Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

  Wysłany:    [Opinia] Proszę o opinię na temat D&P bloga

Nawet nie wiecie jak bardzo jestem zdenerwowana pisząc ten post. Właściwie nikt nigdy nie oceniał mojego bloga, a chętnie dowiedziałabym co o nim myślicie.

Przede wszystkim zależy mi na opinii dotyczącej szablonu, a także samej tematyki bloga i postów - czy w ogóle chce się je czytać.

Bardzo proszę również o wskazówki - co mogłabym zmienić/poprawić, co razi (w wyglądzie itd.) oraz co Wam się podoba. Krytykę przyjmę z wielkim zaciekawieniem i na pewno wezmę ją sobie do serca.

Prowadzę bloga od 2009 roku (wcześniej blog.pl) razem z moim mężem (dołączył w 2011 roku). Na blogu można znaleźć recenzje kosmetyków damskich i męskich, a także porady dotyczące urody i sprzątania. Wspominam również o diecie wegetariańskiej na którą przeszłam rok temu - moje doświadczenia związane z postrzeganiem tego przez inne osoby, krytyką innych i przepisy wege.

Dlaczego króliki na głównej - 3 lata temu adoptowaliśmy uszaka z SPK i od tego czasu kompletnie oszaleliśmy na jego punkcie :) a dwa uszaki, bo to blog damsko-męski :)

Ok, to by było na tyle - oceniajcie i nie bójcie się krytykować. Z góry bardzo dziękuję :)

Link do bloga:

Cytat

dpblog.pl - D&P blog
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-08-27, 10:50   

Miło się czyta, jedyne co mi troszeczkę wadzi to czcionka tytułów. W niektórych przypadkach trzeba się napracować, żeby odczytać - np. Zmęczone oczy ni HOYA - bardzo mi się podoba, ale dopiero po przeczytaniu pierwszej linijki zrozumiałem o co chodzi :P

Jako blog typowo recenzujący różne przedmioty, powinniście popracować nad zdjęciami!
Zrobienie dobrego zdjęcia " na białym tle " i obróbka nie są takie straszne, a wiklina nie będzie straszyć na waszym blogu :P
Zdjęcia proponowałbym wyśrodkować i wrzucać tylko te w pozycji horyzontalnej. Możecie nawet uciąć kawałek saszetki / dać ją pod kątem. Wzrośnie estetyka bloga!

Cały szablon strasznie mi się podoba. Nagłówek - bomba! Popracujcie tylko nad zdjęciami i mimo, że nie czytuję o kosmetykach, to jak dla mnie będzie 6+

:)
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-08-27, 12:36   

Hej!
Bardzo dziękuję za opinię - podziwiam za odwagę, bo nikt inny nie wyraził swojego zdania.
Jeśli chodzi o zdjęcia - masz 100% rację, od jakiegoś czasu myślę o jakimś kursie, ponieważ jestem totalna noga w kwestii zdjęć :)
Poprosiłam jednego z użytkowników na blogu, aby pomógł nam w kilku zmianach, więc mam nadzieję, że niedługo zostaną wprowadzone.

Fajnie, że mówisz o czcionce, bo została ona zmieniona jakiś czas temu i nie byliśmy jej pewni - teraz wiemy, że obawy były słuszne ;)

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wyrażenie opinii na temat naszego bloga oraz za cenne uwagi! :padam:
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-01, 11:18   

A propos fontu w tytułach to fajnie by było, żeby był albo taki sam jak w notkach, albo chociaż bezszeryfowy tak jak w notkach. ;)

Ogólnie blog ładny, czysty i schludny, że tak pozwolę sobie określić.

Popieram uwagę ze zdjęciami - popracujcie trochę nad ich jakością, kompozycją i ogólną stylistyką. Takie "domowe" nie są złe, pytanie tylko czy chcecie aby właśnie takie były.

Posty raczej krótkie, zwięzłe i na temat, więc nie mam nic do dodania. :)
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-01, 12:21   

Hej,
bardzo dziękuję za opinię i zwrócenie uwagi na czcionki - teraz wszędzie jest taka sama :)

Jeśli chodzi o zdjęcia to raczej zostaniemy w domowym zaciszu, ale to mąż będzie robił zdjęcia. Zobaczymy jak to wyjdzie :) Póki co będziemy dawać jako grafikę główną jakieś super zdjęcie, a reszta będzie domowa, ale mam nadzieję, że jakościowo będą lepsze niż dotychczas - popracujemy nad tym :)

Dziękuję za poświęcony czas :)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-01, 12:34   

To jeszcze jedna uwaga fontowa - bezszeryfowe ponoć lepiej się czyta na ekranie ;)

Co do zdjęć to wtedy jeszcze warto pomyśleć o tym, żeby nie była tak widoczna różnica między tymi co zrobiliście sami, a tymi co używacie z Internetu.
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-01, 17:38   

Teraz na blogu jest wszędzie jedna grafika - georgia.

Grafiki starsze będą tak, że główna będzie z internetu, a reszta w poście nasza:)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-11-02, 11:12   

Może ktoś jeszcze chciałby ocenić mojego bloga? Wszelkie wskazówki mile widziane!:)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-11-03, 22:12   

Wizualnie mi się podoba, prosto i czytelnie. Posty też do mnie przemawiają - zarówno pod kątem merytorycznym jak i stylistycznym, chociaż wydaje mi się, że tematyka jaką obraliście jest specyficzna. Tzn jeśli chodzi o mnie, to jestem Waszym potencjalnym czytelnikiem jeśli szukam konkretnej informacji na konkretny temat. Ale tak jak mówię, wizualnie jest świetnie, więc tu mnie złapaliście. Lekki styl pisania też przyciąga, także jak dla mnie jak najbardziej na plus :super:
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-11-04, 13:25   

suvennes napisał/a:

Wizualnie mi się podoba, prosto i czytelnie. Posty też do mnie przemawiają - zarówno pod kątem merytorycznym jak i stylistycznym, chociaż wydaje mi się, że tematyka jaką obraliście jest specyficzna. Tzn jeśli chodzi o mnie, to jestem Waszym potencjalnym czytelnikiem jeśli szukam konkretnej informacji na konkretny temat. Ale tak jak mówię, wizualnie jest świetnie, więc tu mnie złapaliście. Lekki styl pisania też przyciąga, także jak dla mnie jak najbardziej na plus :super:


Bardzo dziękuję za miłe słowa! Nie spodziewałam się aż tylu pochwał :hyhy:
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Witek 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 15 Lis 2015
Posty: 44
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2015-12-04, 23:18   

Według mnie blog jest w swoim zamyśle perfekcyjny, poza menu, które mnie troszkę drażni swoją niekompatybilnością z resztą grafiki.
Choć stronę główną można przywołać klikając w obszar nagłówkowy, to warto taki przycisk też umieścić w menu głównym, ale to według uznania.
To tyle, do czego by można było się doczepić. Pozdrawiam.
______________________________________________________
I aby żyć siebie samego trzeba dać... (St. Soyka - Tolerancja)
http://byistniec.pl
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-12-05, 20:05   

Witek napisał/a:

Według mnie blog jest w swoim zamyśle perfekcyjny, poza menu, które mnie troszkę drażni swoją niekompatybilnością z resztą grafiki.
Choć stronę główną można przywołać klikając w obszar nagłówkowy, to warto taki przycisk też umieścić w menu głównym, ale to według uznania.
To tyle, do czego by można było się doczepić. Pozdrawiam.


Ślicznie dziękuję za opinię. Nad menu już myślimy - jak je zmienić, bo nam też do końca się nie podoba. Masz może jakiś pomysł? Bo głowimy się nad tym już kolejny tydzień i kilka wersji mamy, ale jednak to chyba dalej nie jest to :)

Chodzi Ci, żeby w menu była też oprócz działów ,,strona główna'' ?
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz