Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2015-03-28, 21:49
Autor Wiadomość
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-07-28, 13:16   

pequeninha napisał/a:


Natomiast zgadzam się, że rzadko czytam wpisy jak leci po archiwum. Faktycznie częściej korzystam z kategorii, a najczęściej z wyszukiwarki, bo zwykle wiem orientacyjnie, co mnie na blogu interesuje.


A ja w blogach które mnie zainteresują czytam wszystko jak leci do tyłu :) Z kategorii korzystam, jak się po jakąś konkretną informację wracam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Piotrek S 
Youtuber


Imię: Piotrek
Dołączył/a: 28 Lip 2015
Posty: 11
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-07-28, 17:44   

z tego co zauważyłem to im mniej bajerów tym lepiej. Czysty, przejrzysty tekst + ewentualnie jakieś buttony do polubienia/odwiedzenia jakiegoś sociala. Poza tym bajery które ewentualnie mogą przydać się na blogu wynikają, z tego np. co chcemy zrobić w danym wpisie np. stworzyć ankietę, animację itd.
______________________________________________________
dookolakotatv
 
  podziel si� tym postem na:
fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-09-05, 00:07   

Również jestem za minimalizacją! Nie wiem czy czytaliście np. achondroplazjak. Z social jest tam tylko fejsbuk i to sprytnie schowany. Świetne teksty/historie i dla mnie to po prostu bajka!
 
  podziel si� tym postem na:
pasazerka 


Dołączyła: 08 Wrz 2015
Posty: 15
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2015-09-08, 15:31   

tak jak większość osób jestem za minimalizmem - im mniej, tym lepiej. zdjęcie z krótką informacją o sobie i ewentualnie odnośnikiem do obszerniejszego opisu, ikonki do social mediów (broń Boże boxy), etykiety, archiwum i to wszystko.

u siebie co prawda mam też listę obserwujących oraz liczbę odwiedzin, ale na samym dole, żeby nie rzucały się w oczy i nie rozpraszały niepotrzebnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2015-09-13, 01:11   

Ja uwielbiam wszelkie gadżety, ale faktycznie większośc jest mało przydatna ;)
wiadomo - fb i ewentualnie inne social media warto umieścić, ale poza tym jakieś menu czy archiwum wystarczy. Jak dla mnie, np. licznik odwiedzin czy zegar są zbędne
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-13, 18:48   

Jak dla mnie im mniej tym lepiej - archiwum i "O mnie" powinno wystarczyć, chyba, że chcemy wizualnie zachęcać czytelników do obserwowania nas w sieciach społecznościowych - ja u siebie mam jeszcze widget z FB, Instagrama i ogólny kontakt. Ale blogi iskrzące się od różnej maści widgetów są irytujące i kują w oczy
 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-01-29, 18:16   

Jeśli archiwum - to tylko takie:



Wygląda ładnie, estetycznie i nie zajmuje dużo miejsca! Jeśli chodzi o inne gadżety to mam: "Subskrybuj", "Wyświetlenia", "Etykiety", "LubimyCzytać" i banerek jednego wyzwania.
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
Pearl 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 19

Wysłany: 2016-02-02, 14:03   

Im mniej tym lepiej. Jak dla mnie do obowiązkowych należą : etykiety, archiwum i ewentualnie kontakt do autora.
 
  podziel si� tym postem na:
megida 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 16

Wysłany: 2016-02-14, 00:53   

Dziwię się, że nikt nie napisał - wszystko zależy od naszych celów.
Dla przykladu, bardzo lubię gadżety typu Popularne posty, Podobne Posty. I teraz na jednym z moich blogów najczęściej czytane posty to posty, które nie chciałbym żeby były czytane, a one ciągle i ciągle królują na moim blogu. Co zatem robię? Usuwam go i zamiast niego dodaję listę linków lub obrazków prowadzących do postów, które chcę by byly czytane. Należy obserwować co dzieje się na blogu i reagować.
Np u mnie gadzet Polub te stronę fb. Gdy byl na samym dole bardzo rzadko ktos polubił stronę. 2_-5 osób tygodniowo. Gdy poszedł na pasek boczny jest to 10-15
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-18, 14:20   

Im mniej tym lepiej - odnośniki do Social Media, archiwum i ewentualnie popularne posty wystarczą jak najbardziej.
 
  podziel si� tym postem na:
Blue Cashmere 


Dołączyła: 12 Mar 2016
Posty: 8
Miasto: Heraklion, Crete

Wysłany: 2016-03-14, 12:09   

A mnie nie przeszkadza duża ilość gadżetów na blogu, byleby były z sensem i pasowały do tematyki bloga. Np. często ostatnio spotykam na blogach mapę na pasku bocznym i aplikację "current location". Bardzo fajnie to wygląda, ale nie rozumiem po co ona na stronach osób, które nie podróżują ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-03-14, 15:36   

Blue Cashmere, duża ilość gadżetów - szczególnie takich, które wysyłają zapytania do serwerów zewnętrznych - może znacząco spowolnić ładowanie strony a to wpływa na zachowania użytkowników.


(Wiele z tych dodatków śledzi użytkowników, na szczęście przeglądarki dostarczają różne narzędzia pozwalające na blokowanie tego. Ja mam ukryte oficjalne gadżety facebooka, ale jak widzę ikonki społecznościowe, to klikam z ciekawości).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz