Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 7
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogspot] Przejście na własną domenę, a kometarze google plus
ikaa091

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1309

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-10-10, 15:01   Temat: [blogspot] Przejście na własną domenę, a kometarze google plus
prędzej czy później będę się na to musiała zdecydować bo blog z końcówką blogspot.com nie jest zbyt dobrą wizytówką. Chciałam to zrobić na przełomie grudzień/styczeń.
Stąd moje pytanie jaka byłaby tego mniej więcej cena
  Temat: [blogspot] Przejście na własną domenę, a kometarze google plus
ikaa091

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1309

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-10-09, 11:11   Temat: [blogspot] Przejście na własną domenę, a kometarze google pl
Kilka dni temu dowiedziałam się że jest możliwość przejścia na własną domenę z możliwością pozostawienia bloga na blogspocie. Czyli blog dalej będzie funkcjonował na blogspocie ale ja będę mieć w nazwie .pl, a nie blogspot.com
I super tego właśnie chciałam. Ale żeby nie było łatwo przez swoją głupotę podpięłam bloggera pod google plus. Dlatego mam pytanie. Czy jeśli zostawię bloga na blogspocie ale wykupię domenę to znikną mi wszystkie komentarze??
  Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
ikaa091

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1981

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-10-29, 11:27   Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
Dzięki teraz już wszystko rozumie.
Czy wiesz jaka byłaby cena tego narzędzia gdybym zdecydowała się na przeniesienie komentarzy z google+ na disqusa.
  Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
ikaa091

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1981

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-10-28, 22:41   Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
niestety praktycznie od początku używałam google+,
chcę uniknąć skasowania komentarzy, jest jakaś szansa??

Wcześniej też miałam niestandardowy szablon i wszystko bez problemu się wyświetlało. Może jednak spróbuje wkleić ten kod???

A co z disqusem? Z tego co się orientuje jest za darmo, jednak kolejny problem ponieważ wielokrotnie próbowałam go dodać i nie działa u mnie (nie importuje komentarzy)...
Od jakiegoś czasu zauważam że mam kilka nieścisłości na blogerze, nawet z tymi komentarzami google+, może w ogóle nie powinnam łączyć tych kont :( jednak było to bardzo wygodne
  Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
ikaa091

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1981

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-10-28, 20:52   Temat: komentarze google plus pod wpisem
obawiam się że jeśli wyłączę google+ nawet na chwilę to wszystkie komentarze (stare) zniknął i się nie pojawią.
Jest jakiś sposób żeby tego uniknąć? Przy poprzednim szablonie wszystkie komentarze bez problemu się wyświetlały.

[ Dodano: 2016-10-28, 21:44 ]
znalazłam coś takiego:

"Aby używać komentarzy Google+ w szablonach niestandardowych
Dodaj ten kod do szablonu":

Kod

<div class='cmt_iframe_holder'
expr:data-href='data:post.canonicalUrl'
expr:data-viewtype='data:post.viewType'/>


Jednak nie mam pojęcia gdzie to wkleić może dzięki temu komentarze będą się normalnie wyświetlać
  Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
ikaa091

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1981

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-10-28, 07:28   Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
Dzięki pierwszy kod działa teraz jest wszystko jak należy - super :)
Mógłbyś jeszcze napisać mi w którym miejscu mam dodać ten kod iframe?

[ Dodano: 2016-10-28, 14:42 ]
Mam jeszcze większy problem ponieważ zmieniłam szablon
To jest mój aktywny blog

Cytat

http://dyed-blonde.blogspot.com/
i nowe komentarze się nie wyświetlają
Nawet sama próbowałam dodać sobie komentarz, dodałam a ten się nie wyświetla
  Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
ikaa091

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1981

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-10-27, 19:28   Temat: [Szablon Christina] Gadżet Polecany post tylko na głównej
Witam,
Mam mały problem z blogiem, a mianowicie chciałam żeby gadżet polecany post wyświetlał się jedynie na stronie głównej i tak też zrobiłam dodając kod:
po

Kod

<b:includable id="main"> wkleiłam <b:if cond="data:blog.url == data:blog.homepageUrl"> a później przed najbliższym </b:includable>
(podświetli się na czerwono) dodałam </b:if>

Wszystko niby ok jednak proszę zerknąć na mojego bloga testowego

Kod

http://dyedblonde123.blogspot.com/

na stronie głównej jest ok, jednak gdy wejdzie się w post - powstała duża przestrzeń (wpis nie podniósł się do góry) Tak nie może zostać, co zrobiłam nie tak, gdzie jest błąd?

Bardzo proszę o odpowiedź!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz