Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 23:16
Autor Wiadomość
spec_johny 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 22 Lut 2014
Posty: 161
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-05-04, 12:02   

kuma, staram się opierać na rzetelnych faktach i materiałach.
Jak mam wchodzić w jakąś dyskusję albo chcę nawiązać jakąś dyskusję, rzucając temat to staram się zbadać dwie strony.
______________________________________________________
http://specjalsi.wordpress.com/
http://analogss.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-03, 10:13   

U mnie odrobinę bardziej egzotycznie:

  • Piwowarstwo domowe (tak, warzę w domu piwo)
  • Grafika komputerowa (dobrze jest, jak nasze hobby pokrywa się z wykonywaną pracą)
  • Muzyka (na ten moment głównie słuchanie, ale moje gitary dalej mam pod ręką)
  • Gry Komputerowe (nie mam tyle czasu, co kiedyś, ale dalej lubię w coś klepnąć)


Dodatkowo:
  • Chodzę na siłownie, ale nie nazwałbym tego hobby. Nawet nie lubię tam chodzić w sumie.
  • Od dłuższego czasu próbuję napisać książkę... ale bez większych sukcesów.
  • Technowinki, gadżeciarstwo. Może i tak, ale mnie nie stać. :P
  • Dużo czytam. Ale to nie hobby. Jak nie mam co czytać, to ręce mi się nie trzęsą.
 
  podziel si� tym postem na:
mow 
Blogger.Klub


Imię: Piotr
Wiek: 44
Dołączył/a: 10 Wrz 2014
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-09-19, 13:01   

Hobby ? hmm... sporty jak snowborad (kiedyś narty), longboard, wakeborad czyli deski na różne pory roku i okoliczności :) , enduro, motocross i cross-country na quadzie w klasie 2K z licencją sportową, do tego konie (bo kiedyś wkręciła mnie w to siostra), wspinaczka bo koło Krakowa mamy Jurę a ja czytałem dużo Spider Man'a :) turystyka górska dlatego że snowboard i wspinaczka skutkują potem ski touring'iem i ogólną zajawką na takie klimaty, bieganie bo pozwala utrzymać kondycję (niejako wynikło z potrzeb treningowych do innych sportów a potem stało się przyzwyczajeniem), squash bo jest szybki :) rower - od zawsze (najdłuższa trasa Nowy Targ - Rzym - Nowy Targ 38 dni) i takie banały jak rolki wiec i łyżwy, lubię podróżować po świecie, języki od kiedy pamiętam uczyłem się niemca, anglika i włocha a ostatnio próbuję greckiego bo tak wyszło że dużo tam jeżdżę. Oj i książki, uwielbiam czytać generalnie muszę przed snem, ulubiony autor ciężka sprawa ale chyba W.Gibson i I.Asimov. Na tym nie koniec bo nawet nie dotknąłem "IT", napiszę tylko że moim pierwszym kompem Był Amstrad ZX Spectrum - pamięta ktoś ? Edycja fotografii i materiałów wideo bo to wynika ze sportu :) i jeszcze coś by się znalazło. Zastanawiacie się czy można tyle na raz ? W jeden dzień nie, ale sensownie często tak :)
Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie kciuki bo 4-5 października '14 startuję w XLI MARATON PIESZY W PUSZCZY KAMPINOSKIEJ - 100 km :)
Zapomniał bym uwielbiam motocykle, zbieram i oddaję do renowacji stare motocykle Jawa:) nie będzie krypcioszki jak tylko powiem że mam o tym blog ?
______________________________________________________
Bolg o motocyklach marki Jawa.
 
  podziel si� tym postem na:
rqp 
Blogger.Klub


Dołączyła: 01 Lis 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-11-01, 11:38   

Pisanie, pisanie i jeszcze raz pisanie. Fotografia też jest spoko - nie sprawia mi zbyt wielkiej frajdy, ale umiem robić dobre zdjęcia i lubię się nimi chwalić :yay: . Oprócz tego jestem leniem patentowanym, więc spanie i jedzenie to moje dwa priorytety w życiu. To wszystko oczywiście nie licząc przeglądania zdjęć starych albo martwych gwiazd rocka i zastanawiania się, ile operacji plastycznych przeszły ich żony...
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2014-11-30, 23:09   

W wolnym czasie opanowuję programy graficzne. Chciała bym też rysować, jednak jestem kompletnym antytalentem jeśli o to chodzi. Bardzo lubię też wszelakie wycieczki, zarówno te bliższe, piesze jak i te dalsze.
 
  podziel si� tym postem na:
dogorybrzuchem 


Dołączył/a: 21 Gru 2014
Posty: 5

Wysłany: 2014-12-21, 11:34   

Leżę do góry brzuchem i w tej pozycji czytam prase branżową z zakresu marketingu i badań społeznych, różne książki. W takiej pozie też oglądam filmy, no chyba ze jestem w kinie to tam sie tak nie zawsze da. Leżąc też prowadzę bloga.

Napierdzielam w planszówki jak mam z kim no i tłukę na gitarze :)
 
  podziel si� tym postem na:
petiteolive 
Blogger.Klub


Imię: Dominika
Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-12-21, 16:53   

Ja się lepiej nie wypowiadam. Moim głównym hobby jest muzyka, na tyle mi odbija, że jak tylko widzę jakikolwiek instrument to na nim zaczynam grać (obecnie ubolewam nad brakiem dostępu do instrumentów perkusyjnych i gitary elektrycznej, ale może się to w końcu zmieni). Prócz tego szkicuje, pomagam przy królikach, uczę się języków obcych (głównie szwedzki). Od czasu do czasu zajmę się fotografią i gotowaniem czy montażem filmów/muzyki.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-12-21, 17:04   

petiteolive napisał/a:

Od czasu do czasu zajmę się fotografią i gotowaniem
a fotografujesz ugotowane potrawy? Dobry sposób na połączenie obu zainteresowań.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
petiteolive 
Blogger.Klub


Imię: Dominika
Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-12-21, 21:27   

Htsz napisał/a:

petiteolive napisał/a:

Od czasu do czasu zajmę się fotografią i gotowaniem
a fotografujesz ugotowane potrawy? Dobry sposób na połączenie obu zainteresowań.


Ostatnio właśnie to głównie robię, zimno aż się nie chce wychodzić na dwór, jedyna wada to światło, bo nie zawsze zdąży człowiek dobre światło złapać :)
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 13:29   

jazda na motocyklu
 
  podziel si� tym postem na:
hebanowe noce 
Blogger.Klub

Imię: Anna
Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 10

Wysłany: 2014-12-29, 21:27   

w wolnym czasie bloguję :hyhy:
a oprócz tego lubię robótki ręczne :P
Nie pogardzę też fajna muzyką i ciekawą lekturą.
 
  podziel si� tym postem na:
Young Oak Box 

Dołączyła: 10 Gru 2014
Posty: 6

Wysłany: 2014-12-30, 17:27   

Pisanie bloga, włóczenie się po mieście i czytanie ulubionych stron w sieci... poza tym SERIALE! Ostatnio znikam na całe wieczory w pokoju i pochłaniam Gotham.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz