Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów - fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomość
Gaba 
Blogger.Klub

Imię: Gaba

Wysłany: 2017-01-08, 14:27   

A ja z racji tego, że jestem copywriterem i zajmuję się e-marketingiem, to stałam się fanką dobrze zrobionych reklam. I teraz nie patrzę na nie - o kurczę, fajna reklama, muszę to kupić! Ale - to naprawdę świetna reklama, ten, kto ją robił miał genialny pomysł :) I tak właśnie miałam w przypadku np. świątecznych reklam, które mnie wzruszały :) Choćby znane Allegro i 'Angielski' :)

podziel się tym postem na:

Darmowa rejestracja - utwórz konto na forum --- Zaloguj się na swoje konto --- Polub Blogowicza na FB!

xLukasz 
Blogger.Klub

Wysłany: 2017-04-12, 12:36   

Stanowczo nie, nie jestem podatny na reklamy.
Zawsze analizuje to, co mi oferują.

Htsz 
Blogger Top Contributor
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 82
Imię: Arkadiusz (Arek)
Miasto: Wroclove City

Wysłany: 2017-04-12, 15:50   

xLukasz napisał/a:

Stanowczo nie, nie jestem podatny na reklamy.
Zawsze analizuje to, co mi oferują.
ale można założyć, że jednak wpadłeś w sidła, skoro analizujesz / zapoznajesz się z ofertą na podstawie ich reklamy :> Reklama służy też poszerzaniu wiedzy o danej firmie i jej usługach czy produktach.

//p.s. osoby, które chcą brać udział w dyskusjach takich jak ta, uprzejmie proszę o zapoznanie się z pierwszym postem i wypowiedziami innych, ponieważ zawierają one rozwinięcie myśli z pytania. Wątki to nie tylko tytuły.

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się dodając link do tego forum na swoim blogu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku lub dodać do obserwowanych na google+. :^^:

Baśka 
Blogger.Klub

Miasto: PL

Wysłany: 2017-04-12, 21:31   

Telewizora nie mam, więc mogą mnie złapać jedynie w internecie (a i to nie wszyscy, bo używam adblocka) lub czasem za pośrednictwem gazety. Tak naprawdę chyba tylko raz w życiu dałam się ogłupić reklamie, a było to przy wyborze mp3. Bez większego zastanowienia kupiłam iPoda i to takiego, którego nikt nie był w stanie naprawić jak się popsuł (oczywiście już po gwarancji) :zly: Teraz poświęcam trochę czasu na research przed zakupem czegoś bardziej kosztownego. Przy takich bardziej zwyczajnych rzeczach kieruje się tym co znam/miałam/lubię.

AgnieszkaBlogerka 
WordPress.Klub

Wysłany: 2017-04-24, 09:07   

Absolutnie nie jestem podatna na reklamy i promocje. Wszędzie węszę spisek. :) Podczas każdej wizyty w sklepie na paragonie znajduję jakiś błąd (to nie moja wina, te błędy po prostu są) i nie omieszkam go naprawić i odzyskać źle naliczone pieniądze. Po prostu nie ufam promocjom i zachwalaniu produktów. Może przesadnie, ale myślę, że mój portfel dzięki temu nie cierpi. Wiem, że są dobre promocje, ale to kropla w morzu. Dlatego kupuję w promocji tylko to, co kupiłabym i bez niej.

::
Odpowiedz do tematu