Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-22, 23:45
Autor Wiadomość
Pucha 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 25
Dołączył/a: 28 Gru 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-03-31, 22:30   

Cytat

Czy faktycznie są z tego wejścia? Warto poświęcić na to czas?

Myślę że to zależy od "stadium zaawansowania " dla mnie jako dla początkującego blogera było to pierwsze źródło w miarę stałej liczby wejść/ dzień. Korzystałem z darmowego katalogu więc nie był on "top of the top " ale dał mi mniej więcej 8-10 wejść dziennie. Korzystanie ze spisu tematycznego pozwoli Ci na zdobycie zainteresowanych czytelników, a nie tylko nabijanie "pustych" wejść.
Wiem też że katalogi które są płatne czasami się reklamują co dodatkowo zwiększa szansę na pozyskanie czytelników.

Jednak przyznam- jak powiedział przedmówca: "nie jest to lek na całe zło ". Na sam początek pozwala się jakoś zaczepić, ale jeżeli rozmawiamy już o naprawdę dużej skali to przyznam że nie ma rzesz ludzi przeglądających katalogi ( przynajmniej tematyczne: literatura - nie wiem jak w innych kategoriach )
______________________________________________________
Szukasz podpowiedzi w wybraniu ciekawej książki - zajrzyj na mój blog ! http://wybieramfantasy.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-04-01, 17:09   

To i ja się do kilku wpiszę i zobaczę :-). Polecilibyście jakieś katalogi szczególnie (chodzi mi o konkretne linki)?
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-01, 18:08   

e.f.lunch napisał/a:

To i ja się do kilku wpiszę i zobaczę :-). Polecilibyście jakieś katalogi szczególnie (chodzi mi o konkretne linki)?
Wybieraj katalogi aktualiziwane, ściśle powiązane z tematyką Twojego bloga lub takie, gdzie dodana została zbliżona kategoria i nie świeci pustkami (a zapisane strony są dobrej jakości). Mamy wątek o katalogach blogów bloggera.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-04-04, 13:44   

Htsz napisał/a:

e.f.lunch napisał/a:

To i ja się do kilku wpiszę i zobaczę :-). Polecilibyście jakieś katalogi szczególnie (chodzi mi o konkretne linki)?
Wybieraj katalogi aktualiziwane, ściśle powiązane z tematyką Twojego bloga lub takie, gdzie dodana została zbliżona kategoria i nie świeci pustkami (a zapisane strony są dobrej jakości). Mamy wątek o katalogach blogów bloggera.
Dziękuję za linka! Zapisałam się do kilku (ze 4?), ale takich, gdzie nie chcieli ode mnie umieszczania ich banera na blogu, bo nie chcę sobie zaśmiecać strony. Mieli dział z nauką języków / edukacją / nauką etc, ale nie mam z nich żadnych wejść. Przejrzę wątek, który mi podesłałeś.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 13:35   

Kiedyś naprawdę było łatwiej. Prowadziłam bloga o już nieistniejącym zespole sprawiało mi to wielką frajdę. Nauczyłam się przerabiać zdjęcia z czego bardzo się cieszę. Po tylu latach znowu postanowiłam założyć bloga. Zobaczymy jak to będzie. Spróbuje z wykopem. Czytam wiele blogów ale nigdy nie komentowałam pod własnym nickiem teraz założyłam konto i zobaczymy czy ludzie dzięki temy bedą cześciej odwiedzać bloga.
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
ann0018 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 48

Wysłany: 2015-07-01, 20:18   

Htsz napisał/a:

e.f.lunch napisał/a:

To i ja się do kilku wpiszę i zobaczę :-). Polecilibyście jakieś katalogi szczególnie (chodzi mi o konkretne linki)?
Wybieraj katalogi aktualiziwane, ściśle powiązane z tematyką Twojego bloga lub takie, gdzie dodana została zbliżona kategoria i nie świeci pustkami (a zapisane strony są dobrej jakości). Mamy wątek o katalogach blogów bloggera.


O lecę zajrzeć bo etap z rankingami związanymi z tematem bloga już przerabiałam może znajdę coś jeszcze
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-07-05, 18:30   

ann0018 napisał/a:

Htsz napisał/a:

e.f.lunch napisał/a:

To i ja się do kilku wpiszę i zobaczę :-). Polecilibyście jakieś katalogi szczególnie (chodzi mi o konkretne linki)?
Wybieraj katalogi aktualiziwane, ściśle powiązane z tematyką Twojego bloga lub takie, gdzie dodana została zbliżona kategoria i nie świeci pustkami (a zapisane strony są dobrej jakości). Mamy wątek o katalogach blogów bloggera.


O lecę zajrzeć bo etap z rankingami związanymi z tematem bloga już przerabiałam może znajdę coś jeszcze

Minęło trochę czasu i stwierdzam, że nie mam z tego żadnych wejść. Już lepiej zainwestować ten czas w social media.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-07-05, 18:57   

Widocznie same katalogi, które wybrałaś nie cieszą się popularnością lub tematyka jest niszowa (albo się popsuły i nie aktualizują listy postów poprawnie). Moja siostra ma trochę wejść z dużego fit katalogu ze średnim czasem powyżej 2 minut.

Ktoś napędza może ruch profilami na twitterze, instagramie, snapczacie, vine? Jak Wam idzie?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
ann0018 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 48

Wysłany: 2015-07-09, 14:48   

To tylko wychodzi już popularnym blogerom wtedy socialmedia jak Instagram czy Snap mają rację bytu moim zdaniem tak to tylko wszystko idzie w eter a może ktoś zauważy
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-07-09, 20:52   

Htsz napisał/a:

Ktoś napędza może ruch profilami na twitterze, instagramie, snapczacie, vine? Jak Wam idzie?
Jeśli o to chodzi to polecam kurs https://www.coursera.org/course/growingaudiences , fajnie tam tłumaczą jak rozpowszechnić swoje treści za pomocą social media. Ja właśnie jestem w trakcie wykonywania pierwszego etapu (z kilku).
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Biegunwydarzeń 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 26 Lip 2015
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-07-27, 17:46   

Ja na razie skupiam się na promocji na Facebooku (płatnej),
mam w tym pierwsze sukcesy, mój artykuł o wojnie z Rosją dał łącznie 4000 wejść na bloga w pierwsze 2 dni ( wydałem 100 zł) teraz skupiam się na docieraniu do Influenców i tworzeniu jednego ale zajebistego postu na 6800 słów z infografikami + powoli przymierzam się do założenia kanału na youtubie...
Chce zrobić coś takiego jak 2 gości z tego bloga : http://waitbutwhy.com/201...-your-life.html
Rozwalili system - postem który ma 26000 słów, super język, świetna historia plus prawdopodobnie płatny content ( ale nie jestem pewien bo jest tak dobrze napisany )... chciałbym w przyszłości zbliżyć się do ich poziomu... Teraz robie arta gdzie dam z siebie wszystko... a nastepnie jeszcze wiecej poświęce na promocje. Chce tutaj pisać o moich błędach, podejmowanych krokach / strategiach i efektach jakie przynoszą / w nadziei że ktoś zrobi to samo i podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami... będę przy tym w pełni transparentny, nie mam żadnych tajemnic jeśli chodzi o wejścia i wydaną kasę... :)
______________________________________________________
mój blog http://biegunwydarzen.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2015-07-31, 18:03   

Mi ostatnio znajoma blogerka poleciła udostępniać linki do moich wpisów na grupach facebookowych powiązanych tematycznie i faktycznie odzew jest, nie jakiś super duży, ale zauważalny, zarówno w polubieniach fanpage jak i statystykach bloga. Także metoda dobra tylko trzeba wrzucać coś co jest związane z tematyką grupy i przeczytać wcześniej regulamin, żeby nie wywalili i wpisu i Ciebie z całej grupy. Pod niektórymi linkami są dziesiątki lajków i dyskusje.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz