Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2016-02-04, 21:12   

Nie zamierzam się póki co przenosić gdzieś indziej. Tym bardziej, że Wordpress jest mi obcy. Widgety, html, seo czy coś - za dużo jak na tydzień dla kogoś kto nie jest "informatykiem". Poza tym zawsze staram się rozwijać coś co już zacząłem a nie skakać i się gubić po różnych platformach. Przy czym wzoruję się póki co na innych blogerach z mojej branży. Temat nie jest na tyle niszowy skoro blogów o Śląsku prosperuje ok. 50. Z drugiej strony mamy do czynienia z ograniczoną liczbą potencjalnych odbiorców. Dobrze, że choć poziom zdjęć i tekstów się podoba - lecz od tego specjalnie liczba czytelników nie wzrośnie (w tym tutaj).

Póki co rozszerzam listę postanowień o następujące punkty:
1. Zmiana szablonu, tła etc. - czytelników specjalnie to nie przysporzy ale choć może być milsze dla oka (jak dla mnie obecny wygląd jest optymalny, bez udziwnień, których nie lubię)
2. Słowa kluczowe – silne i precyzyjne – w tytułach/śródtytułach (najlepiej na początku); pierwszym akapicie tekstu (najlepiej na początku); w wybranych podpisach fotografii etc.
3. W opracowaniu odrębna strategia dla Fanpage (boże, przygotowuję się jak na wojnę :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2016-02-05, 21:23   

Bardzo podoba nam się wygląd bloga - jest bardzo klimatycznie. Mamy jednak jedną uwagę. Podpis pod nagłówkiem w ogóle nie jest widoczny (chodzi nam o to: Blog o Górnym Śląsku. O aglomeracji Katowickiej. Jej przeszłości i współczesności.) Chyba powinien być w kolorze białym lub jasnoszarym :)
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2016-02-05, 22:27   

Jak zlokalizuję błąd (mam już dość Bloggera, dlaczego tak mi to chodzi) to zmienię ten kolor.

Jest tu ktoś w ogóle zainteresowany tematyką? Wszystko ładnie niby cacy, tekst i zdjęcia się podobają ale to nie wszystko. Nie podejrzewam, też aby na tym forum byli znani mi blogerzy ze Śląska.
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2016-02-05, 23:11   

Oczywiście temat Śląska nie trafia do wszystkich, ale masz naprawdę piękne zdjęcia i to może przyciągnąć wielu czytelników. Może spróbuj "wejść w świat blogów fotograficznych".
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-13, 17:42   

Jak dla mnie jest ok, jedynie nie podoba mi sie, że strona główna to jeden post. Wolalabym na stronie głownej zobaczyć podglądy postów. A tak trudno do treści dotrzeć.. tak mi się wydaje : )
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz