Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 28
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zdobywanie czytelników
17blackand29red

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7468

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 20:36   Temat: Zdobywanie czytelników
ehh, dobijając do brzegu chodzi własnie o to aby przez wizualizacje przekazać treść bloga a po za tym kto wie, może dany "mem" zrobiony przez autora pójdzie w świat i ściągnie kolejnych czytelników.
  Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze
17blackand29red

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 22486

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 20:25   Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze

Htsz napisał/a:

17blackand29red napisał/a:

komenatarz typu fajne fajne, zapraszam do siebie to nie jest kreatywny komentarz, nie zawiera szczerej opini tak więc dlaczego zachowujemy takie komentarze. Nie mówię ,że jest to oś złego.

Dla mnie to jest mega złe, dlatego napisałem wyżej, że powinno się plewić komentarze. Wywalać wszystko co służy jedynie promocji a nie wnosi nic do Twojego bloga.

Edytowaniem komentarzy również bym się nie zajmował. Kasować. Spamer na w dupie co ty sobie myślisz i jakie nauczki mu chcesz dać. Nie czyta komunikatów i ostrzeżeń - nie stosuje się do sugestii, więc nie warto poświęcać mu więcej czasu niż trwa kasowanie komentarza.


zgodzę się z tym dlatego ja zawsze kasowałam tego typu komenatrze i dlatego właśnie napisałam wcześniej ,że zależy nam nabardziej kreatywnych komentarzach :)
  Temat: Zdobywanie czytelników
17blackand29red

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7468

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 17:08   Temat: Zdobywanie czytelników

GirlsWatchPorn napisał/a:

17blackand29red napisał/a:

Odnośnie zdjęć ostatnio spore branie mają właśnie śmieszne zdjęcia memy które w prosty i ironiczny sposób przekazują nam treść i humor. Wiele osób twierdzi ,że są głupie i przeznaczone tylko dla młodych nieogarniętych ludzi którzy nic tylko się bawią, ale prawda jest taka ,ze trafiają do kazdego. Może coś z tym?


jeśli tematycznie powiązane są z blogiem, to całkiem ok, ale zaśmiecanie bloga i fan page'a śmiesznymi obrazkami, to słaby pomysł. Jak chcę się pośmiać, to wchodzę na serwisy z obrazkami. Na fan page'u bloga oczekuję informacji z nim związanych (albo chociaż pokrewnych tematycznie), na samym blogu za to czegoś więcej niż mem.


no raczej ,że mają być związane z tematyką bloga, przeciez nie chodziło mi o wklejanie memów tych bezsensownych...humor przyciąga wiec chodziło o przekazanie humorystycznej treści dzięki wizualizacji.
  Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze
17blackand29red

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 22486

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 12:35   Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze

Motyw kobiety napisał/a:

17blackand29red napisał/a:

Mnie zaciekawiło zjawisko ,że gdy dany komenatarz wcześniej wspomniany tzn fajny blog zapraszam do siebie blabla.blog.... to czesto jest tak ,że ów komentarz nie jest kasowany tylko zostawiany aby była ta cyferka ,że ten komenatarz jest, że ktoś nam skomentował danego posta. .
Zdarzyło mi się tak zrobić kilka razy i wcale nie po to, by była cyferka, ze ktoś mi skomentował wpis (moich wpisów nie komentuje NIKT na moim blogu z książką. Jest to nieco deprymujące, bo jednak ciekawi mnie jak ludzie odbierają książkę przeze mnie pisaną, ale co zrobisz?:) ) ale żeby dać nauczkę tego pseudo-zainteresowanemu moim blogiem; pokazać mu, że tego typu działania nie są mile widziane i że zwracam uwagę jedynie na osobliwą opinię.


Rozumiem, jeśli trafiam na bloga z recenzjami książek i zdarza się ,że akurat tą czytałam która jest opisana w notce to zostawiam swoją opinię - zazwyczaj staram się aby była bardziej pozytywna. chętnie spojrzałabym na twoje notki.
Pisząc odpowiedź wcześniej miałam na myśli to - że ten komenatarz typu "fajne fajne, zapraszam do siebie" to nie jest kreatywny komentarz, nie zawiera szczerej opini tak więc dlaczego zachowujemy takie komentarze. Nie mówię ,że jest to oś złego. Wiem ,że wiele osób tak robi jednak zalezy nam na bardziej kreatywnych komenatrzach prawda :P ?
  Temat: Zdobywanie czytelników
17blackand29red

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7468

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 12:27   Temat: Zdobywanie czytelników
Odnośnie zdjęć ostatnio spore branie mają właśnie śmieszne zdjęcia "memy" które w prosty i ironiczny sposób przekazują nam treść i humor. Wiele osób twierdzi ,że są głupie i przeznaczone tylko dla młodych nieogarniętych ludzi którzy nic tylko się bawią, ale prawda jest taka ,ze trafiają do kazdego. Może coś z tym?
  Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze
17blackand29red

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 22486

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-09-21, 12:13   Temat: Obserwacja za obserwację, komentarz za komentarze
Mnie zaciekawiło zjawisko ,że gdy dany komenatarz wcześniej wspomniany tzn "fajny blog zapraszam do siebie blabla.blog.... " to czesto jest tak ,że ów komentarz nie jest kasowany tylko zostawiany aby była ta cyferka ,że ten komenatarz jest, że ktoś nam skomentował danego posta. Tak jak to jest już napisane "byle by pisali" jednak to też żadnego sensu nie ma. Autor w ten sposób nie ceni swojej pracy i to też jest kompletnie bez sensu.
  Temat: W jaki sposób piszesz teksty?
17blackand29red

Odpowiedzi: 89
Wyświetleń: 16954

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-03-11, 17:39   Temat: W jaki sposób piszesz teksty?
Ja zawsze wszystkie moje pomysły zapisuje w moim notatniku ;) Wybieram temat na notkę i wypisuje rzeczy które chciałabym aby się tam znalazły. Ten system mnie nigdy nie zawodził i naprawdę pomaga mi ułożyć notkę od słowa do słowa taką jaką bym chciała.
Wszelkie graficzne rzeczy dodaje już na edytorze na blogu.
  Temat: Blog roku 2013
17blackand29red

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 16489

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2014-03-11, 17:36   Temat: Blog roku 2013
Te blogi są naprawdę pełne profesjonalizmu i dobrze przygotowane. Widać, że ludzie się znają na rzeczy. Uważam ,że zwycięscy są jak najbardziej zasłużeni ;)
  Temat: Farbowanie włosów.
17blackand29red

Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 47104

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2014-03-10, 19:58   Temat: Farbowanie włosów.
Nie farbować ! Potem to tylko problem jest. naprawdę to się wydaje super na początku a potem staje się problemem. Sama farbuje od paru lat i nie potrafię wrócić do naturalnego koloru bo farba się zmywa :C
  Temat: Jakich blogów brakuje?
17blackand29red

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 10504

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-03-02, 20:01   Temat: Jakich blogów brakuje?
Moim zdaniem, brakuje blogów prawdziwych podróżników. Takich ludzi którzy zajmują się podróżowaniem, poznają te wszystkie kultury doszczętnie i opowiadają o tym ze szczegółami. Takich którzy powiedzą nam jak przetrwać w danym kraju i co tam nalezy robić lub czego nie robić. Wiem ,że są blogi podróżnicze i programy telewizyjne, ale programy nie koniecznie zawsze mówią nam to czego oczekujemy a na taki dobry, naprawdę dobry blog podróżniczy ze szczegółami, jeszcze nie trafiłam.
  Temat: Na ile postów macie przygotowany materiał?
17blackand29red

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 38632

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-03-02, 19:46   Temat: Na ile postów macie przygotowany materiał?
Ja mam takie zeszyt w którym zawsze zapisuje parę pomysłów na notkę i potem sprawdzam który był by najciekawszy. Często jest tak ,że w szkole albo w wolnej chwili opracowuje trochę ten konkretny wpis w zeszycie a potem dokańczam i dopracowuje już konkretnie na blogu. Tym spodobem, jesli długo nie przyjdzie mi pomysł na fajną notką, biorę z listy kolejny który by mi się spodobał i opacowuje go więc jak narazie materiału mi nie brakuje :)
  Temat: Jakiej tematyki bloga najbardziej nie lubisz?
17blackand29red

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 20227

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-03-02, 19:42   Temat: Jakiej tematyki bloga najbardziej nie lubisz?
Jeśli chodzi o blogi za którymi nie przepadam, to bardzo nie lubie w zasadzie blogów o "niczym" i osobiście nie przepadam za blogami kulinarnymi ... to powinny być vlogi :)
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2022 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz