Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-11-09, 06:00

Kiedy Pierwszy raz spróbowałeś/aś Papierosa?
5-7 lat
2%
 2%  [ 2 ]
8-10 lat
5%
 5%  [ 5 ]
11-14 lat
35%
 35%  [ 32 ]
15-18 lat
56%
 56%  [ 50 ]
Głosować: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Tendies 

Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłany: 2014-09-11, 20:58   

Mimo że mój pierwszy papieros był w wieku 12 lat , to jak widzę takiego dzieciaka z fajką to mam ochotę wytoczyć mu kazanie z ambony.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-12, 06:21   

Miałem moment palenia, chwilkę przed 18 urodzinami. Próbowałem wszystkiego, od tanich tytoni po takie, których normalny śmiertelnik nie kupi bo jak to można tyle na fajki wydać (przy czym sami lubią sobie walnąć szklaneczkę dobrego burbonu). Generalnie nie podeszło mi. Tanie, zwykłe popularne papierosy to po prostu smród. Taki sam efekt jak przejście się po centrum Katowic zimą robiąc głębokie wdechy. Drogi tytoń na smrodzenie nie cierpi, ale też mnie nie urzeka - po prostu nie śmierdzi i tyle z jego zalet.

I wiecie co jest gorsze od zapachu samego dymu? To, jak palaczom wali z gęby. -600% do seksapilu... i to przekonanie, że jak będą żuć gumę, to będzie okej. Nie będzie - osoby postronne są dużo bardziej wyczulone na ten zapach niż sam palący, a do tego każdy jest wyczulony na pewne zapachy i to jest jeden z nich.
______________________________________________________
www.alechanted.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Leniwiec Gniewomir 
Blogger.Klub


Wiek: 45
Dołączył/a: 01 Lis 2014
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-11-01, 15:45   

Paliłem, niezbyt dużo i niezbyt długo. Rzuciłem w tym roku - nie chcę śmierdzieć mojemu synalowi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 13:34   

paliłem 8 lat od 15 roku życia rzuciłem 4 lata temu i polecam to wszystkim bo im dłużej się pali tym ciężej to zrobić
 
  podziel si� tym postem na:
potato 
WordPress.Klub


Imię: Aleksandra
Wiek: 25
Dołączyła: 11 Sty 2015
Posty: 12

Wysłany: 2015-02-07, 17:54   

A ja się pochwalę, że nie palę i nie paliłam. Od kiedy pamiętam mój tata palił, rzucił to jakieś 7 lat temu. Nie mogłam znieść tego palenia, bo tylko śmierdzi i wszytko złe, więc postanowiłam sobie, że ja nie wezmę papierosa do ust. I kiedyś usłyszałam od kolegi, że jestem dzieckiem, bo nie palę. ;) Wolałam być dzieckiem, niż chwalić się jaki to miałam odlocik po jednym papierosie (autentyczny przypadek) czy jak matka mi próbowała udowodnić palenie.
______________________________________________________
cześć, jestem Ola, maluję, rysuję i o tym bloguję.
https://ziemniacze.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Witkacy 
Blogger.Klub

Imię: Wiktor
Wiek: 26
Dołączył/a: 22 Gru 2014
Posty: 25
Miasto: Siedlce

Wysłany: 2015-02-07, 18:22   

15 lat. :)
Nie palę, a jeśli już to robię to tylko na imprezach. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Szabla 
WordPress.Klub

Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył/a: 06 Lut 2015
Posty: 22
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-02-08, 13:08   

A ja pod tym względem trochę chyba wbrew powszechnej opinii idę. Długi czas byłem przeciwnikiem fajek, ale przekonałem się jakieś 2-3 lata temu, że zapalenie od czasu do czasu jest całkiem przyjemne. Zwłaszcza, jeśli ma miejsce w towarzystwie palaczy, z którymi można sobie porozmawiać przy okazji.
Dość mnie jednak irytuje powszechna w moim odczuciu nagonka na palaczy. Momentami nachalna propaganda zdrowia, kosmiczne akcyzy i inne podatki w cenie paczki papierosów...
Nikogo nie przekonuję, żeby zaczął palić i byłoby miło, gdyby nikt nie przekonywał mnie do rzucenia. Jeśli się na to zdecyduję, to będzie moja decyzja. Prawdopodobnie podyktowana cenami wybijającymi sufity sklepów ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-02-08, 13:30   

Szabla napisał/a:

Nikogo nie przekonuję, żeby zaczął palić i byłoby miło, gdyby nikt nie przekonywał mnie do rzucenia. Jeśli się na to zdecyduję, to będzie moja decyzja.
Ostrzeżenia powinny być, byś nikomu potem nie wciskał kitu, że nie znałeś konsekwencji. Cena to już kwestie biznesowe i dziwne podejście rządów. Natomiast ja nikomu nie bronię palić nawet całych wagonów każdego dnia. Skoro na to lubi wydawać pieniądze, to jego sprawa, ale potem niech nie płacze, że mu na inne rzeczy nie starcza i nie zmusza mnie do wąchania tego smrodu ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
vet 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Paź 2014
Posty: 68
Miasto: Lublin

Wysłany: 2015-02-08, 13:58   

Moi rodzice kopcili jak smoki - efektem tego były zawsze cuchnące ciuchy, nie ważne ile razy i w czym prane, odór papierochów jest nie do zabicia.

Nie palę i nie zmierzam. Nie lubię jak ktoś wyciąga fajuchy przy mnie i nie pyta, czy będzie mi przeszkadzało, gdy sobie zapali.
 
  podziel si� tym postem na:
Szabla 
WordPress.Klub

Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył/a: 06 Lut 2015
Posty: 22
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-02-08, 15:21   

Htsz napisał/a:

Ostrzeżenia powinny być, byś nikomu potem nie wciskał kitu, że nie znałeś konsekwencji. Cena to już kwestie biznesowe i dziwne podejście rządów. Natomiast ja nikomu nie bronię palić nawet całych wagonów każdego dnia. Skoro na to lubi wydawać pieniądze, to jego sprawa, ale potem niech nie płacze, że mu na inne rzeczy nie starcza i nie zmusza mnie do wąchania tego smrodu ;-)


Nie no, jasne, masz rację. Generalnie jesteśmy dorosłymi ludźmi (prawda...?) i powinnismy się liczyć z konsekwencjami naszych działań. Dlatego nie płaczę, że nie ma kasy bo fajki, ani nie mam zamiaru ściemniać nikogo. Tylko że czasem mam wrażenie, że są ludzie, którzy z krucjaty przeciw fajkom (albo z krucjaty na rzecz fajek chociaż to rzadziej) uczynili jakąś swoją idee fix. Żyjmy i dajmy żyć innym po prostu :)

A co do tego, co napisała vet: jakoś nie mogę zrozumieć ludzi palących przy swoich dzieciach. Na szczęście mi rodzicielstwo raczej nie grozi póki co :)
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-02-08, 17:48   

Ja swojego pierwszego papierosa zapaliłam w wieku 18lat, chyba chwilę przed maturą. Ot tak, bo koleżanka paliła i chciałam spróbować. Nie palę, w ogóle mnie do tego nie ciągnie i nie lubię tego smrodu.
 
  podziel si� tym postem na:
vet 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Paź 2014
Posty: 68
Miasto: Lublin

Wysłany: 2015-02-08, 17:58   

Szabla tu nawet nie chodziło o to, że palą przy mnie - mieliśmy małe mieszkanie bez balkonu.
3 piętro w bloku. Kto będzie zbiegał na dół, żeby zapalić? Można wietrzyć, można nie wietrzyć. Efekt jest ten sam. Odór fajek długo się utrzymuje i wszystko nim przesiąka.

Papierosów spróbowałam, "zatrułam się nikotyną" - nie polecam, koszmarnie bolesna sprawa. To niezbyt przyjemne doświadczenie skutecznie trzyma mnie z dala od palenia.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz