Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

  Wysłany:    czy znacie kogoś znanego? ;)

pewnie temat zostanie jak zawsze przesunięty, ale ani do muzyki, ani do filmu tego nie dam, bo to się może tyczyć i tego i tego :D

Więc, jak w temacie.
Poznaliście kiedyś kogoś znanego? Widzieliście na żywo, mieliście okazję zamienić choć parę słów? Albo chociaż spojrzeń ^ albo jakieś niszowe, miejscowe gwiazdki które znacie bardziej?

bo ja np. z takich znanych osób z którymi rozmawiałam to na pewno mogę wymienić Leszka Kuzaja (rajdowiec), Michała Sołowowa (rajdowiec), GrubSon (piosenkarz?) ^ no i parę słów z Malajkatem, Ciasteczkowym Potworem z Ulicy Sezamkowej (przy okazji występów w programie, hihi), Owalem i Mezem.
poznałam też paru BBoy'ów przy okazji styczniowej imprezy : )


mamy też trochę miejscowych gwiazdek, raperów których utwory znalazły się nawet na ogólnopolskiej płycie, która już w dniu premiery była płytą platynową (Rapeskadra 3) i jest to Don Ogasone i Fox, a znając ich znam jeszcze kolejnych raperów naszego regionu - Zajcu, Max, Shaman z Ajszą, Fabek, Gibon i Kawon ^ uh.

hm to naprawdę fajne, jak po swoim koncercie rosnę do wysokiej rangi kiedy taki właśnie raper po zejściu ze sceny idzie do mnie, wita się i pyta jak mi się podobało :D hah, czuję się wtedy jak VIP.

a dziś mi się tak załączyło chwalenie się, bo akurat będąc w Kielcach jednego z tych raperów spotkałam i jego reakcja była naprawdę miła :D


Hm. czasem mam wrażenie że jestem istotą próżną, bo tak się tym jaram i uwielbiam chwalić czym mogę. -_-
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-03, 02:41   

zależy co masz na myśli pisząc "znam" - że to mój znajomy, którego widziałem więcej niż raz? czy właśnie nawet osoba spotkana przypadkiem "na ulicy" i mam z nią zdjęcie albo zamieniłem parę słów?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-04-03, 10:57   

hhmmm..
kilka osób by się znalazło, choćby Michał Wiśniewski (to z serii na żywo i z bliska, jęsli chodzi o odległość w cm).
a osobiście to znam Raidena (Radosław Kochman) - grupa muzyczna znana jako Sundial Aeon (wcześniej nazwa po prostu Sundial - za bardzo kojarzyła się z inną grupą o tej samej nazwie ale o innym profilu gatunkowym muzyki), wcześniej tworzył także dla Aural Planet.

Poza tym tak z daleka (zależy co kto rozumie, przez daleko, ale niech będzie odległość tak z 10 metrów), Katarzyna Cichopek (jeszcze wtedy), Przemysław Cypryański, Anna Dąbrowska... to kilka tylko znanych osób przewijających się przez moja uczelnię, które można spotkać na zajęciach :P
aha i słynna Superniania też - zanim trafiła do TVN jako Superniania, normalnie u nas wykładała i prowadziła ćwiczenia z psychologii rozwojowej :P

dobra, więcej grzechów nie pamiętam, bo takowych nie kolekcjonuję :P
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-04-03, 11:58   

Yzoja napisał/a:

GrubSon

Na koncercie?

Yzoja napisał/a:

Widzieliście na żywo?

Z tych ważniejszych na żywo widziałem Pascala (tego co gotuje) i Kubicę. Miałem okazję też zobaczył parę osób z seriali. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-03, 15:20   

Poznać osobiście - nie. Widzieć na żywo - było dość sporo sytuacji tego typu, ale nie biegnę do nikogo i proszę o autograf. Np. gdy kręcił się koło mnie Maciej Kurowicki (wokalista Hurtu) nie wywarło, to na mnie wrażenia :P , bo interesuje mnie tylko jego muzyka, a nie jego osoba.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-03, 17:06   

A ja byłam na wykładzie Miodka :D . Nawet mu pytanie zadałam :) .
Ponadto byłam na spotkaniu w gimnazjum z Normanem Daviesem :) .

Jeśli chodzi o osobistości to kiedyś w Empiku Natalię Kukulską widziałam i Adriana z BARu (hahaha, nawet mi i mojej przyjaciółce autograf dał, sam nas zawołał jak widział, że bardzo chcemy a ochrona nie chciała nas dopuścić, kochany koleś :D ).

No i koncerty czasem, ale to się chyba nie liczy, co? :D

I oczywiście widziałam na żywo, nawet piwo z nim piłam, i imprezowałam parę razy naszą... forumową... gwiazdę... HYTYSZA! :D hahahaha
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-03, 18:19   

Inezik... ja bym się bał z Hytyszem pić piwo :orany: .. odważna jesteś ^^ Nie no ja nikogo nie spotkałem, chyba, ze Gośke Andzejewicz (tak tak..) ale to tak przypadkowo na mieście (w końcu ona z mojego miasta ^^)
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

  Wysłany: 2010-04-03, 19:36   

i nawet ognisko razem paliliśmy :D

Wprawdzie nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie, ale napiszę kogo znam ;]

kiedyś po koncercie Rap Time w Hali Ludowej (teraz Stulecia) po drodze do drzwi wyjściowych spotkaliśmy ze znajomymi ekipę Tedego i mam z nim zdjęcie ;] (pokazywałem je tu kiedyś chyba). :P Na koncercie w Kołobrzegu (kupę lat temu) zamieniłem parę słów z Robertem Janowskim (ten od "Jaka to melodia" ;) ). Coś nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć więcej :/

w 2006 roku robiłem zdjęcia na One Love na niesięgnięcie ręki miałem Ras Lutę, NDK (Natural Dread Killaz) oraz Culcha Candela.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-03, 19:44   

Niech pomyślę.

Jako młody szczyl byłem na koncercie Majki Jeżowskiej, udało mi się wtedy zdobyć jej zdjęcie z autografem.

Przeczytałem swego czasu jedną z książek Andrzeja Klawittera (autor fajnych książek dla młodzieży i starszych) i zrecenzowałem ją na blogu. Jakiś czas później pan Andrzej odezwał się do mnie na Gadu-Gadu i od czasu do czasu zamieniamy kilka słów. Bardzo sympatyczny człowiek z niesamowitym poczuciem humoru - pozdrawiam, jeśli tu dotrze. :)

Na jednej z uczelni miałem zajęcia z facetem, który - jak się dowiedziałem rok później - współtworzył mnóstwo materiałów do nauki języka angielskiego. Jego nazwisko widzę codziennie na okładce podręcznika, na którym pracuję. ;)

Na ostatnim Netdayu w Lublinie zamieniłem kilka słów z Martą Klimowicz.

W połowie maja wybieram się na zajęcia taneczne z Iwoną Pavlovic.

Więcej grzechów nie pamiętam. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-03, 19:54   

Htsz napisał/a:

zależy co masz na myśli pisząc znam - że to mój znajomy, którego widziałem więcej niż raz? czy właśnie nawet osoba spotkana przypadkiem na ulicy i mam z nią zdjęcie albo zamieniłem parę słów?


znam, powiedzmy że chodzi mi o takie znam w sensie że wiem coś o nim z życia prywatnego, rozmawiałam/em z tą osobą, ta osoba zapytana o to czy mnie zna odpowiedziałaby że Tak ^

z tymi 'parę słów' to właśnie Owal, Mezo, GrubSon ^ (hm, moja mama z nim więcej gadała niż ja, ale co poradzę).

BBoye, rajdowcy, moje miejscowe Gwiazdeczki, to ludzie którzy powiedzą - 'tak, znam ją ^' ;]

o. to w sumie dobry moment, żeby pokazać listę gości na After Party po Battle of Skarland, czyli takiej cudownej imprezie :D lista robiona przez jednego z raperów-organizatorów:

^ ah. i jak ja uwielbiam jak jedzie sobie raper, którego no bądźmy szczerze, jestem fanką, a on mi macha czy uśmiecha się do mnie czy coooś ;] takie to słodkie.

[ Dodano: 03-04-2010, 19:55 ]

miglu149 napisał/a:

Na koncercie?

Yep! był własnie na tym całym Battle of Skarland :D

[ Dodano: 03-04-2010, 20:01 ]
och, jeszcze zapomniałam się pochwalić, że mój wujek gra Tracza w Plebanii ;D
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-03, 20:38   

Mam w szkole kumpla, co grał w jednym w najpopularniejszym z najpopularniejszych polskich seriali, ale nazwy nie wymienię, żeby czasem tego nie znalazł i nie przeczytał :P

Mam zdjęcie z Januszem Rewińskim.

Z bardzo bliska widziałam Mateusza Damięckiego.

Niestety, nasza klasa na wyjazdy nagrań Szymona Majewskiego nigdy załapać się nie mogła.

Koncerty Michała Wojewódzkiego, Łez, Brathanków, Boysów, sratytaty, to nie warte wzmianki. Warte wzmianki jest znana swojego czasu Kate Ryan (w każdym bądź razie nie mieszkam w mieście, a przyjazd zagraniczniaka do wsi to jednak coś ;) ).

Joanna Jabłczyńska też uraczyła nas swoim przyjazdem, co dla mnie jest kompletnie nie ważne, bo nie lubię jej (jako aktorki, bo jako człowieka nie znam ;) ).

Również byłam na pogadance z prof. Miodkiem :D

I z popularną niegdyś pisarką młodzieżowych książek, Ewą Nowak.

I z każdym przyjściem zimy do mojej miejscowości wita ekipa wiadomości z TVN :D
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-03, 21:36   

Zapomniałbym. Co prawda już mocno zjeżdżam z tematu... ale w moim mieście urodziła się Grażynka z "Klanu".
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz