Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::

Czy licznik na blogu jest potrzebny?
Tak (HOT)
23%
 23%  [ 35 ]
Nie (NOT)
57%
 57%  [ 86 ]
Nie mam zdania / Oboj臋tnie
19%
 19%  [ 29 ]
G艂osowa膰: 150
Wszystkich G艂os贸w: 150

Autor Wiadomo艣膰
Alea1 

Do艂膮czy艂a: 20 Pa藕 2015

Wys艂any: 2015-10-23, 16:53   

Jestem pocz膮tkuj膮c膮 blogerk膮 i m贸j blog istnieje dopiero nieco ponad miesi膮c. Na pocz膮tku mia艂am dodany licznik odwiedzin na blogu, ale dosz艂am do wniosku, 偶e jest mi to niepotrzebne. Nie chc臋 si臋 smuci膰 z powodu ma艂ej liczby odwiedzin. Dopiero zaczynam, wi臋c wiem, 偶e wszystko przyjdzie z czasem. A wtedy zastanowi臋 si臋 nad licznikiem raz jeszcze.

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Niuchacz 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 04 Pa藕 2015

Wys艂any: 2015-10-28, 08:49   

Na pocz膮tku prowadzenia bloga ka偶de nowe wej艣cie mnie okropnie jara艂o i codziennie sprawdza艂am ile to ju偶 mi przyby艂o.
P贸藕niej podpi臋艂am blog pod GA i skasowa艂am licznik z bloga, ale my艣l臋, 偶e TAK dobrze jest zamie艣ci膰 licznik odwiedzin na blogu.

Fit na obcasach 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 07 Pa藕 2015

Wys艂any: 2015-10-28, 20:27   

Ilo艣膰 odwiedzin IMO jest niezb臋dna dla sponsor贸w, a u偶ytkownikom to raczej tito ile os贸b ju偶 odwiedzi艂o bloga :) ja jestem podpi臋ta pod GA i uwa偶am, 偶e liczyde艂ko jest mi zb臋dne.

Sebastian_Czapli艅ski 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂/a: 16 Pa藕 2015
Miasto: Polska

Wys艂any: 2015-10-28, 23:14   

Nie jestem zwolennikiem tego pomys艂u, bowiem licznik sam w sobie nic nie daje, a co wi臋cej jest niemiarodajny i cz臋sto zaprzecza rzeczywisto艣ci.

novia 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 15 Lis 2015

Wys艂any: 2015-11-16, 12:16   

Ja u siebie nie mam i nie planuj臋 dodawa膰. Wej艣cia od pocz膮tku istnienia strony i tak o niczym mnie nie poinformuj膮.
To chyba nie jest informacja, kt贸r膮 powinno si臋 afiszowa膰 na ka偶dym kroku. Jednak widzia艂am kiedy艣 na pewnym blogu podsumowanie na urodziny. 艁adna grafika, statystyki nie tylko z GA, ale te偶 ile powsta艂o post贸w, albo kt贸re miejsce zajmuje blog w wyszukiwarce na konkretne frazy. By艂y te偶 ciekawe wpisy na temat bloga z tematycznych for. 艁adnie to wygl膮da艂o. My艣l臋, 偶e to lepsza alternatywa, je艣li kto艣 ju偶 chce pochwali膰 si臋 wynikami.

Seluna 
Blogger.Klub

Imi: Maja G艂贸wczewska
Do艂膮czy艂a: 06 Sty 2016

Wys艂any: 2016-01-29, 18:20   

Mi to w sumie oboj臋tne. Sama mam go na stronie i chcialam usun膮膰, ale prowadz臋 bloga z jeszcze dwoma innymi osobami. One chcia艂y licznik :/ .

Intro1 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 03 Lut 2016
Miasto: Polska

Wys艂any: 2016-02-04, 16:10   

Ja kiedy艣 mia艂am licznik, ale teraz ju偶 od dawna nie mam, no bo w艂a艣ciwie to na choler臋 to komu?

scovron 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂/a: 22 Mar 2016
Miasto: Kielce

Wys艂any: 2016-03-24, 14:41   

novia napisa艂/a:

Ja u siebie nie mam i nie planuj臋 dodawa膰. Wej艣cia od pocz膮tku istnienia strony i tak o niczym mnie nie poinformuj膮.
To chyba nie jest informacja, kt贸r膮 powinno si臋 afiszowa膰 na ka偶dym kroku. Jednak widzia艂am kiedy艣 na pewnym blogu podsumowanie na urodziny. 艁adna grafika, statystyki nie tylko z GA, ale te偶 ile powsta艂o post贸w, albo kt贸re miejsce zajmuje blog w wyszukiwarce na konkretne frazy. By艂y te偶 ciekawe wpisy na temat bloga z tematycznych for. 艁adnie to wygl膮da艂o. My艣l臋, 偶e to lepsza alternatywa, je艣li kto艣 ju偶 chce pochwali膰 si臋 wynikami.

Fajny pomys艂 - my艣l臋 偶e tego typu dane w艂a艣nie najlepiej s艂u偶膮 blogowi, a nie k艂uj膮cy w oczy licznik. Mog艂aby艣 poda膰 link do tego wpisu?

Meredith 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 05 Kwi 2016

Wys艂any: 2016-04-10, 17:15   

My艣l臋, 偶e czasy kiedy to licznik by艂 trendy min臋艂y. Teraz udost臋pniane s膮 dla ch臋tnych, kt贸rzy chcieli by si臋 zareklamowa膰

goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomog锟絘: 1 raz
Do艂膮czy艂a: 31 Sie 2014
Miasto: Gda艅sk

Wys艂any: 2016-04-11, 14:00   

My ju偶 te偶 nie mamy od d艂u偶szego czasu :P

chef88 

Do艂膮czy艂/a: 28 Kwi 2016

Wys艂any: 2016-04-29, 09:51   

Ja na swoim blogu te偶 nie mam licznika (bynajmniej widocznego dla odwiedzaj膮cych), sam dla siebie lubie popatrze膰 na statystyki - wykresy, s艂upki, daty, liczby mmmm haha

kobietachaos 
Youtuber

Imi: Patrycja
Do艂膮czy艂a: 12 Maj 2016
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2016-05-13, 14:13   

Jestem na nie patrz膮c jako bloger i jako czytelnik blog贸w. Nigdy na blogach nie zwracam uwag臋 na licznik odwiedzin i 艣rednio mnie to interesuje, tym samym nie robi臋 krzywdy swoim czytelnikom daj膮c licznik, kt贸ry nic nie wnosi ;)

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji mi臋dzyludzkich poruszaj膮cy tematy tabu i pozytywn膮 stron臋 偶ycia.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Nie mo縠sz 禼i眊a za潮cznik體 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: