Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 23
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
pawel1413

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16546

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-06-25, 22:25   Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
Nie ma sprawy będę polecał tą stronę wszędzie gdzie się da jeszcze raz dzięki.

Do usłyszenia pozdr.
  Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
pawel1413

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 22189

PostForum: Rozmowy o Forum   Wysłany: 2012-06-25, 22:21   Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
Jeżeli chcesz coś od forum to musisz też dać coś od siebie
  Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
pawel1413

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16546

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-06-25, 10:24   Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
~Htsz Jesteś geniuszem dzięki kurna bez ciebie to nie wiem jak bym sobie poradził. JESTEŚ WIELKI. Jak bym mógłbym się jakoś odwdzięczyć.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za Pomoc

Ps. Mam parę stron na fejsie po kilka tysięcy fanów wstawię tam twoje forum może wtedy choć trochę pomogę
  Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
pawel1413

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16546

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-06-23, 14:00   Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
ok przepraszam już piszę.

adres bloga

Kod

http://ihaveso.blogspot.com


szablon: Picture Window template. Powered by Blogger.
  Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
pawel1413

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 22189

PostForum: Rozmowy o Forum   Wysłany: 2012-06-22, 22:51   Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
też prawda :D no cóż jak chcesz to mogę ci wysłać strony dla wydawców Pisz na PW
  Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
pawel1413

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 22189

PostForum: Rozmowy o Forum   Wysłany: 2012-06-22, 19:55   Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
Są też inne sposoby np. jak masz dobrze pozycjonowaną stronę to możesz sprzedawać linki.
  Temat: Nowy wygląd Youtube
pawel1413

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3412

PostForum: Internet   Wysłany: 2012-06-22, 17:56   Temat: Nowy wygląd Youtube
Bardzo ciekawy wygląd
  Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
pawel1413

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 22189

PostForum: Rozmowy o Forum   Wysłany: 2012-06-22, 17:48   Temat: Nowe zasady publikowania postów na forum
Masz tu około 2000 wizyt dziennie może wstaw trochę więcej reklam np. adsence jak chcesz to mogę ci podesłać parę ciekawych stron dla wydawców. Może nie zarobisz tam krocie ale zawsze jest jakiś grosz. Mam też parę innych metod
  Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
pawel1413

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16546

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-06-22, 17:29   Temat: obrazek z głównej strony jako odnośnik do posta
Wstawiam obrazek do mojego bloga {w poście}. Kiedy przyciskam na niego na głównej stronie bloga to chciałbym aby mnie przekierował do tego postu {do tej strony gdzie mogę go komentować }. Więc moje pytanie jak mogę znaleźć w kodzie szablonu blogspot.com atrybut który generuje posty i wstawić tam kod który zamieni post na odnośnik który przekieruje mnie do danego posta. Działa to na zasadzie demotywatory czy kwejk klikam na zdjęcie i mogę tam komentować. Albo może macie jakieś inne pomysły? Próbowałem ten kod wstawiać w poście ale niestety nic nie daję
Cytat:

Kod

<a expr:href='dataost.url'></a>


wyszukałem jeden temat na tym forum ŁĄCZE DO STRONY Z TEMATEM Jest opisany tam mój problem ale nie do mojego szablonu {korzystam szablonu od google} Może wiecie jak to przełożyć na szablon od google

Z Góry wielkie dzięki za odpowiedź

[ Dodano: 22-06-2012, 17:43 ]
PRZEPRASZAM nie w tym dziale poproszę o przeniesienie do działu z pomocą
  Temat: [prezenty] Jaki prezent na komunię?
pawel1413

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 20377

PostForum: HydePark   Wysłany: 2012-06-22, 17:24   Temat: [prezenty] Jaki prezent na komunię?
Z prezentami na komunie nie możemy przesadzać. Komunia Święta jest dla dziecka bardzo ważnym dniem gdzie może przyjąć Jezusa do swojego serca właśnie to jest najważniejsze a nie prezenty. Wypasione prezenty możecie kupić mu na urodziny
  Temat: Dziś mecz niemcy-grecja jakie typujecie wyniki?
pawel1413

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7492

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2012-06-22, 17:19   Temat: Dziś mecz niemcy-grecja jakie typujecie wyniki?
Dla niemców półfinał to tylko formalność ja typuję 2-0 dla niemców oczywiście

[ Dodano: 22-06-2012, 17:21 ]
A może wytypujecie kto strzeli gola Greckim piłkarzom
  Temat: [kabaret] Limo
pawel1413

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7450

PostForum: HydePark   Wysłany: 2012-06-22, 17:03   Temat: [kabaret] Limo
De best
kabaret limo
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz