Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

Oddałbyś organy po śmierci ?
Tak oddałbym.
82%
 82%  [ 58 ]
Nie
11%
 11%  [ 8 ]
Obojętne mi to.
5%
 5%  [ 4 ]
Głosować: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
Fazwell 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Wiek: 29
Dołączył/a: 06 Lip 2014
Posty: 27
Miasto: Lublin-Ibiza

Wysłany: 2014-07-06, 15:28   

oczwiście ze jestem za - oddałbym jakby coś jeszcze z tych ,,organów" coś , ktoś wykrzesał :) mi i tak już do niczego by sie nie przydały hehe no a komuś może by przywróciły trochę życia :) któż to wie - technologia sie rozrasta :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Tendies 

Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłany: 2014-09-11, 22:01   

Oddam . Jeśli będą się nadawać . :D Deklaracja podpisana już kilka lat temu.
 
  podziel si� tym postem na:
mow 
Blogger.Klub


Imię: Piotr
Wiek: 44
Dołączył/a: 10 Wrz 2014
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-09-19, 12:22   

Oddam. Jeżeli mogę pomóc komukolwiek to dlaczego nie. A tak na marginesie to zgodnie z prawem polskim, obowiązuje domniemana zgoda na bycie dawcą, co oznacza iż w przypadku braku sprzeciwu wpisanego do Centralnego Rejestru Sprzeciwów uznaje się daną osobę potencjalnym dawcą narządu. Deklaracje o zgodzie na pośmiertne pogranie narządów są tylko drukiem informacyjnym ale z uwagi na to że przeważnie podpisanie takiego oświadczenia staje się powodem do dyskusji o tym fakcie w gronie najbliższych, mają dużą wartość dla samej sprawy. Ja osobiście mam takie oświadczenie i jestem za akcjami skłaniającymi do rozmów o transplantologi bo ratuje ludziom życie.
______________________________________________________
Bolg o motocyklach marki Jawa.
 
  podziel si� tym postem na:
Leniwiec Gniewomir 
Blogger.Klub


Wiek: 45
Dołączył/a: 01 Lis 2014
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-11-01, 15:44   

Deklaracja dawcy mieszka u mnie na stałe w portfelu. Na co mi moje bebechy gdy będę martwy? Niech komuś się przydadzą, jeśli oczywiście będą jeszcze zdatne. Resztę proszę spalić, niech nie zajmuje miejsca. Tyle w temacie.
 
  podziel si� tym postem na:
vet 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Paź 2014
Posty: 68
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-11-03, 18:03   

gdyby nie fakt, że chcę zostać spopielona to najchętniej oddałabym swoje całe ciało dla celów medycznych - niech się studenci mają na czym uczyć (żaden plastikowy model nie odda szczegółów w pełni.)

deklarację noszę w portfelu, natomiast nie wiem po co, skoro od każdego mogą pobrać narządy - bez pytania o jakąkolwiek zgodę.
 
  podziel si� tym postem na:
fluffy 
WordPress.Klub

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 12

Wysłany: 2014-11-11, 18:58   

Mam nadzieję, że moje narządy się kiedyś komuś przydadzą, jestem jak najbardziej za tym, żeby po mojej śmierci ktoś miał szansę na lepsze życie.
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 13:32   

trzeba się dzielić po śmierci bo po co komu one po tamtej stronie
 
  podziel si� tym postem na:
PrzemyślNiki 


Imię: Niki
Wiek: 29
Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 51
Miasto: Opole

Wysłany: 2014-12-25, 16:20   

Planowałam oddać, bardzo tego chciałam, niestety okazało się, że moje organy nie będą mogły zostać przeszczepione :(
 
  podziel si� tym postem na:
petiteolive 
Blogger.Klub


Imię: Dominika
Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-12-25, 17:37   

Moje wątpię, że się nadadzą.
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-25, 22:19   

PrzemyślNiki a czemu się nie nadają? ja nosze takie coś wydrukowane w portfelu ale podobno tego nie respektują tylko w sytuacji krytycznej rodzina decyduje
 
  podziel si� tym postem na:
PrzemyślNiki 


Imię: Niki
Wiek: 29
Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 51
Miasto: Opole

Wysłany: 2014-12-26, 12:42   

Moje się nie nadadzą z powodu przebytych i obecnych chorób, które, jak czytałam, uniemożliwiają taką procedurę. Nie mogę nawet oddawać krwi, więc i oddanie organów będzie prawdopodobnie niemożliwe mimo moich ogromnych chęci i zgody najbliższych.
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPanda 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Cze 2014
Posty: 26
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-12-26, 18:38   

Nie mogę być bardziej ZA. Jestem zapisana w bazie dawców szpiku, a przy sobie zawsze mam oświadczenie, że w razie śmierci moje organy mają być przekazane komuś innemu. Nie widzę w tym żadnego problemu, nie widzę również niczego złego (a raczej tylko same plusy) jeśli ktoś z moich bliskich miałby zrobić coś takiego (a wiem, że niektórzy mają takie obawy, właśnie związane z oddawaniem organów po śmierci przez kogoś z rodziny, dziecko najczęściej).
Mnie już nie będzie, to niech komuś pozwoli to żyć trochę dłużej!
______________________________________________________
Xi'clu - recenzje książek o Japonii, Azji... science-fiction i fantastyki też nie zabraknie. A, no i wypocin własnych również!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz