Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów - fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 05:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Top Contributor
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 83
Imię: Arkadiusz (Arek)
Miasto: Wrocław

Wysłany:    mylog.pocalujmniewdupe.pl

dlaczego? po co? żarty? dziecinada? niech oceni sobie to każdy dopiero po lekturze całej strony http://mylog.pocalujmniewdupe.pl

strona wykonana na zasadzie anty-fanlistingu :) przedsawiono elementy, które się nie podobają i wyjaśniono dlaczego, opinia końcowa należy do czytelnika...

w tym temacie kontynuowana będzie rozmowa, która wcześniej odbywała się w księdze gości...

prosze pisać tylko na temat!

podziel się tym postem na:

Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do społeczności na G+ --- Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15

Wysłany: 2006-03-15, 19:40   

Goody :) Uważam, że to świetny pomysl sam bym sie chetnie przyłączył ;)

Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar

Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-15, 21:01   

Potyczkę z mylogiem miałam dawno temu już, kiedy grzecznie na forum zapytałam sie jak dorobić podstrony do blogów. Wtedy jeszcze nie mieli funkcji dopasowywania podstron, a ja w html byłam jeszcze zielona. Zostałam potraktowana jak kretynka i więcej na forum myloga się nie pojawiłam.
Kiedyś już widziałam te wymiany zdań hytysza z mylogiem, ale teraz dopiero dokładnie sobie poczytałam ^^'
Pamiętam też jak potraktowano konkurencję blogowicza, chyba też banem na forum :looka:

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty

Zaproszone osoby: 12

Wysłany: 2006-03-15, 21:44   

Tak, well, my tez mielismy zatargi z mylogiem, na forum ebloga nawet sa resztki tego. Ale to dlatego, ze tam (na mylogu) nie mozna rozmawiac jak inteligentny z inteligenntym, bo z ich strony jest tam raczej deficyt, a reszta sie posilkuje tym, ze potrafia tylko krytykowac bez podania konkretnych argumentow. Najlepsi sa natomiast ci, ktorzy siebie wychwalaja pod niebiosa, a kiedy przychodzi do weryfikacji umiejetnosci to slychac tylko brzeczenie mojego wiatraka w kompie, poniewaz wszelka dyskusja jest ukracana, a pozniej usuwana.

Oczy i usta mająotwarte, widac ze Pan Mózg dawno sie wyprowadzil, a jezeli jeszcze nie to pewnie gdyby kanibal otworzyl ktoremus z nich czaszke to nie starczyloby na pokrycie krakersa :P (Blackadder rules - kto nie zna, ten powinien zaznajomic sie z humorem brytyjskim :P ) A powiedzenie, ze zachowali sie conajmniej dziecinnie byloby obraza wszystkich dzieci na swiecie. W kilku slowach - dopoki nie udowodnia, ze reprezentuja soba cos wiecej niz tylko to co Normal przedstawil na antymylogu lub to co ludzie o nich mowia, dopoty bede uwazac ich za ludzi z ktorymi w ogole nie warto dyskutowac :|
Ostatnio zmieniony przez Frozen Lust 2007-01-02, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący

Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-03-16, 17:11   

Nie znoszę mylogu...Miałem bloga (normal i kitana znali adres, ale dla niewtajemniczonych podam adres www.shout13.mylog.pl), troche się nie logowałem bo robiłem innego bloga. W końcu wchodze na bloga, patrze a tutaj koleś jakiś przywłaszczył sobie bloga...Gdyby to tylko było to bym sprawy nierodmuchiwał, ale ten koleś kradł szablony ze stron i wstawiał jako swoje. Teraz wstydzę się bo w adresie bloga jest moja ksywka... :wstyd: :wstyd: :wstyd: . A także 88% menu myloga jest tylko za kod otrzymany sms-em. Od tej pory nieznosze myloga :zly:

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty

Zaproszone osoby: 12

Wysłany: 2006-03-16, 17:19   

W kontekscie humorystycznym najlepsze byl tekst taki, ze Aneczka pamietala wersje Photoshopa z 1997 roku. Potwierdzenia tego w jej pracach nie widzac, dlatego Aneczke dodajemy do grupy ludzi Niepozytywnie Zakreconych, bedzie siedziala w lozy Omam Niepotwierdzonych :hyhy:

Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar

Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-16, 17:21   

Ja się czasem zastanawiam po co ktos miałby kraść myloga skoro może założyć za darmo drugiego --'
Moim zdaniem kradzieże blogów niewiele mają tu do rzeczy. Na innych serwisach tez się zdarzają. ;>

A wracając do tematu, w panelu myloga przy ramce z szablonem strony głównej jest piękny link do topicu z forum. Może i większośc została wykasowana, ale widać tam jak pięknie userzy włażą w pupkę administracji myloga.. obrażając cały serwis Linkup i hytysza.

Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący

Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-03-16, 17:21   

A czym to z antymylogiem jest połączone ?

Htsz 
Blogger Top Contributor
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 83
Imię: Arkadiusz (Arek)
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-16, 17:45   

Shoutowi chodziło bardziej o przejęcie bloga, co na mylogu jest dostepne, z jednej strony to darmowa moderacja nieuzywanych blogów a z drugiej sprytne posunięcie w kierunku zarobienia -> o co posądzała mnie pewna osoba z forum myloga, iż to ja biorac pieniądze za zamówienia szablonów zarabiam na małolatach ;)

wprawdzie mam bana na ich forum, ale czasem tam zaglądach, tak profilaktycznie, obrażać się można ale nie ma potrzeby, nadal spora liczba userów jest właśnie z myloga a statystyki linkup wcale nie maleją ;)

ps. opinia sama się naprostuje jak ludzie zobaczą, że to co tam jest wypisane nie pokrywa się z rzeczywistością :)

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się dodając link do tego forum na swoim blogu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku lub dodać do obserwowanych na google+. :^^:

Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15

Wysłany: 2006-03-16, 17:47   

Htsz napisał/a:

o co posądzała mnie pewna osoba z forum myloga, iż to ja biorac pieniądze za zamówienia szablonów zarabiam na małolatach ;)

O ty ty 'peadofilu' niedobry ;p

Oujejor 
vel. Tyski

Miasto: z łona

Wysłany: 2006-03-17, 08:12   

to poprostu żenujące, a te rozmowy no jakby to powiedzieć... brak słów.... i gdzie tu jest pomoc techniczna... jak to się z takim dogadać.... :) śmiechowo

Krystian
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-18, 13:54   

Powiem tak mylog.pl to szajsik, choć ostatnio zaczęli się troszczyć o userów :hyhy: :hyhy: :hyhy: w końcu.... ale nigdy im nie zapomne wpadki z hasłami i danymi userów.... tego się ingdy nie zapomina :zdegustowany:

::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi