Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

który z systemów komentarzy jest najkorzystniejszy?
wbudowany (systemowy wordpress / blogspot itp.)
41%
 41%  [ 29 ]
disqus
48%
 48%  [ 34 ]
facebook
1%
 1%  [ 1 ]
google plus
5%
 5%  [ 4 ]
inny
0%
 0%  [ 0 ]
nie ma znaczenia / obojętne
2%
 2%  [ 2 ]
Głosować: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2014-11-03, 21:04   

Moim skromnym zdaniem to disqus jest najkorzystniejszy. Łatwo odnajdujemy strone/bloga komentujacego, a przede wszystkim majac konto na disqus mozesz komentowac na kazdej platformie, a kazda platforma moze komentowac Ciebie.

Osobiscie odkad zaistalowalam disqusa u siebie (juz jakos rok) chetniej komentuje wpisy, gdy widze ze jest disqus. Nie ma bata zebym skomentowala cos komus z g+ :/ jak dla mnie to najgorszy system.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wysek 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 01 Lip 2014
Posty: 15
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-11-11, 00:19   

Ja postawiłem na disqusa. Prowadzę bloga od lipca, ale od razu chciałem wdrożyć pewne podstawy. Choć nie wykluczam zmian, ale to za jakiś czas. Jak blog rozwinie się na tyle, że zmiany będą konieczne.
______________________________________________________
www.lubelskibiegacz.pl
 
  podziel si� tym postem na:
paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-01-14, 12:43   

Ja osobiście na bloggerze korzystam z wbudowanego systemu z akceptacją komentarzy. Dla mnie to chyba najwygodniejszy system. Co najważniejsze jest według mnie to to, że można komentować anonimowo. Rozumiem to, że nawet z lenistwa ludziom nie chce się zakładać jakiegokolwiek konta, żeby skomentować wpis w necie lub najzwyczajniej w świecie nie chcę linkować żadnego swojego profilu. Disqus mnie odrzuca całkowicie. Może dlatego, że spotkałam się z nim dopiero kilka dni temu, ale na ten moment jest to dla mnie system całkowicie na nie. Może jak się przyzwyczaję, że jest na pewnych blogach to zmienię zdanie :)
 
  podziel si� tym postem na:
valerie1301 
Blogger.Klub


Imię: Katarzyna
Wiek: 30
Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 33
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-01-20, 17:43   

Ja korzystam z wbudowanego na blogspocie i jestem zadowolona. Natomiast niepokoi mnie, że coraz częściej widuję disqus, bo bardzo go nie lubię i często rezygnuję ze skomentowania przez niego właśnie.
______________________________________________________
masochizm egzystencjalny
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-01-20, 18:49   

Ja też korzystam z systemu, który jest wbudowany w bloggerze. Miałam kiedyś disqusa, ale strasznie mnie denerwował i wyrzuciłam go.
 
  podziel si� tym postem na:
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2015-01-21, 19:57   

Korzystam z Disqusa. Dlaczego? Na maila dostaję powiadomienia o komentarzach i odpowiedziach na nie. Wiem, że gdy ma się włączoną możliwość komentowania anonimowego, to więcej osób komentuje, ale w ten sposób mam mniejszy problem z moderacją i hejtem.
 
  podziel si� tym postem na:
Sovillian 


Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 16

Wysłany: 2015-01-21, 20:52   

Póki co korzystam z wbudowanego systemu komentarzy i nie narzekam. Chociaż w sumie też ciężko jakąś sensowną opinie wydać jak się dostaje mało komentarzy ;) I raczej przy nim pozostanę. Disqus mi się za specjalnie nie podoba. Facebook też nie za bardzo. Tym bardziej jak widzę opinie innych osób.
 
  podziel si� tym postem na:
Boss 
WordPress.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 09 Cze 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-01-22, 17:26   

Korzystam z Disqusa. Jedyny zauważalny (dla mnie, ale żaden ze mnie fachowiec od programów) plus to nieprzepuszczanie spamu.
A generalnie, to większym problemem niż system komunikacji z odbiorcą jest jego lenistwo, o czym ktoś parę postów wyżej pisał. Czytają, ale nie chce im się wpisać najmarniejszego komentarza. Niestety kretyńska kultura lajków (małpę tez nauczysz, jak kliknąć na niebieskie)sprawiła, że wielu czytelnikom odechciało się wyrażać opinię formułując zdania.
______________________________________________________
http://reflektorbossa.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
one-more-dress 
Blogger.Klub


Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 6

Wysłany: 2015-01-30, 16:13   

Ja korzystam od początku z wbudowanego systemu komentarzy na bloggerze, ta opcja mi odpowiada i wydaje mi się, że moim czytelnikom też, przynajmniej nikt nie narzekał do tej pory. :)

Myślę jednak nad systemem Disqus, bo sama widzę, że jest to wygodny sposób komentowania i pozwala na swobodny dialog, podoba mi się też to, że przychodzą powiadomienia na e-mail i od razu widać że ktoś odpowiedział czy odniósł się w jakiś sposób do zostawionego komentarza. Ale z drugiej strony, wiem że nie wszyscy lubią Disqusa i pewnie część osób przestanie się udzielać jak go zainstaluję... :(
 
  podziel si� tym postem na:
Elviska 
Blogger.Klub


Imię: Dorota
Wiek: 40
Dołączyła: 12 Kwi 2013
Posty: 75
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2015-02-01, 18:05   

Od początku korzystam z wbudowanego systemu z możliwością wpisywania komentarzy anonimowych. Jeśli chodzi o te ostatnie, to komentarzy hejtujacych tam nie ma. Piszą osoby, które nie czują potrzeby podpisywania się z imienia i z nazwiska. Zresztą zdarza się też, że ludzie korzystają z opcji anonimowego komentarza, ale podpisują się bezpośrednio pod swoimi słowami. Jestem zadowolona z tego systemu i nie zamierzam go zmieniać. Disqusa jakoś nie lubię, przyznaje nawet, że czasem zniechęcam się i nie komentuję wpisu, pod którym jest taki system komentarzy.
______________________________________________________
http://czytelnicze-zacisze.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
luk 
WordPress.Klub


Wiek: 35
Dołączył/a: 30 Sty 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-02-03, 15:15   

Póki co wbudowany system ale zastanawiam się nad disqus.
______________________________________________________
www.niepoddawajsie.pl - prowadzenie restauracji i kariera w Polsce
 
  podziel si� tym postem na:
petiteolive 
Blogger.Klub


Imię: Dominika
Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 56

Wysłany: 2015-02-03, 21:55   

Mam wbudowany, jak mam komentować z google plus to nie komentuje, bo dla mnie google plus to parodia. Disqus uwielbiam, myślę czy na mojego bloga nie wprowadzić.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz