Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 37
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co teraz czytasz?
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 374
Wyświetleń: 61069

PostForum: Biblioteka   Wysłany: 2017-01-05, 10:44   Temat: Co teraz czytasz?
Właśnie skończyłem książkę ks. Jana Kaczkowskiego "Życie na pełnej petardzie". Zabieram się za Dennisa Rodmana i jego "Powinienem być już martwy" ;)
  Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 91030

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2016-12-28, 14:09   Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Jeszcze tylko pytanie, jeżeli "Popularny blog", to znaczy ile wejść dziennie? :)
Akurat ja widząc po swoim przykładzie - wydaje mi się, że pewnej bariery nie przeskoczę. w większości wpisy dotyczą rejonu powiatu tarnowskiego. (Są też wpisy o tematyce ogólnej, ale nie jest ich za wiele), więc moimi odbiorcami są przeważnie Tarnowianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości.

PS. Jeżeli nie dodaję żadnego wpisu, to dziennie blog ma około 80-110 odsłon. Mam rozumieć, że to niewiele? :) Z wpisem 200 do nawet 600.
  Temat: Ktoś jeszcze prowadzi bloga o swojej twórczości?
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4861

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2016-12-28, 13:59   Temat: Ktoś jeszcze prowadzi bloga o swojej twórczości?
Piszę i prowadzę :)
Moja twórczość, to praca jako dziennikarz w lokalnych mediach :)
Sporo się dzieje :)
  Temat: Moim zdaniem - Blog (Ocena bloga)
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 5869

PostForum: Porady blogowe   Wysłany: 2016-03-27, 18:01   Temat: Moim zdaniem - Blog (Ocena bloga)
Na lepsze? :)
  Temat: Moim zdaniem - Blog (Ocena bloga)
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 5869

PostForum: Porady blogowe   Wysłany: 2016-03-13, 20:53   Temat: Moim zdaniem - Blog (Ocena bloga)
Dzięki :) Jakaś podpowiedź z Twojej strony? Bo powiem szczerze w kodach siedzę, ale słabo :) Jakaś mała pomoc? Na co postawić przede wszystkim i co ewentualnie zmienić? Byłbym wdzięczny :)
  Temat: Blog Roku 2015
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2365

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2016-02-23, 18:51   Temat: Blog Roku 2015
Proste pytanie :) Kto z Was bierze udział w konkursie i czy Waszym zdaniem jest sens brania udziału w tego typu rywalizacji? :)
  Temat: Wasi ulubieni raperzy
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11638

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2016-02-19, 08:14   Temat: Wasi ulubieni raperzy
To samo mogę powiedzieć o 50Cent, Eminemie i wielu innych... Komercja.
  Temat: Strona 'O Mnie' / 'About'?
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 24388

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-02-18, 18:44   Temat: Strona 'O Mnie' / 'About'?
Mam. :) Przy swojej "tematyce" bloga, jest to wręcz wymagane :)
  Temat: Ulubiona piosenka to ...?
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 20305

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2016-02-18, 18:41   Temat: Ulubiona piosenka to ...?
Green Day - Holiday ;)
  Temat: Wasi ulubieni raperzy
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11638

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2016-02-18, 18:37   Temat: Wasi ulubieni raperzy
Peja, Sobota, chłopaki z NPWM ;)
  Temat: Bloglovin' - opinie
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 32659

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2016-02-18, 18:34   Temat: Bloglovin' - opinie
Pytanie z innej beczki. Dlaczego kiedy chcę stworzyć widget... nie znajduje mojego bloga? :) :ok:
  Temat: Mężczyźni czy lubicie, gdy kobiety grają?Czy wręcz przeciwne
Sebastian_Czapliński

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 10060

PostForum: Męskie sprawy   Wysłany: 2016-02-09, 23:01   Temat: Mężczyźni czy lubicie, gdy kobiety grają?Czy wręcz przeciwne
Nie lubię. Zresztą sam nie gram już kilka dobrych lat. Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że wirtualna rzeczywistość, to nie dla mnie :) Szkoda życia :) Ale to tylko IMO ;)
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz