Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

  Wysłany:    [opinia] ŻonaBloguje.pl - oceńcie mnie!

Cześć.

Blog powstał po wielu próbach i błędów, jak i czasie.
Zabrakło odrobinę motywacji, a miałby już ze 4 lata, ale cóż - czasu się nie cofnie.

Chciałbym, abyście ocenili co się tylko da, napisali do Waszym zdaniem można dodać lub/i zmienić. Co Wam się podoba - i można to rozwijać, co wyrzucić, bo Was irytuje.
Sam blog ma prawie miesiąc, ale ja - jedynie pomocnik, włożyłem wiele wysiłku w niego (edycja szablony, dodatki etc.) i mam nadzieję, że nie pójdzie to na marne.

Celem było stworzenie bloga, który będzie przejrzysty, a jego zawartość będzie na tzw "poziomie".
Nikt nie ma na celu zrobienie z niego top 1 i zarabianiu niczym Lewandowski.
Ów strona jest trochę takim wypełnieniem wolnego czasu, podzieleniem się swoimi opiniami.

Czekam na Wasze opinie!

Cytat

ZonaBloguje.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2017-05-06, 01:28   

Na początek drobna sprawa, ale irytująca - nie pisze się "ów strona" bo ów znaczy "ten", jest rodzaju męskiego i odmienia się przez osoby. Jako słowo nieodmienne zwykle używają go ludzie usiłujący brzmieć inteligentniej niż faktycznie, więc lepiej się owego błędu wystrzegać.

Szablon prosty i przejrzysty, choć można by pomyśleć o dodaniu do tła jakiś rysunków lub wzorów, aby strona wyglądała indywidualnie. Już strona ładowania z animowaną filiżanką to charakterystyczny motyw, coś takiego mogłoby się pojawiać też koło nagłówka, lub w bocznych paskach. Bo blogów opartych na pomyśle "nie mam pomysłu więc wszystko będzie białe" już trochę widziałem.
Przy każdym wpisie jest okienko do facebooka ale jakby ucięte, widać tylko przycisk lubię to i linijkę tekstu, oraz że coś tam jest pod spodem, nie wiem czy to kwestia moich ustawień w przeglądarce (firefox).
Przepisy ciekawe a zdjęcia zachęcające!

Co do stylu - polecałbym się zastanowić nad tym czy aby nie za często tekst próbuje nakreślać emocje. Jeśli zerknąć na kilka wpisów to okaże się, że praktycznie każdy akapit kończy się wykrzyknikiem!
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-05-06, 02:47   

Dzięki za opinię.
Przekaże właścicielce. ;-)
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-26, 01:45   

Pierwsze co zobaczyłam to szklankę z parą, co uprzyjemnia czekanie, bo jest to o wiele, wiele lepsze niż patrzenie jak się ładuje blog, więc propsuję! :super:
Ale żeby nie było tak kolorowo - rozdrażniła mnie czcionka w kartach, wydaje mi się, że kursywa to nie jest najlepszy pomysł na akurat ten element bloga.
Plusuję za inne niż zazwyczaj umieszczenie info o ciasteczkach i za dodanie efektu przejścia w ciasteczkach! Plusuję też za dodanie ikonek, wygląda to jakoś tak... bardziej elegancko i lubię to! :ok:
Ogólnie jest przejrzysty i miły dla oka. Tytuł widżetu obserwatorzy nie wyśrodkował się. *przynajmniej u mnie* ->
Nie czytałam treści postu, ale jest justowanie, więc super! :super:
Gadżet instagramu - również bardzo ładnie zaaranżowany, ale etykiety pod nim... Emm... Trochę ich... dużo. Za dużo. :dobani:
Aczkolwiek bardzo przyjemny do czytania, aż sobie obserwnęłam. :D
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz