Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2014-10-20, 13:01   

Po pierwsze nie mam ustawionej moderacji komentarzy. Po drugie na swoim blogu tylko dwa razy spotkałam się z nieprzyjemnymi komentarzami, nie były wulgarne ale krytykowały moją osobę. Nie usunęłam ich z bloga, jednak uważam, że nikt nie powinien dawać przyzwolenia na niemiłe i wulgarne komentarze.
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-10-28, 19:24   

Mi zdarzyło się usunąć komentarz, gdy ktoś obrażał mnie i trollował zwyczajnie, w stosunku do treści notki.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-03-30, 22:47   Re: Zatwierdzanie obraźliwych komentarzy

nuala7 napisał/a:

Czy uważacie, że powinno się zatwierdzić taki oto komentarz: co za ku*wa to pisała, czy może nie? Czy jeśli się nie zatwierdzi, to jest to łamanie czyjejś wolności słowa? :oczami:


Ja bym nie opublikowała, to Twój blog i Ty tam rządzisz :-). Poza tym może to razić innych czytelników.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-23, 23:39   

Jest takie znane przysłowie "Mój dom jest moją twierdzą". Myślę, że można je bardzo dobrze zastosować również do bloga. Każdy z nas wprowadza swoje własne zasady w swoim własnym domu i na swoim własnym blogu i nikomu innemu nic do tego. Jeśli komuś nie podoba się "łamanie wolności słowa" na cudzym blogu, zawsze może znaleźć miejsce na nią gdzieś indziej. A bloger nie ma obowiązku męczenia się z hejterskimi wpisami tylko i wyłącznie w imię cudzej wolności :)
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-24, 11:20   

Nie miałem jeszcze styczności z taką sytuacją, ale myślę, że ma to również swoje plusy. Osoba, która nas obraża próbuje wzbudzić w nas agresję i jest zadowolona w tedy, gdy i my zaczynamy obrażać ją samą broniąc siebie a to jest złe. Najbardziej zdenerwujemy taką osobę będąc spokojnym a i normalnej społeczności, która czyta naszego bloga pokażemy swoją kulturę osobistą, co może zaowocować w dalszej pracy :)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Martin222 


Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 32
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2015-04-24, 17:06   

Ja mam moderacje i to głównie ze względu na spam lub nieudolny marketing szeptany.

Jeśli chodzi o wulgarne komentarze które nic nie wnoszą to nie widzę sensu ich publikowania. Natomiast jeśli jest to krytyka z argumentami napisana przez osobę która się nie zgadza z treścią artykułu to jak najbardziej publikuje.
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-04-25, 00:09   

Martin222 napisał/a:


Jeśli chodzi o wulgarne komentarze które nic nie wnoszą to nie widzę sensu ich publikowania. Natomiast jeśli jest to krytyka z argumentami napisana przez osobę która się nie zgadza z treścią artykułu to jak najbardziej publikuje.
To jest chyba najlepsze podejście. Ja też mam moderację komentarzy i czytam wszystko przed publikacją na blogu. Konstruktywna krytyka jest ok, ale obraźliwe komentarze po prostu nie mają racji bytu. To tak jakby dać się komuś obrażać we własnym domu.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
yagoda_she 
Blogger.Klub


Imię: Karolina G.
Dołączyła: 07 Mar 2013
Posty: 40

Wysłany: 2015-04-28, 08:11   

Ja nie mam ustawionej moderacji, ale usuwam komentarze obraźliwe. Ostatnio też denerwują mnie komentarze, które widać, że są typowo reklamowymi - takie też usuwam :)
______________________________________________________
PasjeKaroliny.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2015-05-21, 20:41   

@nuala7 to zależy od tego, jak bardzo szanujesz swoich czytelników i ile jesteś w stanie znieść. Miło Ci będzie, jeżeli ktoś wchodząc na Twojego bloga, zobaczy coś takiego? Co sobie pomyśli? Dlaczego ona pozwala się tak obrażać, a może wcale nie dba o to, co się znajdzie na jej blogu?

Powinnaś określić ściśłe ramy tego, co wolno, a co nie. Będą punktem odniesienia zarówno dla tych, którzy komentują, jak i dla Ciebie przy ocenie tych komentarzy.
 
  podziel si� tym postem na:
angielskapolka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 39
Miasto: Anglia

Wysłany: 2015-05-29, 13:44   

Ja obraźliwe i trollujące komentarze zwykle kasuję, albo robię screenshot, a co z tym robię, to już mój interes :]
______________________________________________________
https://angielskapolka.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz