Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany:    [serial] The Flash

Serial "The Flash" jest tworzony od 2014 roku i jest dość luźnym spin-offem serialu "Arrow". Opowiada on historię naukowca, który w wyniku eksplozji w laboratorium i porażenia piorunem zyskuje niesamowity dar, wyjątkową szybkość. Próbuje ją wykorzystać do walki z przestępcami, szczególnie tymi, którzy tak jak on zostali obdarzeni różnymi mocami.
Czy oglądaliście ten serial? Co o nim myślicie?
Dla mnie ten serial jest zaskoczeniem. Twórcy zaczęli z przytupem i pierwszy sezon jest bardzo dobry. W przeciwieństwie do "Arrowa", który ostatnio bardzo stracił w moich oczach, "The Flash" z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręca...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-24, 01:55   

theodoros napisał/a:

Opowiada on historię naukowca, który w wyniku eksplozji w laboratorium i porażenia piorunem zyskuje niesamowity dar, wyjątkową szybkość.
to chyba nie do końca tak :>? On jest po studiach kryminalistycznych i pracuje w policji. Wybuch spowodował inny naukowiec, który obecnie pomaga Flashowi w łapaniu złoczyńców a najbardziej zależy mu by Barry rozwinął swoją zdolność szybkiego poruszania się do maksimum.

theodoros napisał/a:

The Flash z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręca...
mam trochę inne odczucia. Raz jest lepiej a raz gorzej. Trzeba mieć jednak na uwadze, że oglądamy produkcję o postaci z komiksu. Najnowszy odcinek z meta-człowiekiem zmieniającym wygląd był okej.

ciekawostka: aktor grający ojca Barrego był Flashem w serialu z 1990 :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-24, 09:37   

Masz rację, jest po studiach kryminalistycznych i pracuje w policji. Trochę uprościłem sprawę, choć w gruncie rzeczy Barry ma w sobie dużo z naukowca. Po prostu wykorzystuje wiedzę naukową do pracy w policji. Trochę jak Dexter, który podczas pracy w policji też był uważany przez kolegów bardziej za jajogłowego niż za policjanta.
Przy okazji: w intro serialu sam Barry używa słów "To the rest of the world I am the ordinary forensic scientist". :)
Poszczególne odcinki są dość nierówne, jednak w porównaniu do "Arrowa", którego "The Flash" jest spin-offem, serial prezentuje się znacznie lepiej. Mam nawet wrażenie, że scenarzyści ciągną "The Flash" kosztem "Arrow". :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-05-14, 14:39   

Najnowszy odcinek był ciekawy, akcja się rozwija, by widzowie niecierpliwie czekali na kolejną serię :D

Jest jednak coś, co mnie wkurza. Ja wiem, że to komiksowe, ale cholera! jak to jest, że oni sobie siedzą w laboratorium, mają kamery, mikrofony a niektórzy sobie tam wchodzą niezauważeni :D ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
ielgrey 
WordPress.Klub


Imię: Aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 49
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-05-15, 13:07   

Htsz napisał/a:



Jest jednak coś, co mnie wkurza. Ja wiem, że to komiksowe, ale cholera! jak to jest, że oni sobie siedzą w laboratorium, mają kamery, mikrofony a niektórzy sobie tam wchodzą niezauważeni :D ?


Też mnie to zastanawia ! Wchodzą niezauważeni.. a nawet tam przebywają kilka dni tak jak w przypadku naszego doktorka, który przetrzymywał Eddiego xD
Swoją drogą jestem ciekawa jaką rolę on odegra skoro jest pra..praprzodkiem tego żółtego szaleńca ;D
______________________________________________________
Szukasz czegoś ciekawego ? Wpadaj na www.ielgrey.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2015-11-06, 09:27   

Flash teraz leci od poniedziałku do piątku o 18 na pulsie. Przyznam, że dobry serial, nawet się nie spodziewałem bo myślałem, że będzie to coś średniego. Jak dla mnie OK.
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-11-07, 12:53   

Htsz napisał/a:

Najnowszy odcinek był ciekawy, akcja się rozwija, by widzowie niecierpliwie czekali na kolejną serię :D

Jest jednak coś, co mnie wkurza. Ja wiem, że to komiksowe, ale cholera! jak to jest, że oni sobie siedzą w laboratorium, mają kamery, mikrofony a niektórzy sobie tam wchodzą niezauważeni :D ?



A myślałam, że tylko mnie to wkurza :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-03-26, 21:51   

rebelberry napisał/a:

A myślałam, że tylko mnie to wkurza :D
chyba tylko my mamy z tym problem, bo tyle odcinków już za nami a tam nadal pojawiają się osoby, które nie mają problemu z wejściem to tajnej kryjówki flesza :D Pod latarnią najciemniej, sisko monitoruje całe miasto a zapomniał o centrum dowodzenia :D

Cieszy mnie jednak, że się nie poddają i próbują zatrzymać przy serialu swoich widzów, wprowadzając nowe postaci oraz komplikując nieco fabułę. Mimo wszystko jest to dla mnie zapasowa seria (czyli jak pojawia się coś lepszego to ten idzie w odstawkę).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kaley 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lip 2016
Posty: 2

Wysłany: 2016-07-24, 16:38   

Promo 3. sezonu z Comic Con:
https://www.youtube.com/watch?v=5LGQRbPERaU
:D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz