Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomo艣膰
oscarro_11 
Blogger.Klub

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂/a: 05 Kwi 2017

Wys艂any: 2017-04-06, 09:44   

Nigdy nie lecia艂em samolotem, a by艂o sporo okazji, faktycznie strach jest. :kwasny:

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Top Omnia 

Do艂膮czy艂/a: 07 Kwi 2017
Miasto: Internet

Wys艂any: 2017-04-09, 14:18   Airplane

R贸wnie偶 nigdy nie lecia艂em samolotem, z tego co s艂ysza艂em to pierwsze razy s膮 ekscytuj膮ce (jak ze wszystkim chyba), najlepszy jest podobno start i l膮dowanie, sam lot to nuda wed艂ug niekt贸rych.

AgnieszkaBlogerka 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 08 Gru 2016

Wys艂any: 2017-04-29, 12:38   

Boj臋 si臋, cho膰 wiem, 偶e to strach irracjonalny. P贸ki co nie musia艂am i nie musz臋 nigdzie lecie膰, ale wol臋 nie my艣le膰, co b臋dzie, kiedy taka konieczno艣膰 si臋 pojawi...

DavidDreamer 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 13 Mar 2017

Wys艂any: 2017-06-03, 22:32   

Powiem tak - mam babci臋 w USA, w zwi膮zku z czym kilka razy w 偶yciu zdarzy艂o mi si臋 lata膰 samolotem i z ka偶d膮 kolejn膮 podr贸偶膮 m贸j stosunek do latania zmienia艂 si臋. Pierwszy raz odby艂em taki lot z 10 lat temu. Wiadomo - jako, 偶e to by艂 m贸j pierwszy raz i do tego mia艂em jedynie 12 lat, strasznie si臋 ba艂em. To wszystko wydawa艂o mi si臋 takie nowe, bo nie do艣膰, 偶e nigdy przedtem nie znajdowa艂em si臋 tyle kilometr贸w nad ziemi膮, to jeszcze mia艂em przed sob膮 widoki, jakich w 偶adnej innej sytuacji bym nie do艣wiadczy艂 (szczeg贸lnie dobrze wspominam widok Grenlandii, kt贸ra z lotu ptaka wygl膮da艂a niesamowicie). A jednak zar贸wno przy starcie, jak i przy l膮dowaniu my艣la艂em, 偶e zemdlej臋 :P

Drugi raz lecia艂em raptem cztery lata temu. Ze wzgl臋du na czas, jaki min膮艂 od ostatniego lotu, znowu strach mnie oblecia艂 na my艣l o nim, jednak najgorszym z tego wszystkiego by艂 fakt, 偶e lecieli艣my z przesiadk膮, z Polski do Finlandii i z Finlandii do Nowego Yorku, przy czym pierwsz膮 cz臋艣膰 trasy odbyli艣my samolotem mi臋dzykrajowym. Nie do艣膰, 偶e by艂 do艣膰 obskurny, to jeszcze wszelkie turbulencje, skr臋ty itd. by艂y znacznie bardziej odczuwalne. W pewnym momencie zacz膮艂em tak si臋 drze膰, 偶e a偶 ludzie si臋 na mnie ogl膮dali, a siostra musia艂a mnie ucisza膰. Mimo wszystko nie czu艂em si臋 zawstydzony, bo s膮dzi艂em, 偶e mam pow贸d, 偶eby tak si臋 zachowywa膰. O starcie i l膮dowaniu nie musz臋 ju偶 chyba wspomina膰... W ka偶dym razie lot tym drugim samolotem by艂 o wiele przyjemniejszy, zw艂aszcza, 偶e nieoczekiwanie, z powodu pewnych wcze艣niejszych komplikacji, dostali艣my klas臋 biznes. A trzeci raz... przy trzecim mieli艣my "jednolity" lot, ponadto odby艂 si臋 jedynie dwa lata po tamtym, wi臋c stres zdecydowanie by艂 o wiele mniejszy.

Og贸艂em zauwa偶y艂em, 偶e im wi臋cej i im cz臋艣ciej cz艂owiek lata, tym stres zwi膮zany z lataniem zmniejsza si臋. Oczywi艣cie, najgorsze s膮 starty i l膮dowania, ale przy cz臋stszych podr贸偶ach samolotem mo偶na do tego przywykn膮膰 i nie stanowi to ju偶 takiego problemu ;) Cho膰 w gruncie rzeczy musz臋 przyzna膰, 偶e nie lubi臋 lata膰 samolotem i robi臋 to tylko wtedy, kiedy jest to koniecznie. A i tak najgorsze s膮 odprawy i czekanie na lotnisku ;P

szellkowska 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 23 Maj 2015

Wys艂any: 2018-01-04, 12:34   

Bardzo lubi臋 lata膰 samolotami i zazwyczaj zaliczam ponad 20 start贸w i l膮dowa艅 w przeci膮gu roku, wi臋c jestem do tego bardzo przyzwyczajona :D Nie boj臋 si臋.

Hipp 
WordPress.Klub

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂/a: 01 Maj 2017

Wys艂any: 2018-02-03, 13:17   

Strach przed lataniem nie jest wcale irracjonalny. To prawda, 偶e znacznie wi臋cej ludzi ginie w wypadkach drogowych, ale tylko dlatego, 偶e w ruchu drogowym uczestniczymy codziennie, natomiast samolotami latamy raz na jaki艣 czas i nie wszyscy ...

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: