Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany:    [opinia] Proszę o opinię nt. mojego bloga

Cześć, prowadzę bloga na dość niszowy temat. Piszę o perfumach dla mężczyzn. Moje docelowe grono odbiorców to mężczyźni (ofc!) lat 25-50, raczej wykształceni i z dużych ośrodków. Wpis na blogu pojawiają się średnio co 4-7 dni i są podzielone na 3 kategorie: recenzje, sylwetki perfumiarzy oraz składniki perfum. Co myślicie o takiej tamatyce a także o samej nazwie i wyglądzie bloga? Poniżej podaję link:

Cytat

agaripizmo.pl

Z góry dziękuję za wszelkie oceny.
Załączam też screen ze strony głównej z najnowszym postem u szczytu. kolejne pojawiają się poniżej niego wraz z thumbnail phote i pierwszym akapitem a po kliknięciu w READ MORE można przejść to pełnej wersji danego wpisu
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Red-Angel 
Blogger.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2017-03-29, 12:46   

Mnie tematyka nie rusza, ale jeśli Ty masz ochotę o tym pisać i są ludzie, którzy to czytają, a widzę, że są, to jest dobrze ;)

Wygląd dla mnie ok, minimalistyczny, nie ma zbędnych odciągaczy uwagi. Ewentualnie pomyślałbym nad powiększeniem/wyróżnieniem tego górnego menu, bo teraz takie trochę niewyraźne. I chyba ten odnośnik "Strona główna" jest niezbyt potrzebny, bo kliknięcie w logo też przenosi na stronę główna.
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-03-29, 18:57   

Jeśli chodzi o tematykę, to sam trafnie określiłeś ją jako niszową. Też nie moja bajka, ale pierwszy z brzegu post przeczytałam bez przymusu ;)
Poza kilkoma błędami typu zjedzona literka czy przecinek, co zdarza się każdemu, ciekawi mnie wielokrotne użycie pogrubienia w poście. Domyślam się, że ma to na celu zaakcentowanie pewnych rzeczy, ale jako czytelniczka nie zawsze jestem w stanie powiedzieć, dlaczego akurat tych, a nie innych.
Sam wygląd strony podoba mi się , jest czysto i przejrzyście, a logo + logotyp wyglądają na przemyślane i dopracowane. Nie wiem co kolega wyżej miał na myśli mówiąc, że górne menu jest "trochę niewyraźne", jak dla mnie niczego mu nie brakuje. Jedyne co wizualnie psuje mi efekt, to ten tekst z FB "Liczba osób, które to lubi..." wiszący nad zdjęciami na głównej, ale to tylko moje wrażenie :)
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-06, 16:03   

Nie wpisuję się w grupę odbiorców, ale szukając jednak czegoś dla siebie, przeglądając bloga po chwili zaczął irytować mnie odnośnik do Facebooka. Oczywiście rozumiem cel zamieszczenia go, ale bardziej rzuca mi się w oczy niż tytuł kolejnych postów. To tylko moje zdanie, ale może warto byłoby go umieścić w mniejszej ilości, nie pomiędzy wszystkimi postami już na stronie głównej?
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2017-04-15, 14:38   

Podtrzymuję, kliknąłem na odnośnik facebooka, zamiast otworzyć wpis, bo wyglądał jak nagłówek.

Wygląd bloga ładny i minimalistyczny, ale jakiś taki... bezpłciowy. Na nic nie wskazuje. W zasadzie można by uznać, że to blog o różnych perfumach bez specjalizacji.

Natomiast artykuły ciekawie napisane.
 
  podziel si� tym postem na:
rademachera 

Wiek: 57
Dołączyła: 20 Mar 2017
Posty: 26
Miasto: Słupsk

Wysłany: 2017-04-19, 11:42   

Ha! Nie interesuje mnie temat i nie znam się na tworzeniu atrakcyjnych stron, ale... Masz ładny styl pisania. Posiadasz bogate słownictwo sugerujące że jesteś człowiekiem oczytanym. To właśnie sprawiło że czytało mi się przyjemnie, nawet jeśli temat mi nie pasował ;)
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-05-04, 20:05   

Szczerze. Ciężki i wąski temat.
Myślę, że robisz to bardziej hobbistyczne, aniżeli w celu osiągnięcia jakiś większych sukcesów.


Powodzenia.

Ps. Środek mógłby być jednolity, boki wystarczą.
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-26, 02:58   

Hejka! Fakt, jestem babą i do tego nie w twoim przedziale wiekowym *choć płeć powinna mnie już wykluczyć, ale YOLO!* ale stwierdziłam, że a co mi tam. :D

Nie wiem dlaczego, ale logo twojego bloga kojarzy mi się z logiem jakiegoś piwa z reklamy, ale nevermind. :rotfl:

Podoba mi się minimalizm, choć ten deseń w kreseczki troszkę mnie irytuje i mógłbyś dać mniejsze krycie przy nich. Menu ujęte w dwóch liniach nie rozprasza zbyt uwagi i jest miłe dla oka. Wkurza mnie brak płynnego przejścia po najechaniu na linki i na ikonkę, chociaż te 0.3s było by o wiele lepsze niż takie zwykłe tik-tak. Tytuł bym zmieniła na napisany wielkimi literami i może jakieś rozstrzelenie? Dalej. Irytujące są też żebrolajki - moim *skromnym* zdaniem wystarczyłoby gdybyś wstawił to w stopce *bo kolumny bocznej nie używasz*, ale widget lajkowania po każdym poście *i to w wersji skróconej!* jest dość denerwujący, coś w stylu "lajki życiem" - a przynajmniej ja to tak odbieram. Dalej. Ikonki sm - gdy najeżdżam na pole, wszystkie zmieniają kolor, a chyba tak nie powinno być, nie sądzisz? I znów brak płynnego przejścia. No i subskrypcja, reklamy i koniec.

Generalnie fajny blog - plusuję, że tekst jest wyjustowany i są dodane ikonki, ale jest też kilka denerwujących *mnie* rzeczy, na które zwróć proszę uwagę. A! I jeszcze mógłbyś dodać jakieś efekty przy najeżdżaniu na obrazek - obrót wokół własnej osi, zmiana koloru, albo coś? Pomyśl nad tym. :P Miłego dnia! :]
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz