Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:11
Autor Wiadomość
przyprawiony 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył/a: 09 Lut 2014
Posty: 17
Miasto: Lublin

Wysłany:    Darmowe konto bankowe dla studenta

Cześć,
poszukuje internetowego konta bankowego z darmowymi przelewami i prowadzeniem konta, z możliwością robienia przelewów w weekendy. Jakie banki polecacie i dlaczego? I jaki moglibyście z czystym sercem zaproponować? Dodam że może być to konto studenckie. Swoje ostatnie konto miałem w pko bp i ostro lecą w kulki z opłatami za kartę i przelewy. Często zmieniają cennik. Irytują również zdrapki do przelewów.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-03-24, 14:52   

Alior Bank, mBank i BGŻ - te trzy mogę polecić jako ich wieloletni klient. Tylko że darmowe konta bankowe powoli umierają i nawet jeśli w cenniku prowadzenie konta będzie darmowe, to opłata pojawi się np. przy karcie płatniczej.

We wszystkich trzech przelewy można autoryzować SMSami. Ewentualnie możesz zapłacić ok. 60 zł i dostać token.

Pod możliwością robienia przelewów w weekendy rozumiem opcję przelewów ekspresowych i wiem, że jest to i w mBanku => http://www.mbank.pl/pomoc...ekspresowy.html i w Aliorze => http://www.aliorbank.pl/p...natychmiastowy. Jednak ich dostępność zależy od banku przyjmującego przelew.

Nie wiem, jak jest z kontami studenckimi - już dawno się nie kwalifikuję. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
przyprawiony 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył/a: 09 Lut 2014
Posty: 17
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-03-24, 15:08   

Cytat

Nie wiem, jak jest z kontami studenckimi - już dawno się nie kwalifikuję. ;)

No nie tak dawno :P

Na innym z for same pozytywy słyszałem na temat Alior Sync. Do 10 natychmiastowych przelewów można robić w ciągu miesiąca i to mi się podoba ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-03-24, 15:29   

W dzisiejszych czasach należy zwracać uwagę na to jak formułowane są wypowiedzi w takich wątkach i kto je zostawia. Spamer, którego skasowałem z tego tematu też polecał Sync. Na wielu stronach widuję "jednopostowych" użytkowników, którzy wychwalają różne produkty. Takie opinie są dla mnie nic nie warte, bo prawdopodobnie ktoś zapłacił im za marketing szeptany (czytaj szemrany).

Sam zastanawiam się nad zmianą rachunku, bo obecnie mam konto, które zakładałem w BPH jakieś 8-9 lat temu. Pierwszy rok był za darmo, ale potem za prowadzenie zacząłem płacić 9.99 (+obsł. karty). Następnie wielu klientów zostało przejętych przez PeKaO S.A., usługa się praktycznie nie zmieniła a opłata wzrosła do 10.99 + za prowadzenie karty. Co ciekawsze w ofercie tego banku są lepsze konta w podobnej cenie, ale przejście na nie związane jest ze zmianą numeru rachunku. Jestem zbyt leniwy by się tym zająć, ale przydałoby się.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
przyprawiony 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył/a: 09 Lut 2014
Posty: 17
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-03-24, 15:45   

Ja swoją odpowiedź dostałem na polskim forum skryptu ip.board. Od użytkownika z ośmioma tysiącami postów, więc raczej nie to był żaden szemraniec :)

[ Dodano: 2014-03-27, 17:01 ]
Poczytałem trochę po różnych forach i zdecydowałem się założyć konto w Aliorze tylko takie jedno pytanko, doszedłem do 4 punktu przy zakładaniu konta i tam mam do wyboru naklejkę zbliżeniową oraz debetową kartę mastercard paypass. Czy nie ma możliwości wzięcia zwykłej karty płatniczej? Nie bardzo interesują mnie karty kredytowe czy debetowe.

forum.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 255.04 KB

 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz