Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-23, 20:52   

Basia napisał/a:

Android.... chociaż ciągnie mnie do iphona ;)


http://allegro.pl/show_item.php?item=2970410165 pozwolę sobie zaprosić do przeczytania opisu aukcji, bezcenny :)
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-23, 21:31   

adrkwi napisał/a:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2970410165 pozwolę sobie zaprosić do przeczytania opisu aukcji, bezcenny :)


hahha dobre :D niezawodny sposób na nabicie sobie ilości wyświetleń aukcji ^^ ale i tak mnie ciągnie ;) chociażby żeby móc powiedzieć 'miałam i spróbowałam' :P
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-23, 21:36   

Basia napisał/a:

adrkwi napisał/a:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2970410165 pozwolę sobie zaprosić do przeczytania opisu aukcji, bezcenny :)


hahha dobre :D niezawodny sposób na nabicie sobie ilości wyświetleń aukcji ^^ ale i tak mnie ciągnie ;) chociażby żeby móc powiedzieć 'miałam i spróbowałam' :P


Nabicie wyszło poprzez promowanie aukcji na facebooku (obiło mi się, że na kilku stronkach fejsbuka została wykupiona reklama ~koszt pojedynczej to 4 zł).

Z tego co ja doświadczyłem iOS od Appla jest tym samym co Android, tylko że ten pierwszy jest płatny, jeśli Cię stać to spokojnie możesz to wybierać. Wszystko robisz dwoma kliknięciami, które kosztują np 10$ a w Androidzie to samo kosztuje odrobinę szperania w google ale jest darmowe.
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
pemkad 
Blogger.Klub

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-08, 16:18   

heh opis aukcji genialny i jakże prawdziwy. Bawiłam się tym badziewiem i powiem krotko, nigdy w zyciu apple. Płacisz za to ugryzione jabłko a nie za jakość. Bo jakość badziewna. - w porównaniu z ceną. Za te pieniadze mozna kupic FULL WYPAS sprzet przy którym taki apple to lezy i kwiczy.
______________________________________________________
CurlyWorld - czyli afro ujarzmione
 
  podziel si� tym postem na:
CiastoPrzygoda 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Lut 2013
Posty: 10
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-02-26, 03:03   

Sam przez długi czas byłem przeciwnikiem dotykowego ekrany, pierwsze modele telefonów nie oferowały zbyt wiele możliwości.

Pierwszy był jakiś stary LG, jednym słowem masakra. Długo korzystałem z BlackBerry (teraz dzielnie służy mojej mamie, w końcu może pisać sms'y :) ).
Pierwszy mój wymarzony telefon typu smartfon :) była Nokia 710 z systemem Windows Phone. Pierwsze wrażenia super system, prosty, bardzo intuicyjny i jak dla mnie niesamowity design. Lecz naprawdę mała liczba aplikacji do pobrania mnie odrzucała. Teraz z tego smartfona korzysta moja siostra i powiem ze naprawdę w niesamowitym tempmie aplikacje zaśmiecają sklep. Następnie wypróbowałem iOS oczywiście na iPhonie, korzystałem z 4.
Pierwsze moje słowa "już nigdy nie zmienię telefonu" oczywiście po 3 miesiącach zmieniłem :) iOS jest bardzo dobrym systemem, niesamowicie zoptymalizowanym do możliwości smartfonu dzięki czemu korzystanie jest bajecznie płynne. Lecz zostaje jeszcze Android :) i tu dopiero się zaczyna. Obecnie posiadam Samsunga Galaxy Note 2 i tym razem na 100% go nie zamienię (no chyba że na Nexus 4 :) ). System Android okazuje się idealnym dla mnie, nieograniczone możliwości w zmianach, modyfikacjach w smartfonie.

Mając przez 1 rok wszystkie te 3 rożne telefony z różnymi systemami mogę powiedzieć:

Windows Phone- system prosty, elegancji i wystarczający jeśli chodzi o zwykłe użytkowanie telefonu, mega plus szybki.

iOS - lansiarski, SWAG :) jest dobry ale nie za ta cenę telefonów

Android - jak dla mnie najlepszy z systemów, same plusy. Od cen telefonów i ich możliwości , sklepu z aplikacjami po same możliwości użytkowania do ingerencji w system.
______________________________________________________
Mój Blog
CiastoPrzygoda
Mój Twitter
Ciasto Przygoda
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-03-15, 01:59   

Lukem napisał/a:

Listopad 2010, o Androidzie:

Lukem napisał/a:

Wersja 3.0 będzie obsługiwać jedynie duże ekrany (chyba od 800x480 w górę, ale mogę się mylić)


Sierpień 2012: Samsung Galaxy SIII ma 1280x720, Galaxy Note 1280x800.

Ależ ta technika panie idzie do przodu.


Marzec 2013, Samsung właśnie zaprezentował Galaxy S IV z ekranem 5" i rozdzielczością 1920x1080. Komentarz dośpiewajcie sobie sami. :D
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-03-16, 01:10   

Lukem napisał/a:

Komentarz dośpiewajcie sobie sami. :D

Mój komentarz: pewnie wymiary 15x7cm albo większy :D
Ale poważnie... gdzie to trzymać takie olbrzymie telefony, bo chyba nie w kieszeni :looka: (obczaiłem ten Galaxy Note, który mi podpowiedziałeś - wszystko super ale wymiary odpadają).

Wracając do tematu wątku: z przerażeniem dowiedziałem się (porównując telefony w celu wyboru jakiegoś nowego) że AutoMapa jest tylko na Windows Mobile więc nie ma wersji ani na Androida ani nawet na Windows Phone :szok: aczkolwiek ma się pojawić na Windows Phone 8, więc cóż... jak dla mnie Windows Phone już choćby z tego powodu przebije Androida ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-03-16, 17:18   

Ale chyba jest Automapa pod Androida? https://play.google.com/s...aqurat.automapa
 
  podziel si� tym postem na:
LIGEIRO 
Blogger.Klub


Imię: Dorian
Wiek: 26
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 40
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-21, 20:00   

Bardzo chwali się Androida - i słusznie. Warto jednak zauważyć, że dopiero Jelly Bean jest systemem spójnym, lekkim i dopracowanym. Aż do wersji czwartej ten system może i oferował wiele, lecz nie był jeszcze gotowy do tańszych urządzeń, a nikt nie chce wydać 2000 na telefon, podczas gdy ten i tak lubi się czasem przyciąć. Teraz to już pełny system, który sam używam.

Warto jednak zwrócić uwagę na Windows Phone (osiem!), które jest chyba równie dopracowane co iOS. To tylko kwestia czasu, aż zdobędzie wielu deweloperów tworzacyh aplikacje.

A wspominany iOS? System, a raczej telefon nie dla wszystkich. 4 cale? Mało, bez względu na wszystko. Nie za takie pieniądze. Dodatkowo nie oferuje zbyt wiele sam od siebie, mimo swojej meeega optymalizacji.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-03-30, 22:47   

Lukem napisał/a:

Ale chyba jest Automapa pod Androida? https://play.google.com/s...aqurat.automapa

Dziwne, bo jeszcze niedawno czytałem, że nie ma, a na Twoim linku wygląda rzeczywiście podobnie do mojej AutoMapy :P tylko komentarze niezbyt zachęcające, więc może chodzi o to, że na Androidzie to nie działa tak jak powinno...

A do tematu co ja mogę na dzień dzisiejszy dodać... Wybrałem w końcu Nokię Lumię 800 czyli z Windows Phone (niestety nie 8 a jedynie 7.5, no z aktualizacją do 7.8), jeszcze zbyt dokładnie nie przetestowałem ale po kilku pierwszych dniach mam takie wnioski: kafelki są super, wygodniejsze rozwiązanie niż skróty na Androidzie. W ogóle menu bardziej mi się podoba (albo panel z kafelkami albo lista aplikacji, a nie ekrany, które trzeba przerzucać bo im więcej aplikacji tym więcej ekranów...).
 
  podziel si� tym postem na:
BaRoNeQ 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 30
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 17
Miasto: Zgierz

Wysłany: 2013-03-31, 07:43   

Android i iphone . ;)
Windows Mobile mam 3 x i900 leżą i czekają aż trafią do Muzeum
 
  podziel si� tym postem na:
Ethronic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Kwi 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-04-13, 21:27   

Zdecydowanie polecam Androida. Dla mnie to najlepszy system.

Natomiast nie podoba mi się walka na wielkość wyświetlaczy. Wystarczy, że mam telewizor w domu- w kieszeni mi nie potrzebny.
______________________________________________________
http://osiagnij-sukces.blogspot.com/
http://proste-zarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz