Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-07-07, 01:15   

Anhednia napisał/a:

albo. jak po jakims czasie facetowi nie stanie na twoi widok..

A jak mu nie stanie po jakimś czasie od ślubu? :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-07-09, 21:32   

Ja też jestem tego zdania, że pierwszy raz powinien być przed ślubem, ale jak dla mnie - koniecznie z miłości.
Związek to okres, kiedy dwójka ludzi ma możliwość zbliżenia się do siebie, poznania. To okres szaleństw i zabawy. Po ślubie zwykle jest własne mieszkanie, rodzina, praca i brak czasu na "odkrywanie się". W każdym z tych etapów jest pewna magia i akurat dla mnie pierwszy seks zalicza się do tego pierwszego :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Mała Czarna 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 60

Wysłany: 2013-07-10, 10:11   

Jak dla mnie to kwestia indywidualna. Każdy sam o tym decyduje i nikogo się nie czepiam, jeśli zamierza czekać z seksem do ślubu - choć nie do końca to rozumiem (ale z drugiej strony ja nawet nie zamierzam brać ślubu, więc co ja mogę o tym wiedzieć?).
A czy z miłości - jak dla mnie, jak najbardziej (trzeba by najpierw ustalić, czym jest miłość), ale znowu; każdy ma swoje potrzeby i mi nic do tego. Jak dla mnie seks bez żadnego rodzaju uczucia jest raczej pustą zabawą i niewartą czasu, ale jeśli ktoś ma inne zdanie i mi go nie narzuca, to nie ma sprawy. Niech sypia z kim chce i gdzie chce, z miłością i bez, przed i po ślubie :P
______________________________________________________
Zapraszam do spróbowania:

Koktajl kulturalny
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-17, 09:37   

co tu dużo mówić... mam zdecydowanie inne podejście do tematu niż założyciel tematu ;)
jestem za całkowitym zakazem seksu po ślubie, chyba, że był uprawiany przed.
jeśli nie uprawiasz seksu przed ślubem, to dla dobra swojego małżeństwa w ogóle zrezygnuj z tego typu przyjemności, bo jedyne, co cię czeka, to najprawdopodobniej rozczarowanie. skoro twój partner wytrwał w takim postanowieniu, to najprawdopodobniej było mu to na rękę, bo mu nie staje i teraz, kiedy już jesteście związani węzłem małżeńskim, ma cię w garści i mu nie uciekniesz :twisted:

mówiąc bardziej poważnie, takie poglądy jak "seks tylko po ślubie" są domeną ludzi, którzy nie wiedzą, co to seks i nie zdają sobie sprawy z tego, jaki jest ważny.

ps. z tego miejsca witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum ;)
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Jestem_Marcel 
WordPress.Klub


Imię: Marcel
Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-07-30, 10:56   

Jak to mawiała moja babcia.. tak babcia! Żadnego ślubu przed seksem. Znam naprawdę wiele małżeństw, które rozpadły się przez "niedogadanie się w łóżku". Monotonia, brak rozmów o seksie, wstyd przed partnerem. A nie ma czego się wstydzić. Zawsze wolałem, kiedy partnerka otwarcie, może z lekkim skrępowaniem mówiła mi o swoich fantazjach. Naprawdę drogie Panie, faceta to tylko mocniej nakręca.
 
  podziel si� tym postem na:
LuckyDevil 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Lip 2013
Posty: 40

Wysłany: 2013-07-30, 13:07   

Istnieją jeszcze ludzie, którzy uprawiają seks po ślubie? Co za różnica kiedy. Przynajmniej świadomie eliminujemy jeden z powodów dlaczego nasze małżeństwo może się rozpaść.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 12:21   

Pomijając kwestię możliwego i bardzo prawdopodobnego niedopasowania w łóżku - po pewnym czasie zaczynamy się zastanawiać, jak to by było z kimś innym, czy każdy jest taki sam, itd

Ach, no i noc poślubna do dupy, bo prawiczek skończy raz dwa, a dziewica nie będzie umiała jeszcze z seksu czerpać frajdy.

Jak ktoś wyżej napisał - ZERO ŚLUBU PRZED SEKSEM
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 14:25   

kota w worku lepiej nie kupować
 
  podziel si� tym postem na:
Radek
[Usunięty]



Wysłany: 2014-12-27, 21:04   

Tylko z miłości - jak najbardziej, dopiero po ślubie - na pewno nie. Co prawda również należę do osób, które nie zamierzają stawać na ślubnym kobiercu i to może wpływać trochę na moją opinię ;) Niemniej seksualność jest na tyle ważnym obszarem naszego życia, że zdecydowanie powinniśmy "sprawdzić" czy partnerka/partner będzie nam odpowiadał(a) pod tym względem, i to zanim zwiążemy się (w domyśle) na całe życie. IMO, to czy będzie mi z dziewczyną dobrze w łóżku, jest równie ważne jak to, czy będziemy mieć wspólne zainteresowania i czy będziemy się wzajemnie wspierać.
 
  podziel si� tym postem na:
kasia35 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Kwi 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-04-28, 09:34   

Dla mnie sex to czesc zwiazku, i normalna rzecz, zreszta tu trzeba sie dopasowac, bo inaczej kicha. wiec sex po slubie to by byla wieka loteria.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz