Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 23:41
Autor Wiadomość
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany:    [opinia] Złodziejka książek - co myślicie o moim blogu?

Złodziejka książek

Postawiłam na minimalizm i dokonałam zmiany szablonu bloga (wcześniej gościł na nim ten szablon), dlatego jestem ciekawa co myślicie o jego wyglądzie? Coś nie pasuje, coś trzeba poprawić? A może uważacie, że czegoś brakuje i przydałaby się jakaś funkcja? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-11-30, 20:44   

Zmień czcionkę i zrób coś żeby na stronie głównej było wiecej niz 1 post.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-30, 20:59   

1 post na stronie to już taki nawyk, ale chyba najwyższa pora go zmienić, żeby na blogu nie było tak pusto.
Ciekawa jednak jestem w jaki sposób czcionka nie pasuje do bloga? Źle się przez nią czyta? Byłabym wdzięczna za troszkę więcej szczegółów. :) Przejrzałam naprawdę wiele czcionek i tylko ta przypadła mi du gustu, ale jeżeli jest ona utrudnieniem to rozważę jej zmianę.
Dziękuję za opinię. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2013-11-30, 21:16   

Początek dobry ale do oceny to jeszcze za wcześnie :(
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-30, 21:59   

Ja ostatnio się przełamałam i w końcu zwiększyłam czcionkę na większą. Większa czcionka + szersze pole z tekstem i wygodniej się czyta :)
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-01, 22:49   

akurat na bloga trafiłam gdy jest post o zmianach. Kocham takie szablony i nie wiem jak blog wyglądał wcześniej, ale obecnie jest super. Z książkami to ja trochę gorzej, bo najczęściej idę do Matras i kupuję jedną czy dwie na dłuższą podróż, ale z promocji.

Teraz niektóre perełki można trafić nawet za 12 zł. Chociaż nie zawsze to jest wyczekany tytuł
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2014-01-18, 12:26   

Andrzej87 napisał/a:

Początek dobry ale do oceny to jeszcze za wcześnie :(

Dlaczego za wcześnie? ;)

Dziękuję za Wasze opinie, tamten szablon jednak wydał mi się trochę niedopracowany i dlatego postanowiłam go zmienić. Układ jest ten sam, ale cała reszta wygląda inaczej - moim zdaniem dużo lepiej, ale chętnie poznam inne opinie. ;)

GoodByAccident, wcześniej na swoim blogu miałam szablon Galauness, jednak stał się on zbyt popularny i zbyt wiele blogów go posiada (a przynajmniej wcześniej tak było, szczególnie w książkowej blogosferze, z tego co zauważyłam), dlatego zdecydowałam się na zmianę.
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-19, 18:32   

Weszłam, zobaczyłam. Wygląd jest mega! Ale faktycznie jeden post na jednej stronie zawsze mnie denerwuje i zazwyczaj nie chce mi się przechodzić na poprzednią, bo lubię wybierać to, co mnie interesuje.

Rozsuwane menu jest genialne, ale zmieniłabym czcionkę kart. Na jakąkolwiek inną.

A z czcionką w postach chodzi o to, żeby była mała liczba słów na jedną linijkę i większe odstępy między linijkami. Czyli szersza szpalta = większa czcionka. Wtedy tekst się nie zlewa i o wiele przyjemniej się go czyta. Jakieśtam znaczenie ma też justowanie, które ładnie wygląda, ale zaburza odstępy w wyrazach i między wyrazami i niby gorzej się czyta. Ale mi tam bardziej podoba się wyrównanie.

Jeszcze trochę zlewa mi się data z tytułem posta i zdjęciem, ale nie mam pomysłu, jak można by to zmienić :D

I fajny nagłówek. I tło. Ładnie! I pasuje!
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2014-02-01, 03:20   

Mi się wygląd bardzo podoba! Bardzo ładnie, czytelnie. Pasuje idealnie do tematyki. :) jedynie co to ten jeden post na stronie bym zmieniła a tak nie ma się do czego przyczepić.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz