Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [Blogger, zmiany] Nowy interfejs użytkownika na bloggerze

W ostatnich latach i miesiącach na blogspocie sporo się zmienia - na lepsze, ale zazwyczaj od zaplecza - kwestie techniczne, optymalizacja. Jednak od ostatnich, większych zmian w wyglądzie bloggera minęło już dość sporo czasu.
Wczoraj (a dzisiaj nad ranem naszego czasu), na swoim oficjalnym blogu, ekipa Bloggera opublikowała posta z informacją o nowym wyglądzie kokpitu => https://blogger.googleblo...blogger_22.html



Ja te zmiany kokpitu miałem okazję obserwować już od jakiegoś czasu, sporo rzeczy mi się podoba, ale chętnie poczytam wasze opinie. Co uważacie za dobre posunięcie, co wam przeszkadza? Jaka była wasza pierwsza reakcja po zalogowaniu się na blogger.com?

Zachęcam również do korzystania z przycisku "prześlij opinię" w celu przesyłania merytorycznych uwag bezpośrednio do osób pracujących przy tej usłudze, dbających o łatwość jej używania.

-----
dla tych co wolą g+ lub fejsa:
skomentuj na fb => https://www.facebook.com/...332642000101450
napisz swoje uwagi na g+ => https://plus.google.com/+...sts/VLKYqUatj3D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2016-11-23, 18:01   

A da się zamienić widok na stary? Bo teraz nie bardzo mi pasuje. W części statystycznej wykres przeglądalności zachodzi na pasek boczny.

Widok zmienił mi się wczoraj w trakcie używania, i sądziłem że niechcący na coś kliknąłem a teraz nie da się zmienić.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-11-23, 18:28   

Na chwilę obecną nie ma opcji przełączania się pomiędzy widokami i nie wiem czy taka będzie. Prześlij swoje uwagi przez opcję w dolnym rogu kranu. Najlepiej po angielsku, ale polski też może być. Merytoryczne komentarze są brane na serio, szczególnie jak zgłasza je dużo osób z różnych stron świata :)

Ja na przykład zauważam minus w sposobie sortowania listy blogów. Jak ma się jeden czy dwa, to nie jest uciążliwe. Gorzej jak zarządza się dwudziestoma czy siedemdziesięcioma - wolałem generowanie według publikacji posta i informację o niezatwierdzonych komentarzach. Myślę jednak, że nowy wygląd zostanie jeszcze dopracowany w najbliższych miesiącach. Do tej pory testowała go mała grupa osób. Teraz cały świat ma okazję wyrazić swoje zdanie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
HitFan 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 61
Miasto: Bytom

Wysłany: 2016-11-24, 00:31   

Mi się podoba bardzo. Zmiany na plus. Powoli zaczyna gonić za "Material Design". Jedynie uważam, że czcionką powinna być ciemniejsza, bardziej kontrastowa. Poza tym problemów nie zauważyłem i jestem zadowolony z nowego wyglądu :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-11-24, 11:14   

Nie używam Bloggera, ale rzuciłem okiem, wydaje się proste i przejrzyste. Trochę zbyt szaro i ponuro, ale to kwestia przyzwyczajenia i za tydzień przestałoby mi to przeszkadzać.

Chociaż trochę mnie dziwi, że nie zrobili tego responsywnie.
 
  podziel si� tym postem na:
AniaW 
Blogger.Klub


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 11
Miasto: Poland, Lublin

Wysłany: 2017-01-16, 13:49   

Dla mnie to zmiana na gorsze. Tym bardziej, że logując się automatycznie pojawia się wykaz wszystkich postów. A na smartfonie - jestem o krok od przypadkowego usunięcie opublikowanego postu... co już raz mi się zdarzyło!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-01-16, 14:11   

AniaW napisał/a:

A na smartfonie - jestem o krok od przypadkowego usunięcie opublikowanego postu... co już raz mi się zdarzyło!
a w jaki sposób? Z dużo razy pacnęłaś palcem? Ja w sumie jeszcze nie bawiłem się na telefonie, jak dla mnie edycja byłaby średnio wygodna. Możesz ustawić sobie w zakładkach bezpośredni link do karty komentarzy (każda karta ma unikalny URL).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-02-27, 20:27   

Wolałam stary interfejs, zaraz po zalogowaniu było widać czy jakieś komentarze czekają na zatwierdzenie, a teraz muszę sama sprawdzać. Poza tym po kliknięciu obserwatora nie wyświetla się jego strona, a jedynie blogi, które on/ona obserwuje i często nie mam jak do nich wpaść, jeśli sama nie mam ich w obserwowanych :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz