Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:47
Autor Wiadomość
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany:    [opinia] ĘĄ - o sztuce

To i ja poprosiłabym forumową brać o ocenę mojego bloga :)

Póki co wciąż jestem na początku i mam przed sobą więcej pytań niż odpowiedzi od kwestii technicznych, po te czysto formalne.

Interesuje mnie wszystko co napiszecie, od szablonu bo opinie dotyczące wpisów. Poza tym, chciałabym też Was zapytać, czego byście sami oczekiwali po blogu o sztuce współczesnej?

Zapraszam serdecznie - ĘĄ o sztuce
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-09-03, 11:21   

Nie mam chyba do powiedzenia nic konstruktywnego nt szablonu, ale jeśli chodzi o wpisy: myślałaś o pewnej bibliografii? Żadne tam przypisy, ale może na koniec garść polecanych lektur (książek, artykułów, innych stron) dla tych, których zainteresowałaś tematem i chcieliby dalej/głębiej poczytać?
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-04, 09:04   

Myślałam, choć póki co wzbraniając się przed przypisami, których nadmiar jest w innych moich tekstach, nie wrzucałam. Za to myślałam o cyklu gdzie po prostu opisywałabym krótko książki o sztuce, które polecam z danych zakresów. Po prostu wydaje mi się, że odwiedzają mnie osoby które zbytnio o sztuce nie czytają więc coś się we mnie wzbrania przed wrzucaniem bibliografii stricte naukowej. Strony staram się linkować w tekście, ale rzeczywiście mogłabym wrzucać tego więcej w posty (pomijając już osobny cykl). Bardzo dziękuję za opinię FatalneSkutki. :)
 
  podziel si� tym postem na:
fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-09-04, 23:35   

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to duże wąsy i małe literki :) Wąsy są ok.

Mogłabyś trochę rozszerzyć kolumnę z postami i jednocześnie powiększyć czcionkę. Wygodniej by się czytało :)

Ogólnie dość ciekawa tematyka.

:)
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-13, 11:12   

Bardzo dziękuję za opinię. :) Właśnie nie wiem jak to jest z tą kolumną, raz otwiera mi się malutka, raz duża, zwłaszcza, że docelowo jest spora.

Myślę jednak o zmianie szablonu, w podobnej stylistyce, tylko na jeszcze prostszy, póki co szukam.
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-14, 07:35   

Jedyną wizualną kwestią do której bym się przyczepiła to niewielka odległość pomiędzy dwoma kolumnami - tekst się nieco zlewa. Po za tym świetny pomysł na bloga - moje tematy, więc poobserwuję sobie przez jakiś czas ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-19, 21:05   

Bardzo dziękuję za wasze opinie, zmieniłam trochę szablon - kolumny są teraz rozdzielone, jest też więcej bieli. Mam nadzieję, że zmiana wyjdzie na lepsze.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz