Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-10-28, 19:21   

Mój pierwszy blog, to w wieku 12 lat, bodaj 2005 rok to był. Blog z opowiadaniami ;) . Pisanymi, wymyślanymi przeze mnie.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

larossa 
Blogger.Klub

Imię: Karolina
Wiek: 33
Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 21

Wysłany: 2014-11-19, 01:49   

Pierwszego bloga założyłam w 2003 roku ( na blog.pl) i, o dziwo, wytrwałam w regularnym pisaniu prawie 10 lat, bo do 2012. Założyłam go , bo od zawsze lubiłam pisać, a że szybko się nudziłam i zazwyczaj nie kończyłam tego co zaczynałam, to blog z możliwością dodawania wpisów kiedykolwiek i jakkolwiek, okazal się dobrym rozwiązaniem. Przeważały w nim treści z życia wzięte. Trochę użalania się za gimnazjalną miłością, trochę filozoficznych rozważań, trochę o wszystkim i o niczym. Uważam, że blog ten to dokumentacja całego mojego okresu dojrzewania, więc gdybym kiedyś miała problemy ze zdrowiem psychicznym, to myślę, że tam można by znaleźć odpowiedź :D W każdym razie po wpisach widać przemianę, i można się uśmiać.
Mojego kolejnego bloga założyłam we wrześniu tego roku, czyli jest moim "nowo narodzonym" dzieckiem i mam nadzieję długo go pielęgnować :) Powód założenia ten sam, z tym, że treść nieco uległa zmianie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2014-11-27, 15:48   

Za 3 dni minie miesiąc.
 
  podziel si� tym postem na:
Przeczytalnik 


Dołączył/a: 17 Sie 2014
Posty: 19

Wysłany: 2014-12-08, 11:19   

My blogujemy od zimy tego roku, roczek nam jeszcze nie stuknął, ale bardzo wkrótce.
______________________________________________________
http://przeczytalnik.pl
 
  podziel si� tym postem na:
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-12-09, 15:17   

Pisałam bloga w podstawówce, miał gify i opisywałam śmieszne sytuacje z podwórka.
Później pisałam o naszej grupie tanecznej, treningach, zawodach. Pousuwałam to wszystko.

Pisałam bloga później prywatnego, załozyłam hasło i miał dostęp do niego mój eks, którego kochałam milością chemiczną, on był dla mnie toksyną więc blog był i jest do tej pory - jak sinusoida : zakochana szczęśliwa i zakochana nieszczęśliwa :wstyd: Miał wiele obrazków, fragmentów książek, muzyki i innych pierdół. Sporo zdjęć.

A obecnie (dwa miesiące jakoś) : dlaczego mam bloga? mam konto na instagramie, zaczęłam dostawać coraz więcej pytań i próśb o pomoc w treningu, odżywianiu, motywacji itp Więc założyłam bloga, próbuję motywować, a także zaczęłam współpracę z moimi trenerami - aby pomogli mi w pisaniu.
Bloga nie rozesłałam jeszcze do znajomych. Chcę żeby żył troszkę swoim życiem, zanim link pójdzie w świat i to pewnie przez fb. :zawstydzony:
Piszę też o Bawarii. O moich wyjściach w Alpy. Zamieszczam posty o motywacji, o zdrowym żywieniu, o tym i owym. Fitlifestyle i Bavaria :)
 
  podziel si� tym postem na:
Alkin 


Imię: Alek
Wiek: 31
Dołączył/a: 20 Lis 2014
Posty: 21
Miasto: Opole

Wysłany: 2014-12-09, 22:26   

Bloguje, a raczej staram się, od ponad roku... Wciąż mam tragicznie mało tekstów ( brak mi systematyczności ), ale staram się coś z tym zrobić. :)
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-01-27, 15:21   

Ja eksperymentuję z blogami od 2007 roku. Najpierw były opowiadania, później pamiętnik, długo, długo nic i od kilku miesięcy staram się prowadzić aktualnego bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-03-28, 19:36   

3 tygodnie będzie... ;)
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
zarazik1 
Blogger.Klub


Imię: Przemek
Wiek: 32
Dołączył/a: 05 Kwi 2015
Posty: 68
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-05, 19:30   Pierwszy rok

Ja zacząłem przygodę z blogowaniem prawie rok temu, dokładnie 24 kwietnia. Od tego czasu sporo się rozwinąłem, nauczyłem się pisać dobre i lekkie teksty.

Strasznie lubię tę formę wypowiedzi. Przynosi mi to ulgę, pozwala podzielić się wiedzą. A jaka satysfakcja, kiedy ktoś pochwali!
 
  podziel si� tym postem na:
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-12, 11:54   

Pierwszego bloga założyłem w 2004 roku, czyli ponad 10 lat temu. Były na nim moje przemyślenia na najróżniejsze tematy. Później, po kilku latach prowadzenia tamtego bloga i po krótkiej przerwie założyłem pierwszego bloga z opowiadaniami, którego prowadziłem mniej więcej dwa lata. Później miałem dłuższą przerwę aż do teraz. Najnowszego bloga założyłem kilka dni temu i znów jest to blog z opowiadaniami. Mam nadzieję, że na własnej domenie dłużej wytrwam z blogowaniem. Wcześniej niestety lubiłem sobie robić przerwy.
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-14, 10:06   

Pierwsze kroki to już prawie rok temu. Dzieliłem się tam moją drugą pasją, czyli podróżowaniem. Jednak po czasie zrozumiałem, że przez brak czasu nie dam rady go regularnie prowadzić. Po pół roku postanowiłem założyć dotychczasowego bloga o mojej głównej pasji, czyli kinie. Tutaj mam o wiele więcej pomysłów, które mogę realizować z wielką chęcią a nie z przymusu, bo chyba nie o to tutaj chodzi :)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Msq 
Blogger.Klub

Imię: Piotr
Wiek: 31
Dołączył/a: 09 Kwi 2015
Posty: 19
Miasto: waszawa

Wysłany: 2015-04-18, 09:35   

Ja dopiero zaczynam. Nawet nie można powiedzieć żebym raczkował. Raczej leżę i staram się czołgać :) Ale dzięki temu forum dużo łatwiej jest wejść w ten świat. Generalnie internet to błogosławiony śmietnik i czasem można coś użytecznego dla siebie znaleźć :)
______________________________________________________
http://msqsport.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz