Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów - fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomość
anika1230 

Miasto: olsztyn

Wysłany:    [blogger] Jak uporządkować posty menu na blogu kulinarnym

Witam.Nie wiem czy był już taki wątek jeżeli tak to proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego linku.
Mam bloga kulinarnego chciałabym uporządkować swoje strony tak żeby wyglądało jak na zdjęciu na tym blogu.U mnie po wciśnięciu na konkretną nazwę np;torty pokazują mi się całe posty.

O taki wygląd menu mi chodzi (zdjęcie1)

i kiedy w menu wciśnie się np. muffinki pokazują się takie przepisy
(zdjęcie 2)

kiedy na niego się wciśnie przekierowuję nas do konkretnego przepisu

Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi bo to mój pierwszy napisany temat i jest trochę bez ładu i składu

podziel się tym postem na:

Darmowa rejestracja - utwórz konto na forum --- Zaloguj się na swoje konto --- Polub Blogowicza na FB!

Htsz 
Blogger Top Contributor
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 82
Imię: Arkadiusz (Arek)
Miasto: Wroclove City

Wysłany: 2017-05-13, 16:37   jak dodać posty do podstron - kategoryzowanie wpisów na blog

Hej,
kwestię menu rozwiążesz dodając do paska bocznego gadżety o nazwie "Etykiety". W każdej z list wybierz ręcznie tagi-kategorie, które chcesz pokazywać. Można je sortować alfabetycznie lub według popularności. Jeżeli sama chcesz decydować o kolejności linków, to z pomocą przyjdzie gadżet "lista linków" a adresy stron kategorii skopiujesz sobie z tego pierwszego (etykiety).

warto zajrzeć także tutaj => kategorie, etykiety, strony, wpisy - wszystko o podstronach i URLach na blogspocie

Jeżeli chodzi o zmianę wyglądu stron etykiet, to na forum mamy już dość wiekowe rozwiązanie => kafelkowy spis postów na stronach kategorii - obecnie sposobów na uzyskanie takiego efektu jest więcej i są bardziej nowoczesne, ale niestety nie mam przygotowanej do tego instrukcji, bo wprowadzam to zazwyczaj w przypadku prywatnej pomocy.

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się dodając link do tego forum na swoim blogu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku lub dodać do obserwowanych na google+. :^^:

podziel się tym postem na:
::
Odpowiedz do tematu