Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lewandowicz 


Dołączył/a: 14 Kwi 2015
Posty: 19
Miasto: Ustka

Wysłany: 2015-04-15, 14:25   

Poznałem Marka Kamińskiego zdobywcę bieguna.
______________________________________________________
http://klewandowicz.pl/blog/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2015-04-15, 19:56   

Jak miałem 6-7 lat to spędzałem wakacje z Natalią Schroeder (tą co z Liberem śpiewa).. Ale ło.. 15 lat minęło i ani ja jej nie kojarzę więcej ani ona mnie tym bardziej :D Ale fajnie się takiej ciekawostki dowiedzieć :D
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-15, 20:12   

nie podchodzi to pod znanie danej osoby, ale..

Bartek napisał/a:

Ale fajnie się takiej ciekawostki dowiedzieć :D
ostatnio przeglądałem maile z załącznikami i trafiłem na jednego ze zdjęciami, bez treści, ale z nazwiskiem w adresie poczty. Sprawdziłem i okazało się, że rozmawiałem kiedyś o sesji zdjęciowej z jedną z finalistek pierwszej edycji top model (mail otrzymałem 6 lat temu, więc ona wtedy robiła pewnie pierwsze kroki w tym kierunku).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
BlackenedBooks 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył/a: 26 Kwi 2015
Posty: 93
Miasto: Krosno

Wysłany: 2015-04-29, 20:52   

Ja poznałem p. Andrzeja Pilipiuka, znanego polskiego pisarza fantasy. Po spotkaniu autorskim (publicznym) miałem okazję spędzić z nim sporo czasu w znacznie mniejszym, kameralnym gronie (ja, moja dziewczyna + lokalny dziennikarz) zwiedzając Prywatne Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych, a także wypić herbatę w pewnym zajeździe. Prześwietny człowiek! O niezwykle wielkiej wiedzy z zakresu chyba wszystkiego, gotowy na zawołanie przywołać sporo ciekawych anegdot, do tego wcale nie czuło się że to "wow, wow wielki pisarz", tylko że to swój chłop jest.

Miałem również okazję poznać Janusza Korwin-Mikkego, spotkałem go w sumie dwa razy. Najpierw w Rzeszowie (1.VIII 2014) na kameralnym spotkaniu członków "wierchuszki" KNP z Małopolski i Podkarpacia, poprzedzającym właściwe spotkanie. Trafiłem tam kompletnie przypadkowo. Później spotkałem w lutym tego roku w moim mieście w trakcie jego konferencji na miejscowym bazarze. Cóż, na żywo jest zupełnie inny niż pokazują go media. Do tego można go łatwiej zrozumieć.

EDIT: A niedługo do tego grona dołączy inny pisarz - Krzysztof Piskorski
______________________________________________________
http://blackenedbooks.blogspot.com/
Zapraszam bardzo serdecznie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Efa 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2015
Posty: 35
Miasto: Poznań/Gorzów

Wysłany: 2015-05-15, 12:52   

Jak mieszkałam na Jeżycach w Poznaniu to wielokrotnie widziałam Peję, który miał mieszkanie niedaleko mnie.
A w zeszłym roku, podczas realizacji zlecenia pewnej galerii sztuki w Warszawie, przez kilka dni mówiłam "dzień dobry" prawdopodobnie pełnej obsadzie "Twoja twarz brzmi znajomo" (czy coś). A że od 10 lat nie posiadam telewizora i jestem dość obojętna na celebrytów, to rozpoznałam tylko Gąsowskiego, Kawalca, Liszowską, Molędę, siostrę Steczkowskiej i byłą żonę Huberta Urbańskiego. Ze wszystkich tych osób jedynie Jacek Kawalec się do nas odezwał. Skierował do nas wybitnie długi tekst: "Cześć pracy"... a my na to "ku chwale narodu" ;)
Jedyną znaną osobą, z którą zdarzyło mi się porozmawiać, była Krystyna Feldman. Była z niej bardzo sympatyczna kobieta.
 
  podziel si� tym postem na:
angielskapolka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 39
Miasto: Anglia

Wysłany: 2015-05-29, 13:00   

Miałam okazję poznać Jessicę Ennis i Raymonda Daniels (sportowcy), Krystnę Jandę i Kabaret Paranienormalni, którzy odwiedzili moje miasto rodzinne i zespół Bring Me The Horizon na spotkaniu z fanami w Leeds. Przy okazji zawodów poznałam tez wielu dobrych kickboxerów :)
______________________________________________________
https://angielskapolka.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-10-16, 18:25   

Wiele kontaktów z piłkarzami. Kilku nawet z obecnej reprezentacji Polski :) Z zagranicznych - Gabor Kiraly - bramkarz z Węgier słynący ze swoich długich szarych spodni, czy Taribo West - niegdyś gwiazda Interu Mediolan :) Z osób nie będących piłkarzami, to dziennikarze :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
Lucja 
Blogger.Klub

Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2015
Posty: 18

Wysłany: 2015-12-15, 20:06   

Jak mój blog się rozwinie, to sama będę znana :D

Na poważnie, to osobiście nikogo, ale ze 20 lat temu widziałam w Warszawie Elżbietę Dzikowską i Tonego Halika. Wyglądali zupełnie jak w telewizji.
 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-12-15, 20:22   

Udało mi się poznać osobiście Szymona Hołownię, a nawet porozmawiać z nim przez kilkadziesiąt minut :) to jedno z ciekawszych doświadczeń w moim życiu.
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-04-22, 08:09   

Poznałem Janusza Korwin-Mikke :P
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 09:23   

Hmm... zależy co się pod pojęciem "znany". Zakładam, że to osoby będące w telewizji. Więc znam całą ekipę z "Pierwszej Miłości" miałam okazję być na ich planie, pozwiedzać i poznać całą ekipę. Poznałam jeszcze Borysa Szyca, ale to była bardzo krótka rozmowa. Z osób, które widziałam to Marta Trzebiatowska, Karolak. Na pewno znajdzie się jeszcze kilka osób, jednak w chwili obecnej nie pamiętam ;)
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Kac Killer 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 02 Maj 2016
Posty: 31
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2016-05-21, 23:33   

Jak tak sobie czytam powyższe wpisy to mam strasznie nudne życie - jedynie piłem z raperem Małpą, no i gadaliśmy chwilę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz