Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 18
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: oceny i opinie o blogach na forum
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6223

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2010-01-07, 21:37   Temat: oceny i opinie o blogach na forum
Htsz, zakładaj dział xD
A co, rzucę się pod nóż :D

W sensie tam będzie jeden temat to jeden blog, tak?
W tym dziale.
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-26, 22:44   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Dziękuję, widzę. Ahoj, przenoszę się :)
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-26, 22:36   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !

Htsz napisał/a:

Dział już istnieje i osoby wymienione wyżej dostają właśnie do niego dostęp (pozostałości po starej wersji strony). W tym dziale omawiajmy szczegóły projektu ;)


Przepraszam, ale zgubiłem się. Gdzie dokładnie to omawiamy? :]
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-26, 20:48   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Nie sądzę, by było Nas mało, mamy po prostu ograniczony budżet, nieuwzględniający pensji dla pracowników. Może dlatego tak mało osób chce pisać albo zbyt mało z nich wierzy w sukces projektu. Komuś takiemu ja mogę co najwyżej wsadzić kij w oko albo rzucić kłaczkiem, bo w tym to ja jestem dobry :) W każdym razie moglibyśmy się podzielić między działami i każdy wziąłby na swoje barki ten, w którym czuje się dobrze. Ewentualne najbardziej oblegane moglibyśmy prowadzić wspólnie, a w miarę dochodzenia nowych osób (bo sorry, ale nie wierzę, że się nie znajdą!) dzielić się miejscem w dziale z kolejnymi autorami. igrekfau nadzorowałaby pracę wszystkich, mają pod sobą, powiedzmy kilku "Liderów" jak na to się mówi w pewnej japońskiej firmie.

Swoją drogą aktualnie z osób chętnych jest igrekfau, zbikowa, Htsz (gdy tylko dowie się czegoś o recenzjach), Inez i ja, a to w sumie daje pięć osób, więc na dobry początek wydaje się być idealnie. Co mielibyśmy pisać i po co? Może warto zaczekać na specjalny dział, o którym mówił Htsz i tam dogralibyśmy szczegóły.? Swoją drogą piszeszmy po to, by ocenić jak to robimy, czy piszemy, by wyrobić jeden stajl ocen dla wszystkich? xD
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-26, 20:25   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Zgadzam się, aczkolwiek sporadycznie niech nie znaczy co jakiś czas, a systematycznie, ale mniej niż w innych działach. Trzeba zachować stosowne proporcje, bo to nie może być tak, że jeden dział będzie kipieć niczym gotujący się rosół na zbyt dużym gazie, a inne od czasu do czasu zabłysną, by potem miesiącami nie olśniewać czytelnika wcale.

igrekfau , myślę, że każda osoba, która wysuwa tu swoją kandydaturę zna się na jednym lub kilku działach i właśnie dlatego chciałaby, by z tym/tymi jej dzioba kojarzono. Ja muzyki słucham, ale nie czuję się na siłach, by dogłębnie rozwodzić się nad każdą płytą, natomiast z teatrem mam tyle wspólnego, co Erika Kohut ("Pianistka") z mężczyznami i dlatego nie chcę mieć z tymi działami nic wspólnego. Jeśli oczywiście przydam się na coś. To miałaby strona opiewająca w kulturalne nowinki wielkiego świata i aktualnie chyba na tym się skupiamy. W sumie zostaje kilka kwestii organizacyjnych i chyba można by zacząć pisać pierwsze teksty :)
  Temat: [blogspot] spolszczenie szablonu na bloggera
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5584

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2009-12-26, 19:08   Temat: [blogspot] spolszczenie szablonu na bloggera

Krzysiek napisał/a:

lesniak napisał/a:

Chodzi mi głównie o Polonizacje.
Wystarczy użyć słownika angielsko-polskiego. :oczami:


Chyba spolszczenie xD
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-26, 19:03   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Tak, największy problem może polegać na tym, że nie do wszystkiego będziemy mieli dostęp [ja tak "My", ale możecie mnie i do grupy nie chcieć, w każdym razie chciałbym mieć skromny wkład w tę stronę]. Najpierw sensownie zastanówcie się, co możecie wnieść i na co możecie sobie pozwolić, by nie wyszło, że rzucimy się na spektakle i nowości z życia PCetów, kiedy żadne z Nas nie będzie uczęszczać do teatru i nikogo nie będzie stać na nowe oprogramowanie czy sprzęt komputerowy, a i po co komuś kilka kart graficznych? xD Ja od siebie piszę się na dział literatura (tu w domyśle książki i blogi), ogólnie refleksyjny, jeśli mielibyśmy coś związanego pisaniem notek społecznych i refleksyjnych, a także pomyślałem o czymś na wzór "Magla towarzyskiego" wersji internetowej. Nie wiem, czy ktokolwiek z Was widział kiedyś ten program, chodzi o ogólny przegląd najważniejszych wydarzeń, prezentowanych w serwisach internetowych (w wersji telewizyjnej przegląda się prasę codzienną). Mogę dorzucić pikantne komentarze na temat wydarzeń z życia codziennego Polaków, gwiazd i polityków, ewentualnie wydarzeń kulturalnych :)
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-25, 14:21   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !

Inez napisał/a:

Ja uważam, że pomysł igrekfau jest świetny i(...) Sama mogłabym pisać recenzje książek :) Z czasem stronkę można by było rozbudować o inne działy :) .


I chwała Ci za to, ale od samego początku nie można (chyba!) ograniczać się do samej literatury. Niech to będzie strona dotycząca kultury, a nie samej literatury, stanowiącej zaledwie mały skrawek sfery towarzyskiej życia homoł sapiens xD Literatura na pewno, ale w opozycji do niej też i film, a i ewentualnie muzyka, jeśli ktoś byłby chętny głębiej rozwodzić się nad kolejnymi nutkami. Pod lupę ewentualnie można by wziąć też gry, no i aktualnie kontrowersyjne blogi. A może i na sali mamy ludzi uczęszczających do teatru? :)

A co z samą igrekfau, bo rzuciła pomysł i sobie poszła. To frustrujące, aczkolwiek mam nadzieję, że wróci i poprowadzi brygadę do boju. Swoją drogą, co jeśli koleżanka nie będzie w stanie zająć się stroną z punktu technicznego, Htsz, nadal oferujesz pomoc.?
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-12-24, 20:48   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Chwilka, bo wrócił ten, co to dużo drze dupę i rwie z wszystkimi koty i jakoś głupio mi, bo ja zawsze działam impulsywnie, a jak się potem okazuje, gra właściwie nigdy nie jest warta swojej świeczki. Niech przyjmą moje przeprosiny wszyscy Ci, którym ostatnio oberwało się z kłaczka, a cała reszta niech zechce mnie poznać z tej mniej narcystycznej strony (chyba taką mam). Wpadłem, by zobaczyć, co u Was i przy okazji zerknąć na karty historii serwisu Oceny.org. Nie mam zamiaru wysuwać niczyjej kandydatury, czy rzucać kolejnym pomysłem w biednego Htsza. Chciałbym tylko zapytać, jak buduje się ten ostatni pomysł.? Idea jest genialna i lekko nieprzewidywalna, a poza tym do tego typu przedsięwzięcia ekipa znalazłaby się sama. Ja też chętnie dołączyłbym do ekipy, a i mogę popytać wśród znajomych, czy któreś nie ma chęci doskoczyć. Należy zwrócić uwagę na to, że nie ważne, czy we własnym mniemaniu znamy się na recenzjach, ale czy mamy własne zdanie, prawda? W końcu chodzi o to, że wszyscy jesteśmy konsumentami i mamy prawo wyrazić swoje zdanie. A czy będzie ono zachwalało, czy też ganiło to już zupełnie inna kwestia. Jeśli idzie o blogi to można by je postawić na równi z muzyką czy literaturą w ramach docenienia wkładu ich autorów. Byłby to pewien prestiż, gdyby polecono takiego bloga.
  Temat: Lista serwisów blogowych
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15670

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2009-03-22, 11:38   Temat: Lista serwisów blogowych
A dałoby radę podać przykłady i polskich, i zagranicznych? :]
  Temat: Lista serwisów blogowych
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15670

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2009-03-22, 10:49   Temat: Lista serwisów blogowych
Temat założony dość dawno, więc myślę, że aktualna sytuacja na scenie internetowej wygląda troszkę inaczej. Pozwolę sobie zapytać, który serwis polecacie dzisiaj, zarówno pod względem bezpieczeństwa, możliwości graficznych, jak i prostoty interfejsu?
  Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
.Mr.eN.

Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 28837

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2009-03-22, 08:57   Temat: Zaopiekuj się domeną Oceny.org !
Prowadzi, czy też nie, ale dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia. Ja nie mam w zwyczaju pisać 'pas', gdy widzę, że temat nie został jeszcze zakończony. Definitywnie przestanę pisać, gdy i Ty to zrobisz pierwszy. I nie jest to bynajmniej sprawdzian silnej woli, czy tego kto dłużej będzie pierdzielił na dany temat. Ale jeśli Ty nie podchodzisz nader poważnie do tematu to i ja nie mam zamiaru.

A teraz przeproszę Was bardzo i zapytam, gdzie jest do cholery ukryta kamera? xD Bo ja mam na serio mam wrażenie, że ktoś zwyczajnie robi sobie niesmaczny żarcik. Bo ja myślę, że póki siedzę w tym temacie to jeszcze mam prawo do zachwalania Krwiożerczej Elity. Jednak jak się okazało, zleciałem z tematu i polazłem na grzybki do lasu. Ale powinno mi przyjść do głowy, że Ty doskonale wiesz, jak oceniamy, ile ocen dodajemy miesięcznie, jaka jest Nasza średnia i pewnie znasz wszystkie inne fakty, skoro odrzuciłeś Naszą kandydaturę.

Chociaż, faktycznie. Grupujesz ludzi na znających i nieznających html'a. Tylko na tej podstawie potrafisz kogoś zaakceptować lub odrzucić, a reszta czynników nie ma najmniejszego znaczenia. Analfabeta znający html'a będzie lepszym kandydatem niż polonista, który o htmlu nie ma pojęcia. To troszkę tak, jakby każdy pracodawca odrzucał ludzi za twarzowe, a nie ich doświadczenie, czy to, na której uczelni studiowali. Mało przyjemna sprawa, ale różnicy między takim pracodawcą, a Tobą właściwie nie ma wcale. Taaa...

Na koniec dodam, że dziś jest krócej, bo wzięło mnie choróbsko, więc nie mam siły na dyskusję. Jednak wydaje mi się, że jesteś ostatnią osobą, która ma prawo pisać o ignorancji, skoro nie wiesz zupełnie nic o Krwiożerczej Elicie, a mimo to odrzuciłeś Naszą kandydaturę. Po raz kolejny kłania się gloryfikacja, chociaż w tym wypadku będzie to obłuda. Pod uwagę trzeba wziąć także fakt, że to kapitan zawodzi w większości przypadków pierwszy i ostatni, a pisanie, że zawiedli ludzie jest zdekka żałosne. Nie staraj się łapać brzytwy, bo może poharatać Ci ręce, a i już teraz widać kto ostatni zawiedzie Oceny.org.

To tyle, bo temat kandydatury jest dla mnie definitywnie zakończony. I tym razem nie dodam 'szkoda'. Czy mam żal? Z pewnością jakiś jest, bo ja na serio chcę jak najlepiej dla Krwiożerczej Elity, ale nie ma w tym chyba nic dziwnego. A na fuzji z pewnością skorzystaliby wszyscy. Jednak najbardziej rozczarowało mnie podejście Htsza do sprawy i zbadania wszystkich czynników, które mogłyby działać na Naszą korzyść. Tak, z całości wyniosę tylko rozczarowanie, ale dziękuję za daną Nam szansę.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz