Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany:    Blog Forum Gdańsk 2013

Aż się zdziwiłam, że nie ma tu jeszcze dyskusji na ten temat :)

Byliście? Oglądaliście relację? Jakie wrażenia? ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-11-19, 19:00   

Tu raczej są blogerzy, którzy dopiero zaczęli blogować, bawić się szablonami i tak dalej. Większość tutaj szuka pomocy i nie w głowach im(jeszcze) takie imprezy. Najwięcej teraz dzieje się na profilach facebookowych tych co tam byli. Tutaj nie liczyłbym na kogoś takiego
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-19, 20:33   

ultraman23 napisał/a:

Tu raczej są blogerzy, którzy dopiero zaczęli blogować, bawić się szablonami i tak dalej. Większość tutaj szuka pomocy i nie w głowach im(jeszcze) takie imprezy. Najwięcej teraz dzieje się na profilach facebookowych tych co tam byli. Tutaj nie liczyłbym na kogoś takiego


Czy ja wiem... Basia - ja oglądałem chwilę w sobotę - akurat miała wystąpienie Agnieszka Kaluga z Zorkowni. Bardzo mi się podobało.

Widzę, że BFG umieściło nagrania na YT: http://www.youtube.com/user/BlogForumGdansk/videos
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-20, 06:11   #bfgdansk

Nie jestem blogerem a jako ewentualny prelegent mógłbym się wypowiedzieć chyba tylko o blogspocie (na tym się znam). Niestety moje działania są znane głównie osobom, które zaglądają tu na forum, poza nim prawie nikt mnie nie kojarzy. Nie zgłaszałem się zatem do żadnej z ostatnich edycji.

W tym roku przegapiłem oglądanie na żywo, ale dobrze, że wrzucili to szybko na YouTube.

Miało nie być o pieniądzach i nawet im się to udało. Obejrzałem wystąpienie Jacka Gadzinowskiego, Andrzeja Tucholskiego, Radosława Kotarskiego i show w wykonaniu Krzysztofa Gonciarza. Te dwa ostatnie bardzo fajne, lubię słuchać obu panów (Radka i Krzyśka). Do tego panel "Czytelnicy" oraz "Blogowy brainstorm: Blogosfera AD. 2013 and Beyond".

Sesja Q&A jakaś taka nieudana według mnie. Tak samo jak ten krótki panel z czytelnikami (też mi do końca nie pasował), mimo, że oba pomysły na rozmowę dobre.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-11-20, 09:22   

ultraman23 napisał/a:

Tu raczej są blogerzy, którzy dopiero zaczęli blogować, bawić się szablonami i tak dalej. Większość tutaj szuka pomocy i nie w głowach im(jeszcze) takie imprezy. Najwięcej teraz dzieje się na profilach facebookowych tych co tam byli. Tutaj nie liczyłbym na kogoś takiego


To, że ktoś jest "młodym blogerem" to nie znaczy, że nie może oglądać relacji :) Wg mnie sporo się można nauczyć z prezentacji na BFG.

Ja byłam i bardzo mi się podobało. Fajnie, że zaczyna się mówić o odpowiedzialności społecznej blogera, o tym jaki mamy wpływ na rzeczywistość. Dla mnie osobiście to zawsze był bardzo ważny temat i cieszę się, że coraz więcej osób zdaje sobie z tej odpowiedzialności sprawę :)

Polecam Wam szczególnie prezentacje Agnieszki Kalugi, Andrzeja Tucholskiego, Jacka Gadzinowskiego i Radka Kotarskiego - warto! :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-21, 14:27   

Ja bardzo chciałam się tam pojawić - problemem niestety był fakt, że w ten weekend byłam na uczelni we Wrocławiu :(
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-11-22, 11:05   

Chciałabym kiedyś się wybrać. W sumie nie wiem po co ;) Przecież Kominka bym nawet nie rozpoznała, znam 'z wyglądu' niektórych vlogerów zaledwie. Spodziewam się, że atmosfera może być świetna, rady od starszych i bardziej doświadczonych - bezcenne. Kto wie... Może będzie okazja kedyś :)

Szkoda tylko, że z okolic Lublina do Gdańska jest taaaaaaaaaaaaaaki kawał drogi.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
DawidPencey 
Blogger.Klub


Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2013-11-23, 19:26   

Tak się złożyło, że byłem na pierwszym dniu tego wydarzenia, w sobotę, gdy, moim zdaniem, wypowiadali się najciekawsi prelegenci.
Pod względem merytorycznym, prezentowane treści były na najwyższym poziomie, często pokrywając się z moimi własnymi przypuszczeniami czy przemyśleniami. Na scenie występowały zróżnicowane osobowości, można było się śmiać, a zaraz potem wzruszać niemal do łez.
Pod względem organizacyjnym była to jedna z najlepiej zorganizowanych imprez na jakiej byłem. Wydano chyba niesamowitą ilość pieniędzy na zapewnienie blogerom wszelkich wygód. Czterogwiazdkowy hotel, darmowe jedzenie, darmowe piwo, koncert jazzowy w filharmonii, impreza integracyjna i zwrot kosztów podróży dla jakiejś części uczestników. Nie wspomnę już o środkach wydanych na promocję imprezy w przestrzeni miejskiej i internecie. Trochę to szastanie kasą mnie przeraziło, ale byłem tam, jadłem to jedzenie i nie mam prawa narzekać.

Czy takie imprezy są potrzebne? Oczywiście, może z mniejszym rozmachem, w bardziej zacieśnionym gronie trójmiejskich blogerów. Prawda jest taka, że brakowało dwóch-trzech godzin poświęconych na rzetelną dyskusję blogerów z innymi blogerami, a także, przynajmniej według mnie, brakowało mi dyskusji z czytelnikami, których całe to spotkanie zdawało się pomijać.
______________________________________________________
Ktoś zupełnie przypadkowy, kto dzieli się swoimi refleksjami ze światem za pomocą bloga, pisze krótkie opowiadania, a czasem nawet wiersze. Później wychodzi przed szereg i czyta je głośno by poczuć się żywym.
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-11-25, 13:05   

Niestety, mimo bycia gdańszczanką, nie dane mi było dotrzeć na tę imprezę. Po prostu ją przegapiłam, dowiedziałam się zbyt późno. Za rok jednak zamierzam nadrobić straty. Takie imprezy są świetne - sprzyjają integracji, a i można się dowiedzieć czegoś ciekawego czy przydatnego od innych blogerów.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-11-25, 18:29   

DawidPencey napisał/a:

Czy takie imprezy są potrzebne? Oczywiście, może z mniejszym rozmachem, w bardziej zacieśnionym gronie trójmiejskich blogerów. Prawda jest taka, że brakowało dwóch-trzech godzin poświęconych na rzetelną dyskusję blogerów z innymi blogerami, a także, przynajmniej według mnie, brakowało mi dyskusji z czytelnikami, których całe to spotkanie zdawało się pomijać.


Przecież jedno drugiego nie wyklucza :) My na Śląsku się cały czas integrujemy i dyskutujemy "pod dachem" bloSilesii . Z tego co wiem co Trójmiejscy blogerzy też aktywnie działają. Natomiast taka ogólnopolska impreza pozwala poznać ciekawe osoby z 2giego końca kraju, zainspirować się kimś innym niż osoby z własnego podwórka itp.

A rzetelne dyskusje blogerów z blogerami odbywały się w kuluarach :) przynajmniej dla mnie :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-26, 13:43   

Ja też byłam na BFGdańsk.
Bardzo się ucieszyłam, gdy dostała maila z zaproszeniem. Sama impreza świetna, właściwie nie można przyczepić się tutaj do niczego.

Cześć prelekcji mnie zaciekawiła, cześć po prostu wysłuchałam. Zgodzę się z tym, że panele były dość nudne, ale zabrakło zaangażowania słuchaczy.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku też sie dostanę ;)
 
  podziel si� tym postem na:
DawidPencey 
Blogger.Klub


Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2013-11-26, 17:47   

Oczywiście, że się nie wykluczają. Fajnie, że macie takie wydarzenie, które was integruje. Rzeczywiście, Trójmiasto kulturą i blogiem stoi, jest tutaj bardzo wiele fajnych inicjatyw, pozwalających poznać ludzi tworzących w Gdańsku czy w Gdynii. Jednak jedynym mankamentem Blog Forum był fakt, że zabrakło czasu na głos osób siedzących wśród publiczności. Poza tym, impreza była jak najbardziej warta odwiedzenia.
______________________________________________________
Ktoś zupełnie przypadkowy, kto dzieli się swoimi refleksjami ze światem za pomocą bloga, pisze krótkie opowiadania, a czasem nawet wiersze. Później wychodzi przed szereg i czyta je głośno by poczuć się żywym.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz