Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
skoczekS1 
WordPress.Klub

Imię: Mll
Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 16

Wysłany: 2013-02-12, 21:11   

Podobnie jak kolega wyżej uwielbiam latać , szczególnie jak niebo jest bezchmurne i ma się takie widoki jak jezioro Michigan czy góry Sierra Nevada . Świetna sprawa wg mnie.
edit: o ... nie ma nikogo wyżej xD
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-02-17, 17:15   

Tylko raz leciałem (no dwa razy, bo tam i z powrotem), większą część lotu przespałem, bo jest tak nudno ;) I czułem się jak w windzie (uwaga dla klaustrofobików), ale pewnie jakimś większym samolotem byłoby inaczej. Pewnie że to lepsze niż 30 godzin w autokarze czy coś, ale ogólnie rzecz biorąc nie powala ;) A w momencie skrętów albo przechyłu zwłaszcza do tyłu (start) robi mi się niedobrze :P

Btw. coś w temacie :D
 
  podziel si� tym postem na:
nomissn 
Blogger.Klub


Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 41

Wysłany: 2013-02-17, 22:01   

wendigo napisał/a:

Tylko raz leciałem (no dwa razy, bo tam i z powrotem), większą część lotu przespałem, bo jest tak nudno ;) I czułem się jak w windzie (uwaga dla klaustrofobików), ale pewnie jakimś większym samolotem byłoby inaczej. Pewnie że to lepsze niż 30 godzin w autokarze czy coś, ale ogólnie rzecz biorąc nie powala ;) A w momencie skrętów albo przechyłu zwłaszcza do tyłu (start) robi mi się niedobrze :P

Jeszcze nigdy nie leciałam samolotem, ale chcę kiedyś wybrać się na szalony wypad gdzieś za granicę :) W wakacje jechałam autobusem do Bułgarii i z powrotem, straszna męka, już nie mówiąc o kacu w autokarze :D
______________________________________________________
A tutaj bawię się i piszę o mądrych głupotach
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2013-02-18, 18:11   

Ja tym roku w czerwcu będę miała okazję pierwszy raz lecieć samolotem :) . Gdyby nie wymiana niemiecka pewnie nigdy bym nigdzie samolotem nie poleciała. Za dużo się filmów katastroficznych naoglądałam :P
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-06, 18:33   

Nie boję się , ale nie przepadam, za wysoko jak dla mnie :D
 
  podziel si� tym postem na:
olapen1 
Blogger.Klub

Imię: Ola
Dołączyła: 07 Maj 2012
Posty: 25

Wysłany: 2013-03-10, 17:07   

No proszę, ja też leciałam samolotem do Egiptu i przyznam, że mi sie podobało. Nie licząc tego, że odprawy są koszmarne i musiałam ściągam buty, bransoletki, kolczyki i inne akcesoria. Pamiętam, ze zaczełam się bac dopiero, gdy puścili film "Co zrobić, gdy.." Starałam się zapamiętać co robić w danej sytuacji, ale podejrzewam, ze jakby doszło co do czego i tak bym nie wiedziała. :D Stresujący był start w drodze powrotnej, gdyż pas startowy w Egipcie był bardzo krótki i już po chwili było się nad wodą. Ale i tak nie mogę się doczekać, kiedy znowu polecę.
 
  podziel si� tym postem na:
trololo 
Blogger.Klub

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 29

Wysłany: 2013-03-16, 16:18   

Po obejrzeniu sporej ilości filmów katastroficznych myślałam, że nigdy nie wsiądę do samolotu. Nic bardziej mylnego. Miesiąc temu poleciałam samolotem do anglii. Lot nie był jakiś szczególnie zły, ale mimo wszystko nie powiem, że to mój ulubiony środek lokomocji; zatkane uszy, mdłości przy startowaniu, skręcaniu i lądowaniu... :znudzony:
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-03-18, 11:25   

Jestem ciekawa latania ale bardzo się boje i nie wiem czy kiedyś się zdecyduję na jakiś lot.
 
  podziel si� tym postem na:
LIGEIRO 
Blogger.Klub


Imię: Dorian
Wiek: 26
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 40
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-21, 16:34   

Ja zaś uważam samolot za jedyny słuszny środek lokomocji międzykrajowej. Szybko, wygodnie, nawet bardzo. Pierwszy lot spodobał mi się tak bardzo, ze nawet pilotem chciałem zostać. No, a potem poszedłem do gimnazjum.
 
  podziel si� tym postem na:
Daguszka 
Blogger.Klub


Imię: Dagmara
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-22, 22:05   

Ja uwielbiam latać :D wprawdzie leciałam na razie dwa razy (w tym dwa międzylądowania), ale jest to wspaniałe uczucie i jakie widoki :) Niezapomniane :) Polecam każdemu! Wprawdzie boje się wysokości, ale w samolocie byłam spokojna (poza momentem turbulencji, ale nie były jakieś wielkie więc do przeżycia)

POLECAM każdemu lot chociaż raz w życiu :) :)
______________________________________________________
Zaczęłam blogować i wpadłam po uszy :D nie spodziewałam się tego zupełnie:)

Zapraszam więc na mojego bloga :)
http://daguszka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Quacky 
Blogger.Klub


Imię: Patryk
Wiek: 28
Dołączył/a: 20 Lut 2013
Posty: 29
Miasto: Mińsk Maz.

Wysłany: 2013-03-24, 12:51   

Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie... bo nigdy nie miałem okazji lecieć samolotem. Ale nie mam lęku wysokości, więc myślę, że nie było by tak źle. Na pewno chciałbym kiedyś spróbować:)
 
  podziel si� tym postem na:
taolka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 23
Miasto: Kołobrzeg

Wysłany: 2013-03-28, 15:37   

Kilka razy już miałam okazję lecieć, na niezbyt długich trasach do i z UK, ale też i na dłuższych.
Latanie ma dla mnie, jak wszystko inne, swoje plusy i minusy. Minusem jest nieprzyjemne uczucie w uszach i gardle, związane ze zmianą ciśnienia, oraz turbulencje. Co do pozytywnych stron, to uwielbiam widoki - i te z wysoka, na warstwy chmur, i te z niższej wysokości. Najlepsze są podczas wznoszenia się i podchodzenia do lądowania, jeśli samolot przebija się przez kilka warstw chmur. Ale wtedy nie pozwalają fotografować;(

Muszę się przyznać, że kiedy ostatnio oglądałam "Lot" z Denzelem Washingtonem, po seansie cieszyłam się, że nigdzie się w najbliższym czasie nie wybieram samolotem...
______________________________________________________
Mój kawałek bloggerskiej podłogi:
http://kobietart.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz