Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2018-03-30, 04:29
Autor Wiadomość
bubakk 
Blogger.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2017
Posty: 0

Wysłany:    Usuwanie statusu "brak postów" na stronie głównej

Witajcie.
Szybka akcja: już jakiś czas dłubię dużo w html i edytuję ręcznie szablony z sieci, aby dostosowac je do swoich wymagań. Jestem w trakcie tworzenia strony, która ma być swego rodziaju portfolio. Strona główna ma kilka wigdetów, które zamontował autor, i które już sobie edytowałam. To swego rodzaju: "welcome on my site etc..."

I nie ma byc na niej POSTÓW na głownej jak na blogu.
Kwestia jest tego typu, że za każdym razem nie mogę się pozbyć tego statusu "brak postów" na stronie głownej.
W ustawieniach bloga mam, wyświetlanie postów na stronie głownej "0", ale wciąż widzę, że jest "Brak postów".

Kwestia jest taka, że nie chcę wyświetlać żadnych postów na stronie głównej, ani tego wstrętnego statusu. Jak to ukryć w kodzie html?

p.s. Od razu odpowiem, że moje treści, jak portfolio, biografia itp, zawierają się w kategorii STRONY, a następnie są podlinkowane pod menu. Tak więc postów na stronie nie ma być.

Dołączam screen z części szablonu, aby rozjaśnić temat. Ponieważ strona jeszcze nie jest publiczna.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2018-03-27, 16:30   

Hej, łatwiej obsługiwać portfolio za pomocą postów, bo wtedy można je przydzielać do etykiet, czyli kategoryzować. Dodatkową zaletą jest to, że posty pojawiają się w RSS, więc subskrybenci automatycznie dowiadują się o nowościach w witrynie.

Jeżeli chodzi o ten komunikat, to na podstawie wróżenia z obrazka wnioskuję, że trzeba ogarnąć to:
=> jak usunąć status-message ze starych szablonów
=> kasowanie status-message z nowych motywów

//edit
W ramce wczytywane są również inne komunikaty, więc jak zniknąć ma tylko ten na stronie głównej, to lepiej zamknąć ją w odpowiednim tagu warunkowym.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz