Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-01-20, 00:44   

Mój blog wziął się z lekkiej irytacji. Odkąd Chodakowska zaczęła wyskakiwać z lodówki pojawiła się masa wielkich fit blogerek. Pokazują płaskie brzuchy [żadna to sztuka] i zawalają internet postami pseudo motywacyjnymi. Odkąd zainteresowałam się siłownią, sportem i dietetyką widzę jaki za przeproszeniem shit wciskają ludziom i stąd moja irytacja przerodziła się w coś twórczego. Póki co nie spotkałam nikogo w blogosferze, kto podjąłby się wyzwania pokazania drogi właśnie od lenia kanapowego z lekką oponką na brzuchu do sportowca. I tak właśnie pojawiłam się ja z całą moją siłownią i motywacją [lub czasem jej brakiem] ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2015-01-21, 21:37   

Z początku zadawałem swoje zagadki i łamigłówki na pewnym forum. Tam miałem dość sporą "widownię" jednak treści potem ginęły w ogólnym szumie. Dlatego postanowiłem, że będę to robił na własnej stronie. Jest ich już ponad sto, wszystkie to nowe, oryginalne, przeze mnie wymyślone. W jednym czy dwóch przypadkach okazało się, że ktoś już daną zagadkę wcześniej wymyślił.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-01-25, 15:13   

Swojego pierwszego bloga zaczęłam prowadzić z... nudów. Były wakacje, nie miałam nic ciekawego do roboty, więc postanowiłam założyć bloga. Miałam na nim kilka wpisów, później zaczęła się szkoła i o blogu zapomniałam. W sierpniu poprzedniego roku wróciłam do bloga, zmieniałam kilkanaście razy jego nazwę i wygląd, bo ciągle coś mi się nie podobało. Teraz piszę, bo mam potrzebę tworzenia i dzielenia się tym z innymi. Chciałabym też zostawić chociaż maleńki ślad po sobie w internecie.
 
  podziel si� tym postem na:
Martin222 


Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 32
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2015-02-03, 12:37   

Ja nie będę tutaj zgrywał nie wiadomo kogo - zacząłem robić to dla pieniędzy :)
 
  podziel si� tym postem na:
Szabla 
WordPress.Klub

Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył/a: 06 Lut 2015
Posty: 22
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-02-08, 18:58   

Ja założyłem swojego bloga z trzema głównymi myślami:
Po pierwsze, żeby mieć motywację do w miarę regularnego pisania i szlifowania warsztatu.
Po drugie, żeby stworzyć sobie okazję do poznawania nowych ludzi zainteresowanych podobnymi sprawami.
Po trzecie, żeby się zająć czymś kreatywnym w ramach czegoś w rodzaju terapii.
Póki co to, to są moje główne cele. Nie ukrywam jednak, że w dalszej perspektywie byłbym mega zajarany, gdyby się okazało, że mogę dzięki temu w jakiś sposób coś zarobić. Póki co poszerzam swoje horyzonty na przykład poprzez podpatrywanie ludzi, którzy dzięki swojej determinacji zdołali wydać książki :)
______________________________________________________
www.tekstyszabli.wordpress.com - Opowiadania i wszystko to, co Szabla ma do napisania
 
  podziel si� tym postem na:
Witkacy 
Blogger.Klub

Imię: Wiktor
Wiek: 26
Dołączył/a: 22 Gru 2014
Posty: 25
Miasto: Siedlce

Wysłany: 2015-02-08, 19:54   

Pierwszy argument to właśnie szlifowanie warsztatu o którym wspominał Szabla. W przyszłości chciałbym zaczepić się jako dziennikarz, więc takie doświadczenie się przyda.
Drugi powód to chęć dzielenia się z innymi tym co siedzi w mojej głowie. Z tego powodu na swoim blogu piszę o wszystkim, bo po prostu wiele rzeczy mnie interesuje.
 
  podziel si� tym postem na:
Maca 
WordPress.Klub


Imię: Maciej
Wiek: 51
Dołączył/a: 16 Lut 2015
Posty: 23
Miasto: Stara Miłosna

Wysłany: 2015-02-18, 21:57   

Sprawia mi przyjemność wpływanie na ludzi, zawsze tak było:) Kiedyś robiłem animowane reklamy telewizyjne, sam fakt że mogę sterować gałkami ocznymi milionów ludzi i bawić się z ich wyobraźnią wprawiał mnie w radosne podniecenie :) Z blogiem jest podobnie, chociaż czasem mam wrażenie że nikogo nie obchodzi mój blog, mimo to robię swoje, bo sprawia mi przyjemność samo eksperymentowanie.
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-02-18, 22:35   

Ja kocham kino od dziecka. Do blogowania zainspirowały mnie pewne osoby. Postanowiłem więc podzielić się moimi odczuciami, do czegoś co kocham i czym się interesuje. Zawsze lubiłem dużo mówić na ten temat a teraz postanowił prócz gadki, przerzucić to na klawiaturę. Powiem szczerze, że początkowo nie wierzyłem w żaden sukces, ale teraz jak tak głębiej się zastanawiam, to myślę że coś fajnego uda się stworzyć a może i ludzi o podobnych gustach się pozna :)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
pozytywizja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 08 Mar 2015
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-03-09, 21:56   

Odkąd pamiętam ciągnęło mnie to tworzenia czegoś własnego. Uwielbiałam rysować ( niestety mam do tego antytalent), śpiewać, tańczyć aż w końcu odkryłam ,że to pisanie sprawia największą przyjemność. Na początku jako dzieciak dzieliłam się obrazkami. Nawet sama nazwa była jakaś typu madzialanke0987654321 czy coś takiego ;d Pamiętam jak przez mgłę.
Bloguję, aby wyrażać siebie, aby się odstresować i po znać nowe osoby. Lubię robić coś swojego, lubię się w tym rozwijać dlatego zaczęłam prowadzić obecną stronę.
I na początku nie miałam na nią pomysłu- totalny misz masz, a teraz bardzo powoli idę w konkretnym kierunku. Tak to ten wspomniany rozwój- wielka satysfakcja :)
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-03-26, 20:43   

Ja chciałam mieć stronę, gdzie mogę zaprezentować moją wiedzę i pomóc innym nauczyć się języka. Poza tym fajnie mieć coś swojego w Internecie :-).
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Pucha 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 25
Dołączył/a: 28 Gru 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-03-30, 11:06   

W przyszłości chciałbym zostać recenzentem profesjonalnym ksiazek. Mam bogatą bazę przeczytanych lektur więc pomyślałem że daje mi to możliwość jakoś zacząć ^^
______________________________________________________
Szukasz podpowiedzi w wybraniu ciekawej książki - zajrzyj na mój blog ! http://wybieramfantasy.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
zarazik1 
Blogger.Klub


Imię: Przemek
Wiek: 32
Dołączył/a: 05 Kwi 2015
Posty: 68
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-05, 19:33   

Przygodę z blogowaniem zacząłem rok temu. Skłonił mnie do tego fakt, jak mało przeciętny Kowalski wie o zdrowiu, lub jak przekręca fakty.

Prawdą jest, że w praktyce lekarskiej jest mało czasu na edukację, stąd pomysł na bloga. Tak, wiem. Sporo takich informacji w Internecie, ale bardzo często ich jakość jest marna. A skoro znam się na temacie, chciałem dorzucić swoje 5 gr :D

Obecny efekt jest lepszy niż myślałem, a wciąż się rozwijam. I wszystko dzięki Czytelnikom, na których grono nie narzekam :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz