Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 7
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: co z ortografią na blogach???
Przemasss1989

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 23287

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-06-15, 10:49   Temat: co z ortografią na blogach???

Atre napisał/a:

Rozumiem, że raczej w tym temacie się nie dogadamy.

Dobrze, że chociaż tyle rozumiesz ;)
  Temat: co z ortografią na blogach???
Przemasss1989

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 23287

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-06-15, 09:30   Temat: co z ortografią na blogach???
I widzę, że w dodatku potrzebujesz jeszcze sporo czasu, żeby dorosnąć ;) Czyli co, nie masz szacunku do samej siebie? W końcu nie zaprzeczyłaś, że wyraziłaś brak szacunku dla osób cierpiących na dysleksję, tylko dodałaś, że mało Cię to obchodzi, że może to irytować innych. Czyli do tego wszystkiego, myślisz tylko osobie.
  Temat: co z ortografią na blogach???
Przemasss1989

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 23287

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-06-15, 09:14   Temat: co z ortografią na blogach???

Cytat

Jeżeli ludzie nie są w stanie się upilnować w internecie, jest to dla mnie jak wtórny analfabetyzm. Błędy ortograficzne, literówki toleruję tylko i wyłącznie w komunikatorach. W blogach, na forach, podstawą dla mnie jest znajomość języka ojczystego. Nie wyobrażam sobie, bym na hura pisała coś na forum albo blogu. (...) Zresztą, tylko ktoś o IQ poniżej 40 nie dałby rady poprawić pisowni wraz z firefox'em czy chrome.


To prawda - na forum, z reguły, ortografia nie kuleje, więc obraziłaś co najwyżej samą siebie.
Natomiast mogłaś poirytować innych użytkowników chociażby brakiem szacunku, np. dla osób cierpiących na dysleksję.
I bym przeszedł bez tego obojętnie, bo niektórzy tacy już są i nic tego nie zmieni, ale sprowokował mnie właśnie Twój błąd. Masz przynajmniej małą nauczkę ;)
Pozdrawiam.
  Temat: co z ortografią na blogach???
Przemasss1989

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 23287

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-06-15, 07:27   Temat: co z ortografią na blogach???

Atre napisał/a:

Htsz, Ja zawsze staram się pilnować. Zresztą, tylko ktoś o IQ poniżej 40 nie dałby rady poprawić pisowni wraz z firefox'em czy chrome. A co do Twoich postów puki co, nie mam się do czego przyczepić.
:ok:

Puki co? :( A może póki co? :cwaniak: Haha, masakra. Zacznij stosowanie ortografii od siebie, zamiast obrażać innych.. I nawet Firefoź nie pomógł.. Ja mam Operę :hyhy:
  Temat: co z ortografią na blogach???
Przemasss1989

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 23287

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-03-31, 14:11   Temat: co z ortografią na blogach???
Ortografia na blogach być musi :P Jak ktoś jej nie zna, to zawsze można włączyć funkcję sprawdzania pisowni w przeglądarce :D
  Temat: [blogi] jak często aktualizujesz swojego bloga?
Przemasss1989

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 149167

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2011-03-31, 14:10   Temat: [blogi] jak często aktualizujesz swojego bloga?
Moim marzeniem byłoby codziennie, ale w praktyce wychodzi ok 10 postów na miesiąc :D Zawsze się staram, żeby minimum raz na tydzień coś napisać :)
  Temat: Jaki serwis najlepszy dla bloga
Przemasss1989

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 33112

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-03-31, 14:08   Temat: Jaki serwis najlepszy dla bloga
Ja założyłem niedawno swojego pierwszego w życiu bloga i jest to blog na Blogspot. Jestem bardzo zadowolony :hyhy:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz