Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 23:15
Autor Wiadomość
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-08-03, 12:31   

Znowu - treść nic specjalnego, nie wybijasz się poza inne bloggerki urodowe.
Za to wygląd to tragedia. Te wszystkie ptaszki i inne pierdołki kompletnie odwracają uwagę od treści, mnie aż bolały oczy.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-08-05, 18:34   

Daria. napisał/a:

Znowu - treść nic specjalnego, nie wybijasz się poza inne bloggerki urodowe.
Za to wygląd to tragedia. Te wszystkie ptaszki i inne pierdołki kompletnie odwracają uwagę od treści, mnie aż bolały oczy.


Bo mi nie o to chodzi żeby nie wiadomo jak się wybijać, mam swoje grono które czyta to co piszę i którym się to podoba. Nie zależy mi na sławie i uwielbieniu.
Nie stać mnie na recenzowanie nie wiadomo czego, talentu pisarskiego też nie mam, ale piszę jak umiem najlepiej.

:orany: jak dla mnie tam ciągle jest czegoś mało, w wyglądzie. Ale postaram się zminimalizować to wszystko.

[ Dodano: 13-08-2013, 21:25 ]
Zmieniłam nagłówek, usunęłam ptaki, czcionka też zmieniona.
Lepiej? :)
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-09-10, 23:32   

Nie widziałem jak było wcześniej, a teraz... jak dla mnie nagłówek jest nadal za duży :P zajmuje mi ponad pół strony (przy mojej rozdzielczości, przy moich paskach w przeglądarce). Poza tym nie za bardzo podoba mi się, że cała strona jest zapełniona (3 kolumny kompletnie zapełniają stronę, przynajmniej u mnie) jednolitą "masą" (niby to trzy kolumny, ale są tego samego koloru). Chociaż to wszystko to w gruncie rzeczy chyba drobiazgi :)
Treść trudno mi ocenić, bo nie moja tematyka ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-09-11, 13:58   

Imperfecta napisał/a:


Bo mi nie o to chodzi żeby nie wiadomo jak się wybijać, mam swoje grono które czyta to co piszę i którym się to podoba. Nie zależy mi na sławie i uwielbieniu.
Nie stać mnie na recenzowanie nie wiadomo czego, talentu pisarskiego też nie mam, ale piszę jak umiem najlepiej.


No to na czym Ci zależy? Skoro masz swoje grono czytelników i piszesz dla nich, to najwyraźniej im odpowiada to jak Twój blog wygląda.

Mi się osobiście Twój blog nie podoba, tak na nim pstrokato - za dużo różnych czcionek, jakoś tak nie wiadomo na czym się skupić. Tak jak ktoś już napisał - takich blogów są setki. Jeśli chcesz dalej w tym towarzystwie być bo nie chcesz od bloga nic więcej - nie ma potrzeby nic zmieniać.

Dla mnie jedynym blogiem kosmetycznym, na który wchodzę jest http://www.alinarose.pl/
Myślę, że można się na niej wzorować w kwestiach nie tylko wizualnych.
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-09-11, 16:25   

Przy mojej rozdzielczości nagłówek zajmuje zaledwie 1/3 strony widać jeszcze dużo ponad nim więc tak jak widzę to u siebie jest w porządku, niestety nie wiem jak wygląda to na innym komputerze. Kolumny zapełniają stronę to fakt, ale to efekt zamierzony, mogłabym zrobić jedną kolumnę boczną ale wtedy byłoby za dużo przewijania a chcę by w miarę wszystko było "blisko".

Jeśli chodzi o czcionki to są różne, bo wszystko pisane jedną by się za bardzo zlewało. Post pisany jest czcionką w miarę czytelną a inne są po prostu... ładne. Planuję zmienić tytuły gadżetów na czcionkę jaka jest w tytule postów.
Moim zdaniem blog jest przejrzysty, ale to kwestia indywidualna chyba.

[ Dodano: 15-09-2013, 19:16 ]
Znów zmiany, sporo zmian. Lepiej?
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-09-18, 13:06   

Imperfecta napisał/a:

Przy mojej rozdzielczości nagłówek zajmuje zaledwie 1/3 strony widać jeszcze dużo ponad nim więc tak jak widzę to u siebie jest w porządku, niestety nie wiem jak wygląda to na innym komputerze. Kolumny zapełniają stronę to fakt, ale to efekt zamierzony, mogłabym zrobić jedną kolumnę boczną ale wtedy byłoby za dużo przewijania a chcę by w miarę wszystko było blisko.

Jeśli chodzi o czcionki to są różne, bo wszystko pisane jedną by się za bardzo zlewało. Post pisany jest czcionką w miarę czytelną a inne są po prostu... ładne. Planuję zmienić tytuły gadżetów na czcionkę jaka jest w tytule postów.
Moim zdaniem blog jest przejrzysty, ale to kwestia indywidualna chyba.

[ Dodano: 15-09-2013, 19:16 ]
Znów zmiany, sporo zmian. Lepiej?


Ja się tylko pytam po co chcesz naszych opinii skoro na wszystko na blogu masz argument? Jeśli robisz rzeczy celowo (np. różne rodzaje czcionek) bo tak chcesz, nawet jeśli jest to sprzeczne z zasadami użyteczności i projektowania - to po co pytasz nas czy nam się to podoba? Podobnie jeśli Ty uważasz, że blog jest przejrzysty, ktoś uważa inaczej - a Ty i tak nie masz zamiaru nic z tym robić (bo to efekt zamierzony) - to ja po prostu nie rozumiem po co zakładasz wątek.

Nie chodzi mi tutaj o to czy to dobrze czy to źle, po prostu nie rozumiem Twojej motywacji. Nikt tutaj nie chce Cię atakować, nie musisz się bronić - prosisz o opinie i je dostajesz :) A ile ludzi tyle opinii.

Odnośnie tego jak to teraz wygląda - nie jestem w stanie stwierdzić czy lepiej czy gorzej bo szczerze nie pamiętam jak było poprzednio (a mam wrażenie, że zmieniło się wszystko - kolory, czcionki, tło itp.) - nie ma zrzutów ekranu z poprzedniego wyglądu. Teraz jest spójnie (pamiętam tylko, że poprzednio nie było). Natomiast dla mnie tło w kropki jest zbyt nachalne - odwraca uwagę od całej reszty, a powinno być.. (no własnie).. tłem :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-09-18, 17:32   

Basia napisał/a:

Ja się tylko pytam po co chcesz naszych opinii skoro na wszystko na blogu masz argument? Jeśli robisz rzeczy celowo (np. różne rodzaje czcionek) bo tak chcesz, nawet jeśli jest to sprzeczne z zasadami użyteczności i projektowania - to po co pytasz nas czy nam się to podoba? Podobnie jeśli Ty uważasz, że blog jest przejrzysty, ktoś uważa inaczej - a Ty i tak nie masz zamiaru nic z tym robić (bo to efekt zamierzony) - to ja po prostu nie rozumiem po co zakładasz wątek.

Nie chodzi mi tutaj o to czy to dobrze czy to źle, po prostu nie rozumiem Twojej motywacji. Nikt tutaj nie chce Cię atakować, nie musisz się bronić - prosisz o opinie i je dostajesz :) A ile ludzi tyle opinii.

Odnośnie tego jak to teraz wygląda - nie jestem w stanie stwierdzić czy lepiej czy gorzej bo szczerze nie pamiętam jak było poprzednio (a mam wrażenie, że zmieniło się wszystko - kolory, czcionki, tło itp.) - nie ma zrzutów ekranu z poprzedniego wyglądu. Teraz jest spójnie (pamiętam tylko, że poprzednio nie było). Natomiast dla mnie tło w kropki jest zbyt nachalne - odwraca uwagę od całej reszty, a powinno być.. (no własnie).. tłem :)


Pytam, bo chcę po prostu wiedzieć czy to co podoba się mi, podoba się także reszcie. Wszystkim nie dogodzę, pytam jednych osób mówią, że poprzednio było lepiej, pytam kolejnych mówią, że teraz jest idealnie, pytam jeszcze innych mówią, że połączyli by to z tym a mi się w sumie podobało tak jak było i tak jak jest, każdy ma swoje zdanie i każde jest inne, dokładnie jak mówisz ile ludzi tyle opinii. Chcę żeby podobało się nie tylko innym ale i mi, bo w sumie to mój blog jakby nie było ale z drugiej strony pisanie dla samej siebie nie bardzo ma sens więc chcę żeby większości czytelników też się podobało a jednak trudno wymyślić coś żeby to pogodzić.
Jak widać jednak interesuje mnie zdanie innych i mam zamiar coś z tym robić, bo robię.

Zmieniło się wszystko, czcionki zostawiłam na blogu dwie, zmieniłam je też w tytułach, stronie, nagłówku, wszędzie, jedynie w tekście samego posta zostawiłam bardziej czytelną czcionkę. Zmniejszyłam szerokość bloga, żeby zostało miejsce na tło. Miejsce na posta też zmniejszyłam, bo wydaje mi się, że teraz właśnie jest bardziej spójnie.
Kolory zmieniły się, wcześniej był malinowo-fioletowy, sama nie wiem jak nazwać ten kolor, ale był bardzo krzykliwy. Wydaje mi się, że teraz jest lepiej.
Z tym tłem to sama właśnie nie wiem, niby jest ładne, ale chciałabym coś spokojniejszego może? Sama nie wiem co mam tam wstawić.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-09-18, 17:42   

Imperfecta napisał/a:


Pytam, bo chcę po prostu wiedzieć czy to co podoba mi się mi podoba się także reszcie. Wszystkim nie dogodzę, pytam jednych osób mówią, że poprzednio było lepiej, pytam kolejnych mówią, że teraz jest idealnie, pytam jeszcze innych mówią, że połączyli by to z tym a mi się w sumie podobało tak jak było i tak jak jest, każdy ma swoje zdanie i każde jest inne, dokładnie jak mówisz ile ludzi tyle opinii. Chcę żeby podobało się nie tylko innym ale i mi, bo w sumie to mój blog jakby nie było ale z drugiej strony pisanie dla samej siebie nie bardzo ma sens więc chcę żeby większości czytelników też się podobało a jednak trudno wymyślić coś żeby to pogodzić.
Jak widać jednak interesuje mnie zdanie innych i mam zamiar coś z tym robić, bo robię.

Zmieniło się wszystko, czcionki zostawiłam na blogu dwie, zmieniłam je też w tytułach, stronie, nagłówku, wszędzie, jedynie w tekście samego posta zostawiłam bardziej czytelną czcionkę. Zmniejszyłam szerokość bloga, żeby zostało miejsce na tło. Miejsce na posta też zmniejszyłam, bo wydaje mi się, że teraz właśnie jest bardziej spójnie.
Kolory zmieniły się, wcześniej był malinowo-fioletowy, sama nie wiem jak nazwać ten kolor, ale był bardzo krzykliwy. Wydaje mi się, że teraz jest lepiej.
Z tym tłem to sama właśnie nie wiem, niby jest ładne, ale chciałabym coś spokojniejszego może? Sama nie wiem co mam tam wstawić.


Opinie to jedno, a standardy projektowania - drugie :) Dobra decyzja z tymi czcionkami - teraz jest dużo czytelniej.

Jedynie tak jak pisałam - to tło moim zdaniem przeszkadza... tak sobie jeszcze teraz pomyślałam, że dobrze by było aby w nagłówku znalazł się adres Twojego bloga.
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-09-18, 18:13   

Basia napisał/a:

Jedynie tak jak pisałam - to tło moim zdaniem przeszkadza... tak sobie jeszcze teraz pomyślałam, że dobrze by było aby w nagłówku znalazł się adres Twojego bloga.

Z tłem właśnie kombinuję. Zmieniam, próbuję, sprawdzam. A o adresie w nagłówku pomyślę, w sumie to nie jest zły pomysł.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-09-19, 07:29   

U nie ładnie Dario! Polecam Ci mój tekst na moim blogu http://smakpodniebienia.p...i-czysty-palec/
To tekst o takich osobach jak Ty!
Imperfecto, taka rada, którą i tak pewnie nie posłuchasz ;) Ty decydujesz, Ty wiesz co jest dobre. Liczą się słowa napisane, a nie obudowa. Jak ja miałbym słuchać innych, to dał bym sobie spokój. Każdy, to guru co wiem najlepiej. Rozumiem, konstruktywną krytykę, ale chamskie wpisy, są nie na miejscu. Może by tak napisać coś nie dołującego?
Wszedłem i jest bardzo dobrze! Blog ciekawy i dla zainteresowanych super! Masz swój styl.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-09-19, 11:59   

mariolinux, dziękuję, fajnie, że się podoba i to jeszcze mężczyźnie :P masz rację w jednym, każdy może wyrazić swoje zdanie tylko trzeba umieć je wyrazić tak by nie urazić nikogo a wiele osób tego nie potrafi (ja niestety czasami też nie) a co do nie przejmowania się to u mnie będzie ciężko, bo wrażliwiec jestem i wszystko strasznie biorę do siebie, niestety krytykę bardziej niż pochwały ;)
 
  podziel si� tym postem na:
ania 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 96
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-19, 12:32   

Przede wszystkim witam IM i tutaj (mamy okazję rozmawiać na wizażu przy okazji TŻ'09) :)

Bardzo podoba mi się nagłówek, ale za to nieco drażni tło. I jest przez to za bardzo kolorowo.
Nie wiem czy celowo jest to, że litery "y" w pasku głównym częściowo znikają.

Nie wiem dlaczego, ale drażnią mnie paski pionowe oddzielające sekcje. Nie traktuję tego jako uwagę, ale czysto moją opinię. Po prostu tak mam :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz