Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kac Killer 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 02 Maj 2016
Posty: 31
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2016-05-21, 23:11   

Aktualnie Xperia M4 - gdyby nie to, że się grzeje przy intensywniejszym użytkowaniu i czasami sama restartuje to byłaby ideolo. Wcześniej z dotykówek LG L5 II - w sumie luks, ale przestała mi wystarczać; Galaxy mini 2 - bo wtedy uważałem, że większy telefon nigdy nie będzie mi potrzebny. Z niedotykówek to za dużo tego było i jedynym, z którego byłem tak serio zadowolony był któryś Sony Ericsson. 550i, czy coś takiego.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-06-12, 19:41   

Pierwsza była Motorola C113 - od 2004 roku. Pod koniec gimbazy Sony Ericsson T610. Byłam już jego drugim użytkownikiem, wkrótce padł i przez kilka miesięcy żyłam bez telefonu - nie narzekam. Potem Nokia 1600, która służyła mi najdłużej ze wszystkich telefonów. Niestety zaczęła zdychać. Od grudnia 2014 WOO Quasar.
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:
taniu 
Blogger.Klub

Imię: Paweł
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2012
Posty: 8
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski

Wysłany: 2016-08-12, 09:26   

Aktualnie posiadam Lumia 625. Dobry telefon, ale już staruszek :) Wcześniej miałem tylko kilka telefonów. Pierwszy jaki miałem to chyba Alcatel (cegła z anteną), Nokie 3310, Sony Erricsona 310 (chyba), potem taki sam tylko muzyczny W200i, Nokię 101, Nokię Ashę 210 i teraz aktuallny.
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-11-26, 12:23   

Wcześniej miałem HTC Evo 3D teraz Asus Zenfone (ale nie mam pojęcia który numerek). Ogólnie cudów nie ma. Tyle, że tani i coś tam się da przeglądnąć w internecie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-12-13, 21:05   

Lukem napisał/a:

Kolejny rozdział opowieści, znowu z Samsungiem w roli głównej: Galaxy A5 2016.
i jak sprawuje się ta odświeżona wersja? Macałem ją w sklepie i to w sumie taki nieco gorszy braciszek mojego sgs6. Podoba mi się, że można taniej kupić coś, co wygląda jak telefon z wyższej półki. Gdyby moja mama nie potrzebowała dual sim, to by pewnie padło na niego (tak to będzie chyba honor 7 lite albo p9 lite).

Ja mojego sgs6 mam już ponad rok. Nadal jestem zadowolony, chociaż patrząc na rankingi w benchmarkach, pojawiam się daleko. Nie będzie mi ten stan przeszkadzać do czasu, kiedy telefon wizualnie zacznie zwalniać po aktualizacjach. Z zapowiedzi wynika też, że nougat 7.0 dostanę, więc luz.

Z ciekawostek: przycisk "home" nie reagował na nacisk z jednej strony. Oddałem go bezpośrednio do punktu naprawy i po dwóch tygodniach pojawiłem się ponownie. Według raportu wymieniono coś tam z portem usb, ale to nie wszystko...
Podczas oddawania do naprawy wspominałem o porysowanej szybie od etui s-view (odradzam w 100% albo jak już, to używanie razem z jakąś nakleją na ekran). Pani chciała wtedy paragon i mówiła, że takie reklamacje na rysy przyjmują do 3 miesięcy (nie uwzględniliśmy tego zatem w zgłoszeniu usterek). Przy odbiorze okazało się, że przednia i tylna szyba są nowe. Widocznie uszkodziły im się przy naprawie przycisku. Oliwa jednak sprawiedliwa ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-12-13, 23:01   

Htsz napisał/a:

i jak sprawuje się ta odświeżona wersja? Macałem ją w sklepie i to w sumie taki nieco gorszy braciszek mojego sgs6.


Zacznę od frustracji, pochwały będą później.

- brak opcji "rzucenia" obrazu na inne urządzenie, np. telewizor (a była w poprzednim Galaxy A5 i chyba jest w Galaxy A3 2016 - nie rozumiem, dlaczego ją wycięli). Są appki firm trzecich, które częściowo rozwiązują problem.

- aktualizacje systemu owszem, są, aktualnie mam wersję 6.0.1 (7.0 się już nie spodziewam, to jednak middle-end / update 5.05.2017: a jednak, w momencie gdy to piszę, Samsung właśnie wypuszcza aktualizację do wersji 7.0 dla tego modelu jakoś od końca lipca 2017 siedzę już na wersji 7.0). Ale dlaczego wraz z najświeższą poprawką bezpieczeństwa (wczoraj) dostałem nieusuwalnego Facebooka i TVN Player? Żeby to był telefon od operatora, to brandowany bloatware by mnie nie dziwił, ale w "czystej" wersji?

- nie pasuje mi do ręki, przeszkadzają mi kanty na obudowie, a gładka tylna ścianka, wyglądająca na szklaną, kompletnie nie wzbudza mojego zaufania (dokupiłem plastikowe plecki i to załatwia problem). Telefonu nie da się obsługiwać jedną ręką, choć jest prymitywne obejście tego problemu - można sobie zmniejszyć używalną powierzchnię ekranu o ok. 1/3 i wtedy cały ekran jest w zasięgu kciuka. Nie wiem, czy to patent Samsunga, czy funkcja Androida, ale kreatywnie z tego wybrnęli. :D

- jak prawie każdy Samsung - średnio dogaduje się z siecią Play i roamingiem krajowym. Czasami nie rozumiem jego "priorytetów" - woli podłączyć sie do sieci z jedną kreską, ale z LTE, zamiast do sieci, która ma "tylko" HSPA+, ale dużo lepszy zasięg. Pracuję w siedzibie operatora komórkowego i to naturalne, że żadna sieć komórkowa nie działa tam dobrze :P ale byłoby miło, gdybym nie musiał zbyt często zmieniać sieci ręcznie.

A z pochwał?

- mocy obliczeniowej mi nie brakuje. Nie znalazłem takiej rzeczy, która by mi nie ruszyła z powodu słabego procesora/pamięci/czegokolwiek. To nie jest SGS7 i chyba nawet nie SGS6, ale o dziwo jest nieźle. Chrome działa płynnie, Hearthstone ruszy na pewno, bardziej skomplikowane gry 3D też powinny jako-tako działać,

- obsługuje LTE+, więc internet działa bardzo fajnie,

- GPS szybko łapie pozycję,

- samsungowa nakładka na Androida działa płynnie i bez zacięć,

- ma naprawdę niezłą baterię jak na współczesnego smartfona - u mnie spokojnie trzyma dobę, a przy oszczędnym użytkowaniu nawet 2-3 dni. Szkoda tylko, że niewymienialna,

- aparatu nie używam, ale zrobiłem nim zdjęcie do wniosku wizowego dla kolegi i wyszło całkiem dobrze,

- przyjemnie wyglądający ekran praktycznie w każdym oświetleniu,

- jakość rozmów zależy w dużej mierze od sieci, ale jest OK.

Ogólnie jestem zadowolony i jeśli każdy middle-endowy telefon będzie tak działał, to nie czuję już potrzeby kupować flagowców.
Ostatnio zmieniony przez Lukem 2017-08-25, 13:31, w całości zmieniany 5 razy  
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-05, 20:40   

Nokia 550, a właściwie Microsoft.

Solidny, nie taki najbrzydszy telefon. Wypada mi z ręki przynajmniej raz dziennie; podnoszę go z nadzieją, że będę miał pretekst do rozpoczęcia poszukiwań czegoś nowego. Niestety, poza jednym małym odpryskiem i kilkoma rysami (nie nakleiłem żadnego szkła czy folii), nic złego podczas tych lądowań mu się nie przydarza.

Windows Phone to wielka wygoda, o ile niespecjalnie potrzeba zewnętrznych aplikacji (ale z tym już nie tak najgorzej). Jak na telefon za taką cenę, aparat robi na tyle przyzwoite zdjęcia, że można się na nich bez problemu rozpoznać.

Od czasu do czasu, jest w stanie porządnie podpieklić człowieka (ale zdarzało mi się to właściwie przy każdym poprzednim telefonie), ale można się do niego przyzwyczaić i wypracować całkiem silną więź.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-08, 09:59   

Sony Xperia M2, zrezygnowałem z nowszego M4 ze względu na przegrzewanie się telefonu, o którym mówiło sporo osób. Ze swojego wyboru jestem zadowolony. :)
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-04-12, 11:27   

SGH S5 mini - telefon dla mało wymagających (słaby aparat), ale za to bezawaryjny.
Poprzednio Nokia X6 (sht!)
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-04-12, 21:00   

Samsung Galaxy mini 2. Szału nie ma, ale też nie kupiłam go dla bajerów, lubię prostotę. Poprzednio 7 lat korzystałam z Nokii 7373 i do dzisiaj tęsknię za normalną klawiaturą, do tej pory nie przyzwyczaiłam się do dotykowej, a Samsunga mam już jakieś 2-3 lata :kwasny:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz