Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Przesuni臋ty przez: Htsz
2015-03-28, 21:46

Strona o autorze?
tak, mam
72%
 72%  [ 49 ]
nie mam, nie chc臋 mie膰
7%
 7%  [ 5 ]
nie mam, ale planuj臋 doda膰
20%
 20%  [ 14 ]
G艂osowa膰: 68
Wszystkich G艂os贸w: 68

Autor Wiadomo艣膰
InesInes 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 06 Mar 2015

Wys艂any:    Strona 'O Mnie' / 'About'?

Chcia艂am spyta膰 czy macie na swoich blogach stron臋 "o mnie"? Co macie na niej opublikowane? Umieszczacie tam zdj臋cie?

Zabieram si臋 do przygotowania strony "o mnie" na mojego bloga i zastanawiam si臋 jak ugry藕膰 temat.

Bilingual Blog for English Learners

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar

Imi: Kamil
Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂/a: 03 Wrz 2014
Miasto: Gliwice

Wys艂any: 2015-03-29, 17:29   

Oczywi艣cie. Anonimowo艣膰 nie sprzyja blogom. Nawet jakie艣 badania robili i okazuje si臋, 偶e ludzie najch臋tniej czytali blogi z w臋druj膮cym okienkiem z twarz膮 autora z boku tekstu. Generalnie u偶ytkownicy chc膮 wiedzie膰 z kim maj膮 do czynienia - daje to pewn膮 iluzj臋 kontaktu co zach臋ca do czytania.

No i mam zdj臋cie, daje personalne, kr贸tki opisik i dane kontaktowe ;)

ThatAlexa 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 25 Sie 2013
Miasto: Oslo, Norwegia

Wys艂any: 2015-03-30, 10:26   

Ja na swojej stronie "o mnie" mam swoje zdj臋cie, opis tego, kim jestem i co robi臋, zach臋t臋 do zapisu do newslettera i polubienia w social mediach oraz oczywi艣cie adres e-mail :)
My艣l臋, 偶e ta strona jest wa偶na, bo sprawia, 偶e czytelnik mo偶e si臋 zidentyfikowa膰 z autorem i go lepiej pozna膰, a wtedy na pewno poczuje si臋 bardziej komfortowo i ch臋tniej zostanie na d艂u偶ej :)

pequeninha 
Blogger.Klub

Pomog锟絘: 2 razy
Do艂膮czy艂a: 12 Pa藕 2014

Wys艂any: 2015-03-30, 16:51   

Alechanted napisa艂/a:

Generalnie u偶ytkownicy chc膮 wiedzie膰 z kim maj膮 do czynienia - daje to pewn膮 iluzj臋 kontaktu co zach臋ca do czytania.

Zgadzam si臋. "O mnie" to zak艂adka, kt贸rej zawsze szukam na blogu, bo chc臋 wiedzie膰, kto do mnie m贸wi. Natomiast to, co si臋 tam ma znale藕膰, zale偶y moim zdaniem od tematyki bloga.

Je艣li blog jest bardziej lifestylowy, to nie potrzeba mi jakich艣 wielkich konkret贸w. Ciekawi mnie bardziej spos贸b przedstawienia tematu.

Je艣li blog dotyczy konkretnej bran偶y - to ju偶 inna sprawa. Uwa偶am, 偶e w takiej zak艂adce powinno si臋 znale藕膰 jakie艣 dobre uzasadnienie tego, dlaczego np. od Ciebie mam si臋 uczy膰 angielskiego, uczy膰 si臋 jak dba膰 o w艂osy albo jak wydawa膰 pieni膮dze. Nie znaczy to, 偶e koniecznie trzeba si臋 chwali膰 doktoratem albo uko艅czeniem trychologii stosowanej, wystarczy powiedzie膰 np. "pasjonuj臋 si臋 tym od X lat" albo co艣 podobnego. To sprawia, 偶e czytelnik nabiera do Ciebie ufno艣ci i ch臋tniej b臋dzie czyta艂 Twoje tre艣ci.

dve bodky 
WordPress.Klub

Imi: Ewelina
Do艂膮czy艂a: 03 Sty 2015

Wys艂any: 2015-03-31, 08:03   

Ja niestety jeszcze nie doda艂am strony "o mnie". Chocia偶 my艣l臋, 偶e jest niezwykle wa偶na. Sama, gdy jaki艣 blog mnie zainteresuje, staram si臋 znale藕膰 jakie艣 informacje o autorze. Niestety gdy pr贸buj臋 napisa膰 co艣 o sobie, zawsze wydaje mi si臋 to g艂upie i infantylne. Licz臋 na to, 偶e przy kolejnym podej艣ciu b臋d臋 mia艂a lepszy pomys艂 na tekst o sobie samej... no i tak ju偶 kilka miesi臋cy na to liczenie min臋艂o :wstyd:

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar

Imi: Kamil
Do艂膮czy艂/a: 03 Wrz 2014

Wys艂any: 2015-03-31, 15:05   

Popro艣 kogo艣, kto Ci臋 podziwia, by napisa艂 co艣 o Tobie. Banalna sprawa i problem masz z g艂owy ;)

dve bodky 
WordPress.Klub

Imi: Ewelina
Do艂膮czy艂a: 03 Sty 2015

Wys艂any: 2015-03-31, 16:54   

Hahaha, kogo艣 kto mnie podziwia? :D obawiam si臋, 偶e to nierealne :P

InesInes 
Blogger.Klub

Wys艂any: 2015-03-31, 19:00   

Alechanted napisa艂/a:

Oczywi艣cie. Anonimowo艣膰 nie sprzyja blogom. Nawet jakie艣 badania robili i okazuje si臋, 偶e ludzie najch臋tniej czytali blogi z w臋druj膮cym okienkiem z twarz膮 autora z boku tekstu. Generalnie u偶ytkownicy chc膮 wiedzie膰 z kim maj膮 do czynienia - daje to pewn膮 iluzj臋 kontaktu co zach臋ca do czytania.

No i mam zdj臋cie, daje personalne, kr贸tki opisik i dane kontaktowe ;)

Bardzo fajny opis i ciekawe zdj臋cie. Fajnie to zrobi艂e艣!

[ Dodano: 2015-03-31, 20:03 ]

Alechanted napisa艂/a:

Je艣li blog dotyczy konkretnej bran偶y - to ju偶 inna sprawa. Uwa偶am, 偶e w takiej zak艂adce powinno si臋 znale藕膰 jakie艣 dobre uzasadnienie tego, dlaczego np. od Ciebie mam si臋 uczy膰 angielskiego, uczy膰 si臋 jak dba膰 o w艂osy albo jak wydawa膰 pieni膮dze. Nie znaczy to, 偶e koniecznie trzeba si臋 chwali膰 doktoratem albo uko艅czeniem trychologii stosowanej, wystarczy powiedzie膰 np. pasjonuj臋 si臋 tym od X lat albo co艣 podobnego. To sprawia, 偶e czytelnik nabiera do Ciebie ufno艣ci i ch臋tniej b臋dzie czyta艂 Twoje tre艣ci.

Zgadzam si臋, w艂a艣nie dlatego chc臋 co艣 o sobie napisa膰 i umie艣ci膰 na stronie. Ale o sobie pisze si臋 najtrudniej :P

Red-Angel 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 24 Cze 2014

Wys艂any: 2015-03-31, 20:16   

e.f.lunch napisa艂/a:

Chcia艂am spyta膰 czy macie na swoich blogach stron臋 o mnie? Co macie na niej opublikowane? Umieszczacie tam zdj臋cie?
Tak, bo uwa偶am, 偶e taka strona "o mnie" jest konieczno艣ci膮. Wiem po sobie, 偶e gdy znajd臋 jaki艣 nowy blog, kt贸ry mnie zainteresuje, chc臋 zobaczy膰 kto jest autorem - chocia偶 kilka s艂贸w o nim.

Sam u siebie mam kilka s艂贸w o sobie - imi臋, nazwisko, sk膮d jestem i czym si臋 zajmuj臋. A tak偶e co lubi臋 najbardziej z tematyki, kt贸r膮 opisuj臋. Zdj臋cie oczywi艣cie te偶 zapoda艂em, chocia偶 na ulicy mnie po nim nie rozpoznaj膮 :hyhy: Ale po przejrzeniu kilku wpis贸w, ju偶 owszem - co zreszt膮 si臋 kilka razy zdarzy艂o mi na trasie. ;)
Jest tam te偶 kontakt mailowy do mnie, bo wiadomo, warto gdzie艣 go umie艣ci膰.

InesInes 
Blogger.Klub

Wys艂any: 2015-04-01, 17:06   

Fajnie masz zrobiony ten opis. Kr贸tko i na temat, lekko si臋 czyta. Co do zdj臋cia si臋 zgadzam, niby jest, ale ci臋偶ko by艂oby Ci臋 rozpozna膰 ;-) i nawi膮zuje tematycznie do bloga.

Pucha 
Blogger.Klub

Imi: Bartek
Do艂膮czy艂/a: 28 Gru 2014
Miasto: Polska

Wys艂any: 2015-04-02, 13:45   

Ja na przyk艂ad podszed艂em do strony o mnie z jak najwi臋kszym dystansem :D Postanowi艂em podzieli膰 si臋 informacjami, kt贸re przybli偶膮 mnie czytelnikowi. My艣l臋, 偶e taka strona stwarza psychologiczny odpowiednik kontaktu i poznawania osoby fizycznej.

InesInes 
Blogger.Klub

Wys艂any: 2015-04-04, 13:53   

Pucha napisa艂/a:

Ja na przyk艂ad podszed艂em do strony o mnie z jak najwi臋kszym dystansem :D Postanowi艂em podzieli膰 si臋 informacjami, kt贸re przybli偶膮 mnie czytelnikowi. My艣l臋, 偶e taka strona stwarza psychologiczny odpowiednik kontaktu i poznawania osoby fizycznej.

Widzia艂am :-). Opis kr贸tki i na temat. Ja od kilku dni my艣l臋, kt贸re zdj臋cie wybra膰 :/ , pewnie jeszcze d艂u偶ej zajmie mi napisanie tekstu. Strasznie trudno pisa膰 o sobie :wstyd:

Chyba Tw贸j link w stopce nie dzia艂a, bo 艂膮czy do strony ---> http://forum.blogowicz.in...sy.blogspot.com i jest b艂膮d 404.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Nie mo縠sz 禼i眊a za潮cznik體 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: