Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 11
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana czcionki w gadżecie
pablo8019

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 13579

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2015-09-04, 13:25   Temat: Zmiana czcionki w gadżecie
A jak jest ze zmianą koloru czcionki w nagłówku? Po wstawieniu zdjęcia w tle przydałoby się zmienić kolor na coś widocznego...
  Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
pablo8019

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 91186

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-09-04, 13:21   Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Potwierdzam powyższą opinię - moja strona na FB generuje znakomitą większość czytelników na bloga, w przeciwnym razie mogłoby być ciężko.
  Temat: co bys zrobil/a po wygraniu 10 milionow w totku
pablo8019

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 34882

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2015-09-04, 13:19   Temat: co bys zrobil/a po wygraniu 10 milionow w totku
Pospłacanie wszystkiego i reszta do banku - odsetki z tego byłyby ładne no i miałoby się tę pewność że w razie czego jest gdzie sięgnąć...
  Temat: Wasza ulubiona gra?
pablo8019

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 45478

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-09-04, 13:16   Temat: Wasza ulubiona gra?
U mnie - z racji już nie tej ilości wolnego czasu co kiedyś - dominuje obecnie Hobbit KoM na telefonie ;)
  Temat: Wasze ulubione gry z dzieciństwa? :D
pablo8019

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 19315

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-09-04, 13:15   Temat: Wasze ulubione gry z dzieciństwa? :D
W dzieciństwie, jeszcze przed masowym dostępem do komputerów królowały gry planszowe - najbardziej lubiłem te strategiczne.
  Temat: AdSense wasza opinia
pablo8019

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7165

PostForum: Internet   Wysłany: 2015-08-03, 08:36   Temat: AdSense wasza opinia
Jaki jest wspominany przez Was próg wypłaty z Adsense? Docelowo zamierzam skorzystać z tego rozwiązania, póki co zapytam tak z ciekawości...
  Temat: Muzyka filmowa
pablo8019

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 12178

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-08-03, 08:30   Temat: Muzyka filmowa
Fajnie że jest tu temat o muzyce filmowej, której jestem fanem :)
Lubię zwłaszcza te bardziej podniosłe OST-y a ostatnio wpadła mi w ucho muzyka z filmu Gettysburg...
  Temat: Jakim drużynom kibicujecie?
pablo8019

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22654

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-08-03, 08:28   Temat: Jakim drużynom kibicujecie?
No cóż...
Jeśli idzie o koszykówkę i piłkę nożną to moje sympatie wiążą się z okresem kiedy zaczynałem się interesować danym sportem a dany klub był aktualnie na topie. Typowe dość. A zatem mamy tu Chicago Bulls i Bayern Monachium. Jeśli idzie o piłkę nożną to sentymentem darzę też Stal Stalową Wolę.
Obecne moim konikiem jeśli idzie o sport jest kolarstwo szosowe, jednak tutaj nie mam jeszcze ulubionej drużyny - często kibicuję drużynom w których jeżdżą Polacy, nie jest to jednak stałe uczucie ;)
  Temat: co trenujesz ? a może uprawiasz coś amatorsko ?
pablo8019

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 44571

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-08-03, 08:23   Temat: co trenujesz ? a może uprawiasz coś amatorsko ?
U mnie amatorszczyzna, jednak dość zróżnicowana. Wakacyjne wyjazdy to turystyka górska, a na codzień lubię pojeździć na rowerze. Siłą rzeczy uprawiam również turystykę pieszą jeśli chodzi o pokonanie odległości od środka lokomocji do miejsca pracy :)
  Temat: taniec - umiesz tanćzyć? chodzisz na kursy?
pablo8019

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9136

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-08-03, 08:20   Temat: taniec - umiesz tanćzyć? chodzisz na kursy?
Swego czasu uczęszczałem na kurs tańca towarzyskiego - nawet fajnie go wspominam. No i nabyte umiejętności przydają się teraz na weselach, gdyż nie trzeba już za bardzo improwizować gdy parę kroków się zna :)
  Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?
pablo8019

Odpowiedzi: 287
Wyświetleń: 65611

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2015-08-03, 08:17   Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?
Ja jestem dość ciekawym przypadkiem jeśli idzie o gusta muzyczne gdyż na dwóch pierwszych miejscach znajdują się u mnie muzyka filmowa i... power metal :) Słucham ich w zależności od nastroju i lokalizacji.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz