AdSense, ktoś korzysta? Jeśli tak, to kiedy zaczęliście?
 
  podziel si� tym postem na:
trololo 
Blogger.Klub

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 29

Wysłany: 2013-04-21, 00:55   

Ja założyłam już z kilka miesięcy temu, ale małe blogi takie jak mój raczej na tym nie zarobią. No chyba, że tylko na waciki :]
 
  podziel si� tym postem na:
Elviska 
Blogger.Klub


Imię: Dorota
Wiek: 40
Dołączyła: 12 Kwi 2013
Posty: 75
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2013-04-22, 09:15   

Podobnie jak trololo, założyłam kilka miesięcy. Mój blog jednak nie jest zbyt popularny, dlatego też w ciągu tych kilku miesięcy naliczyło mi się kilkanaście euro. W takim tempie próg wypłacalności przekroczę za kilka lat. ;)
______________________________________________________
http://czytelnicze-zacisze.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-09-14, 18:51   

Adsense jest tylko z definicji kontekstowy (mój blog o grach załapał się na reklamy trumien, manicure, biura podróży i sklepu modelarskiego).

Najwyraźniej monetyzacja bloga w ten sposób nie ma sensu...
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 7 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2013-09-16, 14:49   

Elviska napisał/a:

Podobnie jak trololo, założyłam kilka miesięcy. Mój blog jednak nie jest zbyt popularny, dlatego też w ciągu tych kilku miesięcy naliczyło mi się kilkanaście euro. W takim tempie próg wypłacalności przekroczę za kilka lat.


Faktycznie masz mało wyświetleń i dodatkowo reklamę w miejscu które nie przynosi zysków więc możesz sobie poczekać kilka lat na wypłatę

Jasiek a.k.a Yeti napisał/a:

Adsense jest tylko z definicji kontekstowy (mój blog o grach załapał się na reklamy trumien, manicure, biura podróży i sklepu modelarskiego).
.

Czy te reklamy wyświetliły się Tobie ? > Czy zobaczyłeś je w panelu ? Czasem tak jest ze jak kobieta przegląda strony o manicure to później na każdej stronie z Adsense wyskakuje jej taka reklama,

Jasiek a.k.a Yeti napisał/a:

Najwyraźniej monetyzacja bloga w ten sposób nie ma sensu...


Dla mnie już ma, ale trzeba mieć dużo odsłon, na pewno ponad 100 tys miesięcznie żeby z tego coś było. W tym momencie praktycznie co miesiąc udaje mi się przekroczyć próg płatności. To ile zarabiasz zależy głównie od dwóch rzeczy: ruchu na stronie i umiejscowienia reklamy
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-03-17, 16:41   

Moja przygoda z AdSense zakończyła się równie szybko jak zaczęła. Dziś otrzymałem informację o zablokowaniu konta za naruszenie zasad. Nie napisali jednak na czym polega to naruszenie zasad (rzekomo by utrudnić oszustom omijanie systemów wykrywania). Dostałem możliwość dowołania przez specjalny szablon. Tu znowu śmieszna sprawa, bo pytają tam m.in.: W JAKI SPOSÓB NARUSZYŁEM ZASADY? :rotfl:

Czuję się jak bohater Kafki :D
 
  podziel si� tym postem na:
Kasix 


Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2014-03-29, 19:31   

Jafer napisał/a:

Moja przygoda z AdSense zakończyła się równie szybko jak zaczęła. Dziś otrzymałem informację o zablokowaniu konta za naruszenie zasad. Nie napisali jednak na czym polega to naruszenie zasad (rzekomo by utrudnić oszustom omijanie systemów wykrywania). Dostałem możliwość dowołania przez specjalny szablon. Tu znowu śmieszna sprawa, bo pytają tam m.in.: W JAKI SPOSÓB NARUSZYŁEM ZASADY? :rotfl:

Czuję się jak bohater Kafki :D

Klikałeś we własne reklamy lub zachęcałeś w jakikolwiek sposób do klikania? Często nawet tekst w stylu "strona utrzymuje się z reklam, weźcie to pod uwagę" jest traktowany jako zachęcanie do klikania.
Google nie lubi też wulgaryzmów, golizny i łamania praw autorskich.
 
  podziel si� tym postem na:
Gattsu
[Usunięty]



Wysłany: 2014-05-13, 19:48   

Póki co mam złe doświadczenia, zgłosiłem mojego bloga kilka miesięcy temu, ale do dzisiaj nie wyświetlają się poprawnie reklamy na blogu...
 
  podziel si� tym postem na:
m_okry 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył/a: 18 Lis 2013
Posty: 137
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2014-09-18, 19:43   

Mam adsensa zarówno na blogu, jak i portalu. Dla mnie to bardziej miły dodatek niż źródło utrzymania, pomimo przyzwoitego ruchu nie generuje "kokosów". Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę konieczność opodatkowania, o której wielu początkujących w swoich analizach zapomina.

Plus za dobre statystyki, wygodę użytkowania i zapewnianie reklam. Korzystając kiedyś z programu afiliacyjnego pewnej firmy zdarzało mi się, że w miejscu reklamy wyświetlała mi się informacja o braku reklam do wyświetlenia.
______________________________________________________
wiekdwudziesty.pl

naswiezympowietrzu.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
apows 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 17 Lis 2014
Posty: 18
Miasto: Szczawnica

Wysłany: 2014-11-24, 15:49   

Adsense mam około 2 lata, nie klikam w swoje reklamy i nie namawiam znajomych, nie mam blokady. Znajomy założył reklamy na swoją stronę i ojczulek mu klikał w reklamy- zabawę skończył już po miesiącu.
Co do wyświetlania reklam to u każdego klikacza może być inna, Chrome zapamiętuje czego klikacz szuka w necie i jakie przegląda. na podstawie tego dopasowuje wyświetlające się reklamy, jeśli Ty szukasz w necie kosmetyków to takie i podobne reklamy będą się wyświetlać, ale jeśli Twój mąż/chłopak poklika za męskimi stronami to reklama będzie o tym czego szukał. Dodatkowo Google stosuje geolokalizacje i w zależności skąd się logujesz takie dostajesz reklamy.
Ja na przykład w Adwords czyli wydawca reklam ustalam że maja się one wyświetlać w województwach w Polsce w przedziale wiekowym 25-50 itd
 
  podziel si� tym postem na:
lancia 
Blogger.Klub

Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 2

Wysłany: 2014-12-05, 21:51   AdSense

Mam pytanie co do adsense- czy mogę zrezygnować z tego w każdej chwili? Jakie sa konsekwencje? Czy jeśli przystąpienia do programu - a nie mam miejsca na stronie na umieszczenie reklamy to czy Google zmieni mi wygląd strony zeby wcisnąć swoje reklamy? Czy wtedy umieszcza je w podstronach? Co jeśli mam adsense - a czy muszę zrezygnować zeby wstawić reklamę z innej płatnej współpracy?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz