Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomo艣膰
HitFan 
Blogger.Klub

Imi: Damian
Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂/a: 26 Lut 2016
Miasto: Bytom

Wys艂any: 2016-08-08, 22:55   

Ja jestem w Orange. W sumie dlatego, 偶e u mnie w domu wszyscy byli. M贸j numer najpierw mia艂 tata, potem mama, teraz ja. 艁膮cznie ma on ju偶 16 lat i pami臋ta czasy Idei. Korzystam z oferty abonamentowej. Aktualnie za 21,79z艂 miesi臋cznie mam no-limit na rozmowy i SMSy oraz 4GB internetu, co w zupe艂no艣ci mi wystarcza.

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

AgariPizmo 

Do艂膮czy艂/a: 07 Sty 2017
Miasto: Gda艅sk

Wys艂any: 2017-03-16, 07:26   

Ja mam telefon na kart臋 w Orange. W zasadzie zastanawiam si臋 nad abonamentem w play, ale jako艣 lubi臋 ten brak zobowi膮za艅 i rachunk贸w :P

Ba艣ka 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 27 Lut 2017
Miasto: PL

Wys艂any: 2017-03-16, 10:16   

Te偶 Orange i te偶 na kart臋. Jeden rachunek mniej co miesi膮c :D

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 84
Imi: Arkadiusz Narowski
Pom贸g艂: 816 razy
Do艂膮czy艂/a: 01 Sty 2006
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2017-03-16, 12:11   t-mobile "bez limitu za 1z艂 dziennie" - opinie

Pod koniec stycznia ko艅czy艂a mi si臋 wa偶no艣膰 konta i postanowi艂em skorzysta膰 z nowej oferty w t-mobile "bez limitu za 1z艂 dziennie". Nie polecam. Pozby艂em si臋 setek darmowych minut na stacjonarne i do sieci a w zamian mia艂em otrzyma膰 prawie idealn膮 ofert臋 dla mnie - jak u偶ywasz, to p艂acisz, jak nie korzystasz, nie p艂acisz. Niestety rzeczywisto艣膰 okaza艂a si臋 nieco inna. Zamiast braku op艂aty mam naliczan膮 1z艂 za co艣, co w historii opisane jest jako "internet 0,00MB". W dodatku w niekt贸re dni ze "z艂ot贸wki dziennie" zrobi艂o si臋 nagle "dwie z艂ot贸wki". Regulamin zawiera zapisy, 偶e pierwsze pobrane 5MB nie nalicza op艂at a obs艂uga uwa偶a, 偶e wszystko jest okej (znaczy jedni pisz膮 co innego ni偶 inni, bo ju偶 mi chyba 4 konsultant贸w odpisywa艂o) i moje op艂aty pobierane s膮 prawid艂owo, ale mimo wszystko kas臋 oddaje, tyle 偶e po czasie. Nikt jednak nie wyja艣ni艂, dlaczego nie pokrywa si臋 to z ich regulaminem. Nawet gdyby jaka艣 aplikacja przedosta艂a si臋 przez wy艂膮czone dane kom贸rkowe, to przecie偶 艣lad po danych wi臋kszych ni偶 5MB powinien si臋 zapisa膰 w systemie a tu ci膮gle jest 0,00. Jak u偶ywa艂em limitu 300MB w danym dniu, to historia 艂adnie pokazywa艂a 艂膮czenia, na przyk艂ad: 1,44MB, 13MB itd.

Generalnie nie przeszkadza艂oby mi nawet to ograniczenie pr臋dko艣ci internetu do 15 mega, ale nie lubi臋 jak mnie kto艣 skubie z kasy. Zanim skorzysta艂em z nowej taryfy, korzysta艂em ju偶 przez rok ze smartfona i nie przypominam sobie op艂at za zerow膮 transmisj臋 - a nawet je偶eli, to mog艂a by膰 raz (w sensie jednorazowo) a nie kilkana艣cie dni w ci膮gu miesi膮ca. W dodatku wygl膮da na cykliczn膮, bo zapisywana jest w historii w godzinach 22:XX lub 23:XX.

Na chwil臋 obecn膮 jestem bardzo niezadowolony z "No limit za 1 z艂", nie by艂em tak wkurzony chyba nigdy na ich obs艂ug臋 klienta a w era/t-mobile jestem ponad dekad臋. Obecnie rozgl膮dam si臋 powa偶nie za jak膮艣 alternatyw膮 - najlepiej podobn膮 do tej lub nju - czyli p艂ac臋 tylko jak u偶ywam a nie z g贸ry.

Think before you post™ | ^_^ na ka偶dego posta znajdzie si臋 riposta™

Je偶eli nasze posty pomog艂y rozwi膮za膰 Twoje problemy mo偶esz odwdzi臋czy膰 si臋, udost臋pniaj膮c link do tego forum na swoim blogu, fanpejd偶u lub stronie!
Nie zapomnij klikn膮膰
lubi臋 to! na facebooku. :^^:

Agata 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 19 Kwi 2015

Wys艂any: 2017-03-23, 22:23   

Play - Formu艂a UNLIMITED n kart臋. Miesi臋czna op艂ata 20 z艂 jest pobierana automatycznie dop贸ki nie wy艂膮czy si臋 formu艂y. Za to otrzymuj臋:
rozmowy do wszystkich sieci
SMSy do wszystkich sieci
pakiet danych 6 GB.

Top Omnia 

Do艂膮czy艂/a: 07 Kwi 2017
Miasto: Internet

Wys艂any: 2017-04-09, 14:49   NJU = ORANGE

Korzystam z NJU (sie膰 Orange) na kart臋. Podoba mi si臋 w tej sieci to, 偶e 艣rodki s膮 wa偶ne bardzo d艂ugo, bodaj偶e chyba nawet 180 dni. Niby reklamuj膮 si臋 bezterminowo, ale trzeba w艂a艣nie w takim okresie czasu wykona膰 b膮d藕 odebra膰 jakie艣 po艂膮czenie, do艂adowa膰 czy po prostu zrobi膰 jaki艣 ruch.

Zawsze mnie to irytowa艂o jak do艂adowa艂em np. za 30 z艂 i mia艂em te 艣rodki na miesi膮c, a p贸藕niej jak nie do艂adowa艂em to przepada艂y.

Lubi臋 mie膰 wszystko pod kontrol膮 i decydowa膰 kiedy sobie do艂aduj臋.

xLukasz 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 07 Sty 2017

Wys艂any: 2017-04-12, 11:32   

Po 13 latach w Orange poszed艂em do salonu orange w celu przej艣cia na abonament.
Osoba z drugiej strony biurka nie potrafi艂a przekona膰 mnie do swojej oferty,
wi臋c uda艂em si臋 do Play.

Ba艣ka 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 27 Lut 2017
Miasto: PL

Wys艂any: 2017-04-12, 20:38   Re: NJU = ORANGE

Top Omnia napisa艂/a:

Zawsze mnie to irytowa艂o jak do艂adowa艂em np. za 30 z艂 i mia艂em te 艣rodki na miesi膮c, a p贸藕niej jak nie do艂adowa艂em to przepada艂y.

Mia艂am czasami ten sam problem, ale jaki艣 czas temu w Orange wprowadzili fajn膮 rzecz, mianowicie wystarczy wys艂a膰 bezp艂atnego sms-a i 艣rodki s膮 wa偶ne przez rok. Pami臋tam, 偶e sprawdza艂am czy jest taka opcja bodaj偶e w Plusie ( chcia艂am w艂膮czy膰 mojej mamie) i kosztowa艂a chyba 10z艂 :zdziwko:

Lukem 
Blogowicz.Friend
Noot noot!

Imi: 艁ukasz
Pom贸g艂: 89 razy
Do艂膮czy艂/a: 01 Kwi 2006
Miasto: Warszawa

Wys艂any: 2017-10-30, 17:19   

Historia zatacza ko艂o. Po kilku latach w Playu wracam z dwiema kartami SIM do Plusa. :szok:

But we never gonna survive unless we get a little crazy...

Alexis 
WordPress.Klub

Imi: Agata
Do艂膮czy艂a: 25 Lis 2017
Miasto: Tarnowskie G贸ry

Wys艂any: 2017-11-25, 16:58   

Korzystam z Orange od wielu lat. Telefon na kart臋. To, co lubi臋 w Orange, to bardzo szeroka oferta r贸偶nych pakiet贸w do wykorzystania na kart臋, np. nielimitowane rozmowy na miesi膮c, pakiet 1000 sms贸w do wszystkich sieci itd. Ka偶dy mo偶e znale藕膰 co艣 dla swoich potrzeb.

Jak kto艣 jest w Orange na kart臋, to polecam korzystanie ze skarbonki. Za ka偶de do艂adowanie kilka z艂otych w臋druje w艂a艣nie tam. P贸藕niej mo偶na te 艣rodki przela膰 na konto g艂贸wne i wykorzysta膰.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: