Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 2
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogspot, AdSense] jakie wymagania aby się zakwalifikować?
galanonim

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 3679

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2016-08-11, 11:49   Temat: [blogspot, AdSense] jakie wymagania aby się zakwalifikować?
ciężko odpowiedzieć na to pytanie i długo by pisał. Nie możesz też pisać o wszystkim i o niczym. Treść musi trzymać się "kupy" i wszystko powinno mieć ze sobą związek. A przede wszystkim urozmaicanie tekstu ma za zadanie zaciekawić Twojego czytelnika i zachęcić do ponownych odwiedzin :) Treść ma być tworzona pod czytelnika nie pod reklamy - w szczególności, że masz bardzo młodego bloga

Z własnego doświadczenia powiem Ci ze treść bloga to jedno, układ strony i rozmieszczenia reklam to drugie, a i tak górę zawsze biorą statystyki blogowe i jego wyświetlenia - odnośnie zarobków adsense
  Temat: [blogspot, AdSense] jakie wymagania aby się zakwalifikować?
galanonim

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 3679

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2016-08-11, 10:54   Temat: [blogspot, AdSense] jakie wymagania aby się zakwalifikować?
Cześć,
do adsense nie jest, aż tak trudno się dostać. Twoja strona musi chwilę istnieć w internecie, po około 3 miesiącach od startu jest optymalny czas, żeby spróbować dołączyć. Ważna jest też treść strony, jeśli będzie jej za mało to pewnie odrzucą aplikację.
Przeglądnąłem Twojego bloga i według mnie jest dobrze wszystko. 25 wpisów i około 2 miesiące bloga - to bardzo dobry wynik. Poczekaj jeszcze jeden miesiąc, dobij kilka postów i na pewno zaakceptują.

Moja mała sugestia. Warto byłoby się pokusić o jakieś przepisy do potraw, które umieszczasz na zdjęciach. Pamiętaj, aby treść postów była unikalna, unikaj kopiowania tekstu, pomyśl może o czym jeszcze mógłbyś wspomnieć w poście.

Prosty przykład: opisujesz swoją wycieczkę (zatem adsense będzie podrzucać Ci reklamy związane z biurami podróży, wycieczkami, okazje last minute itp. + reklamy, które w żaden sposób nie pasują do wpisu)
Dopisując przepis kuliarny - zakres reklam do wyświetlania rośnie i to bardzo. Trzeba również pamiętać o fenomenie reklam adsense, które same dopasowują się pod konkretnego internautę - przeglądasz oferty aparatów, bo chcesz jakiś kupić, więc na stronie z reklamami adsense na pewno zobaczysz reklamę aparatów :)
A fundamentalną zasadą w tym wszystkim jest: najpierw stwórz unikalną i ciekawą stronę, którą będą odwiedzać ludzie, a zyski same przyjdą. Droga na skróty w tym przypadku się nie uda.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2023 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz