Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 11
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HOT or NOT
M'adame

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2011

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-01-04, 15:57   Temat: HOT or NOT
HOT, ważne, by wyglądało ładnie i wszystko było na swoim miejscu. Przepych zazwyczaj jest niepotrzebny i brzydko wygląda.
Gadżet taki jak "polub na facebooku".
  Temat: HOT or NOT
M'adame

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2011

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-01-04, 14:52   Temat: HOT or NOT
Z racji tego, że jest to forum o tematyce blogowej, może powiedzmy sobie, co jest dla nas ciekawym dodatkiem na blogu, a co niepotrzebnym lub wręcz odrażającym? Zróbmy to w formie gry. Już tłumaczę, jak to ma wyglądać.
Ja: Gadżet taki jak... archiwum.
Osoba2: HOT, archiwum zawsze jest potrzebne, by odnaleźć się na blogu i szybko na nim przemieszczać (oczywiście wytłumaczenie jest niepotrzebne). Gadżet taki jak... odtwarzacz muzyki.
Osoba3: NOT, denerwuje mnie narzucona z góry muzyczka, która często jest nie w moim typie. Gadżet taki jak... tłumacz.
I tak dalej, i tak dalej.
To jak? Zaczynamy? :)

Gadżet taki jak... archiwum.
  Temat: [notebook] co polecacie?
M'adame

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5842

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2014-01-04, 12:12   Temat: [notebook] co polecacie?
Odświeżam, bo nie wiem, gdzie mogłabym napisać.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego laptopa:
http://www.ceneo.pl/Lapto...=83378&pid=7630
Mam zamiar go kupić, jednak nie za bardzo się znam, a i chciałabym usłyszeć opinię innych osób.
  Temat: OOBE doświadczenia poza ciałem.
M'adame

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15880

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-03, 21:08   Temat: OOBE doświadczenia poza ciałem.
Nie raz próbowałam robić OOBE (i nadal próbuję), jednak zawsze, gdy wchodzę już w ten stan wychodzenia z ciała, emocje biorą nade mną górę i wszystko wraca do normy. Za bardzo się boję przez te wszystkie ostrzeżenia, które napotkałam na mojej drodze i to stanowi taką barierę.
  Temat: Najbardziej męski sport ?
M'adame

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56734

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2014-01-03, 16:19   Temat: Najbardziej męski sport ?
Motocykl i rower. Nie dość, że mężczyzna musi ćwiczyć, by unieść taki ciężar, to jeszcze ma skupienie maksymalne. A jakie dzięki temu są łydki i biodra! Mięsień na mięśniu.
Tak na marginesie; chce mi się śmiać gdy czytam, że piłka nożna to najbardziej męski sport. Racja, sama interesuje się tą dyscypliną i nie obrażam kibiców ani piłkarzy, bo nie o to chodzi :)
  Temat: co trenujesz ? a może uprawiasz coś amatorsko ?
M'adame

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 44457

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2014-01-03, 16:14   Temat: co trenujesz ? a może uprawiasz coś amatorsko ?
Ciekawi mnie, czy ktoś wie, czym ja się zajmuję... :luka:
Od ostatnich wakacji, dzięki mojemu chłopakowi, zaczęłam trenować downhill, freeride (takie tam skakanie na rowerze, jeżdżenie po trasach). Mam nadzieję, że za dwa lata uda mi się wystartować w jakichś mini zawodach, a jak na razie zbieram pieniążki na lepszy sprzęt, bo na tym moim rowerku, to nawet wstyd się gdziekolwiek pokazać (teraz mam hardtail'a, a potrzebowałabym fulla).
Piąteczka, jeśli ktoś zakapował o czym mówię!
  Temat: [sex] Pierwszy raz
M'adame

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 74941

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2014-01-03, 15:53   Temat: [sex] Pierwszy raz
Denerwują mnie pytania o odpowiedni wiek na pierwszy raz. To nie jest kwestia lat, a dojrzałości (choć teraz rzadziej się to spotyka). W gwoli wyjaśnienia: osoba, która czuje się już dojrzała i wie, jakie są konsekwencje tego czynu, jest przygotowana na to psychicznie, może przymierzać się do tego uniesienia. Natomiast w tych czasach, większość dzieciaczków kieruje się pożądaniem, a nie główką. Niektórzy myślą ch**em lub, w zależności od płci, innym narządem rozrodczym.
Co do samego głównego pytania: uważam, że jest to sprawa na tyle prywatna i intymna, że nikt nie powinien się nią dzielić, szczególnie publicznie.
  Temat: Facet idealny.
M'adame

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 33808

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2014-01-03, 13:30   Temat: Facet idealny.
Facet idealny istnieje! Jak najbardziej. Na przykład, jak dla mnie, mój luby jest idealny. Nie miałam nigdy żadnego szablonu idealności, ale wcześniej nikt nie dorównał nawet w ½ mojemu obecnemu chłopakowi. No, ale co do opisu, to:
- jest kochany i słodki,
- możemy się razem powygłupiać,
- niczego się nie wstydzimy,
- kocha mnie ze wzajemnością,
- potrafimy gadać o głupotach, ale i o poważnych sprawach,
- mamy wspólne cele i marzenia, często o nich rozmawiamy i kreujemy w myślach np. wygląd naszego przyszłego domu,
- posiadamy wspólne pasje,
- niwelujemy wszystko, co może wywołać zazdrość,
- najważniejsza jest szczerość i zaufanie!

Jak sobie jeszcze o czymś przypomnę, to dopiszę :)
  Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?
M'adame

Odpowiedzi: 287
Wyświetleń: 65443

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2014-01-03, 13:13   Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?

Htsz napisał/a:

=> hip-hop, rap itp. :
OSTR !, wwo, paktofonika, Łona, Lilu, Trzeci wymiar, Kasta, Małolat, Pezet, Tede, Ten typ Mes, Fisz (ale to nie do konca sie tu zalicza ;)


A z innych, to jeszcze mam słabość do ballad, przy którym można popłakać. Często, gdy coś robię, puszczam sobie różne popowe piosenki (ale nie jakieś bibery, one directiony czy lady gagi). Uwielbiam polskie zespoły (happysad, akurat, coma, myslovitz itp) oraz ostatnio moimi ulubionymi wykonawcami są:
- Mela Koteluk (bardzo ciekawe teksty, głos piękny i subtelny),
- Tom Odell (szczególnie "another love", kocham to!),
- Linkin Park ("Lost in the echo" <- polecam).
Na rowerze często słucham:
- Slipknot,
- Linkin Park,
- Green Day,
- Bisz,
- Korn,
- Three Days Grece,
- Arctic Monkeys,
- Skillet,
- SOAD.
Uważam, że muzyka jest zbyt piękna, by ograniczać się do jednego gatunku.
  Temat: Podkład
M'adame

Odpowiedzi: 176
Wyświetleń: 40393

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2014-01-03, 13:04   Temat: Podkład

nieuczesana napisał/a:

Ja jestem fanką Rimmel Match Perfection. Na dobrej bazie i z dobrym pudrem trzyma się cały dzień. Do tego fajnie nawilża skórę! Dostosowuje się do odcienia cery! :ok:

Och, tak! Odkąd poznałam Match Perfection, nie mam zamiaru kupować nic innego. Często mój tata łapie się za głowę, gdy widzi te ceny, szczególnie, że podkładu używam wraz z pudrem z tej samej serii.
A tak abstrahując, wiecie może, czy w Rossmanie nadal są przeceny? :)
  Temat: Stan cywilny
M'adame

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 31807

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2014-01-03, 12:59   Temat: Stan cywilny
Posiadam szczęśliwe życie (nie licząc pewnych sprzeczek) z moim lubym już od roku i miesiąca. Jak ten czas szybko leci :zakochany2:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz