Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:46
Autor Wiadomość
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany:    [opinia] Bavaria. fitlifestyle.

Co sądzicie o moim blogu ??

Chciałabym założyć fanpage na fb, ale nie czuję się jeszcze pewnie. Prosze o opinie, wskazówki, krytykę.
Czy mogę już działać z fp?

Moją tematyką jest aktywny tryb życia, motywacja - ogólnie oraz Bawaria.

Nie jestem pewna co do etykiet, jak posortować przepisy, treningi, notki o motywowaniu, bawarii. Czy wszystko co związane z przepisami wrzucać do jednego wora, czy powinnam podzielić na ''sniadania/kolacje" itp?

Czy mogę wrzucać posta czasem ''prywatnego'' opisujący moje bawarskie zycie? Czy zrezygnować z tej tematyki?

Czy kolory/czcionka/ilosc postów na głównej są w porządku?

Próbuje nawiązać współpracę z koleżanką, aby pisała o bieganiu. Ale różnie to wychodzi.

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2015-01-14, 02:28   

"You Control Your Body" a w zakładkach "frytki z piekarnika" :D
 
  podziel si� tym postem na:
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany: 2015-01-14, 17:57   

akurat obiad dla chłopaka robiłam :P

a poza tym frytki z piekarnika są spoko ;-) robione bez tłuszczu, z ziołami :P
 
  podziel si� tym postem na:
paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-01-14, 18:05   

Ogólnie wygląd mi się podoba.
Nie rozumiem tylko tego połączenia zdrowy tryb życia + Bawaria. Nie lubię takiego misz maszu na blogach. Raczej wolę jak poruszane na blogu tematy są ze sobą powiązane, ale to jest tylko i wyłącznie moje osobiste upodobanie :)
Co do FP to ja wyznaję zasadę, że jeśli wiesz, że będzie chociaż kilka lajków i w jakiś sposób ułatwi to komunikację na linii Ty - czytelnik to jak najbardziej profil można założyć.
 
  podziel si� tym postem na:
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany: 2015-01-15, 15:50   

dziekuje za odpowiedzi.
bawaria - przeprowadzam się tam za miesiąc, a mieszkałam pół roku. Jest to element prywatny - ale w jakis sposob związany ze zdrowym trybem zycia chocby poprzez chodzenie po górach, pływanie, marsze, jazdy konne, no tylko bawarskie piwo sie nie zgadza ;)
 
  podziel si� tym postem na:
pequeninha 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 133

Wysłany: 2015-02-04, 22:41   

Hej Beatrycze. Już raz tu coś pisałam, ale chyba forum przestało mnie lubić, bo ciągle wyskakują mi komunikaty o błędach :( Ale do rzeczy. Blog jest fajny, z gatunku moich ulubionych relaksujących stron. Kilka uwag, w porządku przypadkowym.

1) Adres strony nijak się ma do tematyki (chodzi o "jestemzmija" a "you control your body"). Może warto to zmienić, póki jeszcze nie masz aż tak dużej ilości postów.

2) Niektóre nagłówki sekcji bloga są po angielsku: "About", "Blog Archive", "You might also like", "Labels".

3) Fajnie, że jest sekcja "O mnie", w którą osobiście zawsze klikam, zanim zaczynam czytać nowego bloga. Tylko że w Twoim przypadku ciągnie się ona niemiłosiernie! Skróciłabym ją o jakąś połowę i wyrzuciłabym te multum zdjęć. Mogą się przecież pojawić gdzie indziej. Tutaj trochę się marnują.

4) Tytuły postów: również przydałoby się im cięcie, bo ciągną się i sprawiają wrażenie klocowatości. Dodatkowo z powodu długości zawijają się nieestetycznie w liście postów w archiwum. Mówię np. o "Skakanka - jak skakać? 5 zasad skakania na skakance i jej zalety", "Dlaczego mam ochotę na słodkie po posiłku? Jak opanować chęć na słodycze", "Jak zacząć biegać? Dlaczego warto biegać - 16 powodów do biegania", itd. Lepiej sprawdzi się krótsze, mocniejsze uderzenie w tytule.

5) Fajne wykorzystujesz zdjęcia. Jest u Ciebie kolorowo i optymistycznie, ale skąd czerpiesz te wszystkie grafiki? Każdorazowo powinno się pojawić źródło albo jeśli źródło jest jedno, to umieść je gdzieś w widzialnym miejscu.

6) Etykiety są fajne, ale dodałabym także te bardziej konkretne, np. "nogi", "brzuch", "ramiona" albo coś w ten deseń. To samo zresztą z kulinariami, oprócz kategorii ogólnej przydałoby się także coś konkretnego: "desery", "przekąski", "śniadania", "sałatki", etc.

7) Może przydałaby się dla Twojego kontentu także osobna strona ze spisem treści? Wyślę Ci stronę, której organizacja bardzo mi się podoba, może Cię zainteresuje :)

8) Nie działają niektóre linki wewnętrzne. Np. w notce "Jak ćwiczyć nogi - trening nóg" w punkcie 2 link "jak robić przysiady" nie działa.

Jeszcze chyba coś było, ale dopiszę, gdy mi się przypomni :)

Osobiście nie mam nic przeciwko tematowi Bawarii. Choć moim zdaniem proporcje powinny być takie, by fitstajla było więcej, bo to on przyciągnie czytelników. Bawaria to taka bardziej ciekawostka. Szkoda by z niej rezygnować.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia!
 
  podziel si� tym postem na:
ielgrey 
WordPress.Klub


Imię: Aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 49
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-02-05, 19:35   

Hej, strona bardzo dobrze wygląda na pierwszy rzut oka.
Estetycznie dobrze, choć tak jak wyżej napisane FITLIFE nie komponuje się z BAVARIĄ. Za to trzeba przyznać, że oryginalnie. Nie podoba mi się jedynie sposób jaki eksponujesz kategorie w blogu. Słabo widoczne.
Dlaczego instagrama wyróżniłaś tuż obok "strony głównej". " o mnie"..skoro występuje odnośnik w panelu bocznym.
PS. Ciekawe przepisy, skorzystam.
Pozdrawiam serdecznie. :)
______________________________________________________
Szukasz czegoś ciekawego ? Wpadaj na www.ielgrey.pl
 
  podziel si� tym postem na:
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany: 2015-02-06, 13:37   

dzieki sliczne za odpowiedzi!!
a więc!
przepisy skategoryzowałam

reszte tez powoli segreguję ! dzięki bardzo za rady !

jest tam Bawaria i zostanie, z czasem na pewno pojawi się coś wiecej prywatnego wiec wrzucialm to do kategorii ' zakulisowo/ za kulisami' nie wiem jeszcze, która formula bardziej mi sie podoba. ale ciesze się ze poradziliście mi zrobić te kategorię.

jestem zmija - jestem przywiązana do tej nazwy. niektorzy moi czytelnicy/kolezanki/koledzy mówią "czytałam na żmijce" a za żmiją ciągnie się jeszcze dużo wiecej. CHoć juz nie raz chciałam zmienić nazwę, to tyle jest teraz "fit stron'' ze niczym bym się nie wyróżniała..

Powoli działam dalej.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-03-18, 18:54   

A mi się bardzo podoba, jasne templatki zawsze do mnie przemawiają, chociaż mam też kilka zastrzeżeń: zrobiłabym porządek w stopce bloga i generalnie czuję jakiś chaos (chyba wynikający z tego, że ja bym niektóre rzeczy w lewym menu inaczej uporządkowała, albo w ogóle bym zrezygnowała), ale to drobne sprawy, które być może są tylko moimi subiektywnymi odczuciami.
Adres mi nie przeszkadza, nawet wolę taki jaki jest niż "jestem fit, bądź i Ty".
A co do samej treści i tego jak piszesz - przejrzyjście, bez błędów i lekko. Da się to przyjąć ze smakiem :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-03-28, 19:53   

Blog super! Szczególnie podoba mi się "strona o mnie", jest taka jakaś sympatyczna :-), ja bym tylko wyłączyła na niej komentarze.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz